צ'י קונג "חולצת הברזל" ו ....

mandos

New member
צ'י קונג "חולצת הברזל" ו ....

מישהו יודה איפה בארץ(!!!!!!) ניתן ללמוד את BA GUA JIN ו IRON SHIRT ? תודה מראש...

mandos

New member
ידעתי ....

אבל שעור פרטי עולה....

crane

New member
שיעור פרטי עולה בכל מקום

אני רוצה להבין, אתה מחפש שיעורים שמוקדשים רק לשני הצ'י גונגים האלה?

רגע-רגע, פוסה... שאלה:

יש אצלכם חומר שהוא חלק מהקוריקולום של ביה"ס אבל ניתן ללומדו ולקבלו רק בשעורים פרטיים

crane

New member
מה פתאום?

אני לא לקחתי שיעור פרטי מימי ואני לא מתכוון לקחת. שיעור פרטי נועד למי שרוצה להגביר את קצב ההתקדמות שלו, או לעבוד בצורה מרוכזת על נושא מסויים. נראה לי שאייל רוצה ללמוד צ'י גונג מסויים מבלי ללמוד את שאר הנושאים שהקבוצה לומדת, לכן הוא מתייחס לצורך לקחת שיעור פרטי.

mandos

New member
אני חושב שהבנתם לא כל-כך נכון...

קודם כל אני לא לומד שום צ'י גונג מחוץ להקשרו... אני לומד טאי ג'י בסיגנון צ'ן... המורה שלי לא מכיר את הצ'י גונגים הנ"ל ואני מעוניין להכיר אותם... פיתוח הקשבה ועוצמה פנימית לא חייבים לבוא רק ממה שהמורה האישי שלך מלמד... ואם לא תתעניין הלאה... ולא תשאל שאלות... איפה תהיה ? כל מורה הידע שלו מוגבל לתחומים מסוימים כי אלה הדברים שבחר ללמוד, זה הנתיב שהתווה לעצמו... זה לא חייב להיות הנתיב שלך... אני מודה למורה שלי על הידע שהוא מעניק לי ואם אני רוצה לדעת משהו שהוא לא יודע, הוא ינסה לשלוח אותי למקור המתאים... (הוא אמר של"חולצת הברזל" אפשר לנסות את מנטק צ'יאה... אבל יותר זול שבוע אימון פרטי אצל גרנד מסטר ירון מאשר לנסוע לתאילנד....
)

mandos

New member
תודה אבל ...

אני מחפש את הצ'י קונגים הנ"ל להשלמת אימוני הטאי צ'י שלי, אני לא מחפש אומנות נוספת....

Zeev Foux

New member
מנצל"ש - טאי צ'י ללא מאמץ

תראו מה מצאתי בתיבת הדואר שלי: זאב ********************* שלום רב, מאסטר פונג-הא מגיע לישראל ב21 לאפריל – 1 מאי זו הפעם האחד עשרה. סיפו פונג יעביר מספר סדנאות בירושלים ובאזור המרכז. נושא הסדנאות השנה : טאי צ'י ללא מאמץ הסדנאות ימקדו על עקרונות והמהות של הטאי צ'י \ צ'י-גונג, וקצת על תבנית אימון מידע נוסף באתר הבית שלי : http://taichiway.net אשמח לשלוח לכם מידע וטפסים ברכות לבביות, מארק

למעלה