קונג פו - מי יודע?

shaharb23

New member
קונג פו - מי יודע?../images/Emo53.gif

שלום לכולם! אני מעוניין לחזור ולהתאמן ( בשעה טובה!!! ) - אך הפעם בקונג פו- אני נמצא באיזור יהוד - קרית אונו - נווה מונוסון - ומחפש דוג'ו בסביבה. אם מישהו מכיר...אשמח לשמוע! עוד דבר - אם מישהו מבין קצת בסוגי הקונג פו - זה גם יעזור - השיטה שהכי התאימה לי עד היום זה משהו בין קרטה לטקוואנדו - אני מאוד אוהב להשתמש ברגליים דווקא ( גמיש,וזריז..) - אני מחפש שיטת קונג פו שמתאימה כמה שיותר לסגנון האישי שלי. אגב - אני מודע לקיומו של הדוג'ו של סיפו שגיא קשתי , ושל המאסטר ירון בנימיני, בין היתר אני אבדוק גם את השיטות האלה - אך השאלה אם אתם מכירים עוד משהו - כי לפי הלינקים לא מצאתי. תודה רבה מראש!!!! פרס מובטח למוצא הדוג'ו הקרוב ביותר!!

mandos

New member
טיסה לטיחואנה ושיח מריח.......

הנ"ל הוא הפרס אני מניח.... חוץ מהטיסה.... בכל מיקרה, אני אהבתי את המכון של ירון הוא סנסאיי טוב והשיטות שהוא מלמד נרחבות ונותנות מקום להחליט מה אתה אוהב ורוצה... הבסיס (גו-ג'ו ריו) הוא קרטה פלוס הפורומים של עגור לבן ונמר, אתה יכול ללמוד גם טאי צ'י (צ'ן, יאנג) נחש וגמל שלמה. ישנן גם מורים אחרים שמלמדים את הקונג פו הפנימי (NEI JIA内家( והם רבים וטובים וגם טובים ממני יוכלו לפרט אותם.... אם תוכל להחליט קצת יותר ספציפית.... בכל מקרה אני דורש עכשיו כרטיס טיסה לטיחואנה

קונג פו - מי יודע?../images/Emo53.gif

שלום לכולם! אני מעוניין לחזור ולהתאמן ( בשעה טובה!!! ) - אך הפעם בקונג פו- אני נמצא באיזור יהוד - קרית אונו - נווה מונוסון - ומחפש דוג'ו בסביבה. אם מישהו מכיר...אשמח לשמוע! עוד דבר - אם מישהו מבין קצת בסוגי הקונג פו - זה גם יעזור - השיטה שהכי התאימה לי עד היום זה משהו בין קרטה לטקוואנדו - אני מאוד אוהב להשתמש ברגליים דווקא ( גמיש,וזריז..) - אני מחפש שיטת קונג פו שמתאימה כמה שיותר לסגנון האישי שלי. אגב - אני מודע לקיומו של הדוג'ו של סיפו שגיא קשתי , ושל המאסטר ירון בנימיני, בין היתר אני אבדוק גם את השיטות האלה - אך השאלה אם אתם מכירים עוד משהו - כי לפי הלינקים לא מצאתי. תודה רבה מראש!!!! פרס מובטח למוצא הדוג'ו הקרוב ביותר!!
ממליצה בחום בית הספר הטוב בארץ עם שלוחות בפריסה ארצית https://www.mqgisrael.com/ לימודי צ'י קונג גם רפואי גם אומנויות לחימה , טאי צ'י עם אפליקציות לחימה , והכי חשוב זה לא מה לומדים אלא ממי , אמיר מייסד המכללה הישראלית לאומנויות פנימיות זה לגמרי הדבר האמיתי :) אני למדתי שם https://www.mqgisrael.com/

למעלה