צר לי על מות אימי היקרה

solinger

New member
צר לי על מות אימי היקרה

אז זהו..עכשיו אני שובר נפשית ופיזית....אני מרגיש ...ממש נפול..... ההלם ההלם ההלם ההלם.... הפחד .. והכי קשה הגעגוע...ככל שהזמן יעבור הגעגועים רק ילכו ויתגברו...... אךךך כולם בוכים איתי....השכנים...הגיעו המון כי אנחנו 30 שנה בשכונה...וכולם ידעו והכירו את אמא שלי שהייתה אשה זהב..... מסכנה חצי שנה שעברה רק סבלה.... חודש בית חולים שבועיים הבייתה וככה חוזר חלילה כל החצי שנה אחרונה.... גם כמה אחיות מבית החולים התקשרו להביע ניחומים....הם פשוט היו בהלם .... כי היא היתה רק בת 50.... היו לה בעיות קצב לב ועודף משקל ...והרגליים שלה כבר בקושי תיפקדו... נחמה אחת יש לי......שהיא כבר לא סובלת יותר....... כבר לא כואב לה.... אךךך איזה כאבים נפשיים עוברים עליי הלב שלי שבור... שלכם ישראל

סהר-תמיכה

Active member
מנהל
משתתפים בצערך, ישראל )-:

כואב לאבד אמא, במיוחד כשהיא עדיין כל-כך צעירה. היה חזק, וכמו שאומרים: ``שלא תדע עוד צער``.

e-magine

New member
משתתף בצערך, ישראל

אמנם לא דיברנו אף פעם אבל קראתי את הודעותיך. כדבריך, היא לא סובלת יותר וגם נפתרה בשלווה. לא משנה בן כמה אתה, לאבד אימא זה קשה, קשה מאד. הלוואי ויכולתי לחזק אותך!

רקפת1

New member
ישראל יקר

הצטערתי מאוד לשמוע...זה לא קל לאבד אמא ובאמת לא משנה בני כמה אנחנו שזה קורה...תחזיק מעמד רקפת

יולי_ה

New member
ישראל - אני חדשה כאן, אבל איתך בכאב

ישראל, כל-כך כואב לאבד מישהו יקר... עברתי את זה לא מזמן, ואני מדמיינת לעצמי אותך עכשיו, ויודעת שעם כל המוני האנשים שסביבך, הלב שלך בוכה את הכאב הכי פרטי שלך, על אמא הכי פרטית שלך. אני מקווה שיש לך המון המון המון זכרונות אוהבים, טובים ומאושרים ממנה, ואותם אף אחד לא יוכל לקחת ממך. לעולם. שלא תדע עוד צער יולי

למעלה