קולדפלי בברצלונה

הילה 811

New member
קולדפלי בברצלונה

היי חברה אשמח לדעת על אתר בטוח שממנו ניתן לקנות כרטיסים להופעות בחו"ל, בעיקר לקולדפליי ש/מופיעים תיכף בברצלונה תודה ענקית

אתר ישראלי או אתר מחו"ל?

החביב עליי ביותר לרכישת כרטיסים הוא איביי, אבל לפעמים יש גם באתר האירופאי של ticketmaster או באתרים מקומיים בהם הלהקה הולכת להופיע... את מעוניינת רק בהופעה בברצלונה?

הילה 811

New member
קולדפליי בברצלונה

היי תודה ענקית!!!!!!ראיתי שאזלו הכרטיסים ב ticketmaster ושאין באיביי לברצלונה בכלל. אני פשוט טסה לברצלונה. יש אתר בשם gruvr שמציע כרטיסים, את מכירה אותו? כמה זה בטוח לרכוש ממנו כרטיסים? לילה טוב תודה הילה

אף פעם לא קניתי דרכם, אני מחפשת לך כרטיסים

מה התאריך? 4.9? אם את גם ככה באה לברצלונה , יכול להיות שיהיה שווה לך לחפש מישהו שמוכר מחוץ לאולם של ההופעה, איזה ספסר או משהו... חוץ מזה תמיד שווה לפרסם הודעה בפורום של קולדפליינג, אולי ייצא מזה משהו אבל צריך להיזהר!

הילה 811

New member
האתר זה seat wave

איזה מתוקה את כןת התאריך הוא ה 4.9, האתר הקודם מעביר לאתר בשם seatwave" שם כמובן לוקחים אקסטרה...אבל אין מה לעשות... השאלה כמה הוא בטוח. מה שבטוח אני אעביר לך תמונות מההופעה....

חחח אחלה ../images/Emo13.gif

עוד לא מצאתי כרטיסים, את מצאת כבר? שמת הודעה בפורום של coldplaying.com ?

הילה 811

New member
יש כרטיסים!

קנינו!!! יש כרטיסים! הזמנו דרך האתר והם באמת הגיעו אחרי 3 ימים!!! תודה ענקית על העזרה!

yaelcher

New member
סתם שתדעו

אני קניתי דרך האתר הזה. והוא בהחלט בטוח. ואפילו שלחו לי את הכרטיסים תוך 3 ימים מהיום שהזמנתי. ששלזה באמת לא ציפיתי. והכרטיס גם יצא דיי זול אחרי כל המע"מ ווהמכ"ס וכו'..עלה 81 יורו אז נתראה בהופעה..

yaelcher

New member
שאלה

הצלחת למצוא בסוף כרטיסים להופעה? גם אני מחפשת. ובאתר שהצעת אני מפחדת. כי אם זה לא בטוח זה מבאס..

למעלה