צודקת וצריכה להגיד בקול רם- נתניהו צורר, מושחת, נאלח, גנב, אנס, רוצח ומאפיונר.

הפרבולה1

Well-known member
את הפרודיות ההזויות שלך תשאיר לעצמך.

אתם מצדיקים רצח מתישבים ביו"ש לדוגמה בזה שאתם מתלוננים על שהעבירו גדוד לשמור על הסוכה של סוכות בחווארה לפני ה 7 באוקטובר איזור שבו נרצחו יהודים על בסיס יומי. אז הפרודיה במקום.

חלק מהשמאל הקיצוני מצדיק בכלל את הטרור הערבי ביו"ש

Cranio

Active member
אתם מצדיקים רצח מתישבים ביו"ש לדוגמה בזה שאתם מתלוננים על שהעבירו גדוד לשמור על הסוכה של סוכות בחווארה לפני ה 7 באוקטובר איזור שבו נרצחו יהודים על בסיס יומי. אז הפרודיה במקום.

חלק מהשמאל הקיצוני מצדיק בכלל את הטרור הערבי ביו"ש

שמע ,
כשתפסיק לשקר ולסלף עובדות שקרו יום לפני השבעה באוקטובר רק אז אגיב לך.

dory30

Well-known member
הנקודה היא לא בחירת המילים, אלא המעשים. אם אני מאשים את המוחים במשהו, זה הצמחונות שלהם. במדינות אחרות היו נוקטים במעשים קיצוניים על מחדלי הממשלה, כולל חיסול פיזי. נראה לכם שלמישהו מהשרים אכפת שחוסמים את איילון? מעניין להם את קצה הזרת.

evglev1

Well-known member
מנהל
הנקודה היא לא בחירת המילים, אלא המעשים. אם אני מאשים את המוחים במשהו, זה הצמחונות שלהם. במדינות אחרות היו נוקטים במעשים קיצוניים על מחדלי הממשלה, כולל חיסול פיזי. נראה לכם שלמישהו מהשרים אכפת שחוסמים את איילון? מעניין להם את קצה הזרת.
במדינה אחרת היו עושים מבצע צבאי לשחרור החטופים תוך לקיחת הסיכון שחלק גדול מהחטופים ימותו כתוצאה מהמבצע ולא היו אפילו מנהלים מו"מ על עיסקה כלשהי.

1ספי11

Well-known member
במדינה אחרת היו עושים מבצע צבאי לשחרור החטופים תוך לקיחת הסיכון שחלק גדול מהחטופים ימותו כתוצאה מהמבצע ולא היו אפילו מנהלים מו"מ על עיסקה כלשהי.
כמו ארה"ב עם אירן.
עוד טענות חסרות בסיס שאתה נוהג לפזר כאן.

1ספי11

Well-known member
כופר זה דבר אחר. אחרי כל המזוודות הקטאריות ביבי לא היה מהסס לרגע לשלם כופר כספי על החטופים.
לעניין יקירי.
במקרים שלא הייתה שום אפשרות מבצעית לשחרר חטופים הם שוחררו בהסכמים.
ככה תמיד היה.

איציק5111

Well-known member
וואוו,יגאל עמיר זה הדמות לחיקוי שלך?

איציק5111

Well-known member
וואוו,יגאל עמיר זה הדמות לחיקוי שלך?
שמאלנים תראו לאן הסתה גררה את האדם הזה

איציק5111

Well-known member
מה שכתוב פה לא מטריד אף אחד בפורום?

אתם לא מזהים פה סכנה?

למעלה