צריך דיעה על אופניים משומשות

drz400e

New member
צריך דיעה על אופניים משומשות

האופניים האלה התגלגלו לפתחי..... היו שייכות לנציג של נורקו בטורונטו , והוא השתמש בהם מעט מאוד , ורק בפארק הסגור .

חשבתי שהם יכולות להיות אופניים מצוינות בשבילי. מין אופני הכל כאלה. גם לדאון היל , גם לקרוס קאונטרי , וגם קצת לפארק. אני יודע שהשילדה היא דגם ישן , אבל אני חושב עליהם בכל זאת. אני כבר שניה בלי אופני קורס קאנטרי ,רק עם הדירט ג׳מפר , וצריך משהו כשאני כן רוצה לרכב קצת יותר.

מה דעתכם? (מבקשים עליהם $900 קנדי).

drz400e

New member
אין פה אף אחד עם פור קרוס?

טוב, השאלתי אותם לסופ״ש לניסיון ....

drz400e

New member
באמת?אז בקרנקוורקס הם רוכבים על אול מאונטיין?

תודה על הקישור , אבל לא נראה לי שבקומונה של אולמאונטיין , או קרוס קאונטרי אפילו ידעו מה זה פור קורס. לתומי חשבתי שפריריידירים ודאונהילרים כן ידעו... לא עלבון , חס וחלילה , אני פשוט מופתע . אני מכיר את הפורום מאז שהוקם , וחשבתי שיהיה כאן למישהו נסיון.

drz400e

New member
ואם לא ברור , אלה אופני סלופ-סטייל

פשוט רציתי לדעת אם למישהו היה נסיון איתם גם ביומיום ולא רק במסלול , כי אני אישית לא מכיר מישהו עם כאלה.

DHemon

New member
בשביל " do it all bike" הייתי מעדיף אופנ

אופני AM 6-6.5״ ...
יהיו מספיק ורסטילים גם לקצת דיוושים של xc...
הסיבה שאתה לא מוצא הרבה מענה בפורום היא שהרוב עברו לפייסבוק ., אופני סלוף סטייל בארץ יש רק את ה באנשי wildcard ואולי עוד כמה בודדים.
בכל מקרה אם אתה בקנדה... הייתי מתאזר קצת בסבלנות, אני בטוח שיש מבחר דיי גדול של יד שנייה.... למרות שאולי שמדובר בעסקה וטובה.
בהצלחה!

drz400e

New member
עם AM אני ממש לא נהנה בפארק

או באתר סקי במסלולי הדאון היל. מרכז הגובה שלהם גבוה מדי. מצד שני , אופני פרירייד , ובטח דאון היל , הם עונש בשבילים.

בכל אופן , לקחתי אותם לכמה ימים לנסיון. אני כבר יודע איך הם בפארק , ואני אנסה אותם בשבילים . אני בטוח שהם יהיו מצוינות גם בכמה פעמים בשנה שאני ורכב דאון היל , ויחסכו לי את ה$100 השכרה ליום..... אז אני רק רוצה לראות אם הם יהיו טובות בשבילים.

יוס י

New member
אם כבר הזכרת את ה WILDCARD ....

אלה אופני DO-IT-ALL אמיתיים.
מאד ורסטיליים, מאד כיפיים, מרכז כובד נמוך. אפשר לטפס איתם בקלות, להשכיב בסיבובים והם מאד שמחים לכל זמן אויר שתוכל לתת להם.
אני על ה wildcard כבר 5 שנים ועדיין מתלהב מהרכיבה עליהם כל פעם מחדש. אפילו התחריתי איתם ב desert challenge כמה פעמים (אין לי אופני XC...)
לגבי הדגם הספציפי שהוא שאל עליו, לא מכיר אז אין לי דעה לכאן או לכאן.

DHemon

New member
סבבה, אבל בהגדרה הם SS...רק ציינתי שאין הרבה

SS בארץ ...

יוס י

New member
הוא בטורונטו ואם הוא מוצא wildcard - שיחטוף.

אבל לגבי הנורקו הספציפיים האלה, לא מכיר

למעלה