פרק 70- דלוס

YossihNew

Well-known member
:alien:|כתר|

אז איך יהיה לאריק ולסקיי בדייט?

האם מילי תכיר ברגשותיה?

מה אווה תגלה?

והאם דלוס ישיג את סקיי?

YossihNew

Well-known member
מה אתם מחייכים, מלצרים? מה אתם מחייכים שם? מה אתם קשורים למציאות? תודה... רוסו...? קאפקייקס. מגניב. או לדבר בחרוזים... גם אפשרי... סקיי התרגלה יפה לעולם בני האנוש. אגב, סקיי, אחרות היו מרגישות אחרת לגבי המתנה. מהיום, סקיי, את... אה... צריכה לכרות את האצבע. מה אתם קשורים?!

מה אתה קשור, יוני?! הבנתם? קשור? יוני? קשרים? בדיחה? בכל אופן, מפגש בין שני אידיוטים גדולים. תגידו, רק אנשי שנות ה-90 משחקים חייזרים פה? מרמייט, גלי המסטול, כולם משנות ה-90! ומעבר לעיוות שומעים את הקול.

לא יודע, לא אמרנו שאיימי שומרת עליך כדי שלא תעשו צרות בנפרד? מעניין אם את נאו בי אפשר לתקוע כשתשאל אותו מה ההבדל בין אדם שנופל מהקומה השמינית לאדם שנופל מהקומה הראשונה.

מסכנה מילי. ליאור, ממתי את מתעקשת כל כך? מה זה הדברים הברורים האלה שאת אומרת?! בכל אופן, רביד, כמו שאמרתי כבר כמה פעמים, שחקנית טובה ונהדרת. ומעיין גם כן.

עכשיו הבנתי. כשנפלה על עומר קוליסה בצילומי מדרסה, היא החליטה על זהותו של החייזר. אל תדאגו, חבר'ה. הלא כולנו יודעים- דלוס יתנהג בצורה לא הגיונית ומטופשת, ואז כולם יבינו... ש... טוב, בעצם... הם לא יבינו.

בקרוב גם מאיר תמם יככב בתלאתה. הוא יהיה מראיין. או אבא של ליהי? אני מהמר על מראיין. רונה לי גם היא מצוינת. אבל היא לא מהעונה של אחיו בשיר שלנו. מצד שני, אחיך חבר טוב של חבר שלה לצוות! הם עושים כמה דברים מגניבים ביחד במשטרה.

אתם מבינים, איתו בחיים לא יזהו. אגב, מסתבר שכבר לפני שנתיים, אני שמתי לב לעובדה המוזרה אך מצערת שלאיריס אין עוד בגדים. מעניין אם דלוס יודע לגבי סודה. הוא יכול לשתות סודה ולהתפוצץ מבפנים. ולמה הוא פצוע בשפה?

טוב, גם השבוע לא מצאנו את יוני. אנחנו נחזור למשחק הזה בשבוע הבא.

כן, אישה שלא שיחקה עם עמוס בשיר שלנו. התעלמת מ... עניין קטן. בדיוק. החיוך הקטן של אווה נחמד.

מה אתם מפחידים עם המוזיקה, זה כולה יוני שהוא לא יוני, מנסה להתמצא בעולם בני האנוש. אצל סקיי זה היה מצחיק. אני רק מזכיר שגם אופק פסח שחקן מצוין ונהדר למרות שלא רואים את זה פה.

בוא'נה, יצא להם ערפל מהפה! באיזו קור אתם צילמתם את זה?! מעולם לא ראיתי ערפל יוצא מהפה של שחקנים. על נשיקה הייתי מוותר בינתיים. בשביל ההצגה זה מוזר קצת. בשבילכם זה אחרת. מוניקה מסמיקה יפה.

בול!

אה, ראית אותה?

היי גם לך. אתה שם לב שהוא... קצת... טוב, הוא תמיד מתנהג ככה. איה. ריבונו של... מה זה האלימות הזאת?!

אני מבין שאסיה מבוקשת היום. מאוד מבוקשת. הנה ואן הרעים העונתי.

יוני, כל הפוזה ולא למדת להתיר חבלים?! אה, זה גם פתרון נחמד.

בילי כבר עשתה את זה. חייזרית ובן אדם. שלום, איריס. סליחה. הזכרת לי את איריס. מילי, את לא בסדר.

היי, פאודה. אנחנו שוב בזה, מה?

שפה מצחיקה, סודאנית. כן, ציפיתי שהיא תשתחווה. הגיוני.​

סטילהוק1

Well-known member
רק אני שמתי לב שהנשיקה בין אריק לסקיי היתה חלבית ולא היתה שם שום כימיה? האם גם אריק מאוהב בתת מודע שלו במילי שסקיי בעונה הראשונה היתה בדמותה? :unsure:

למעלה