קורס מדריכים..

olush14

New member
קורס מדריכים..

אני משתתפת בחוג התעמלות כללית (ג'נרל ג'ימנסטיק) המאמנת שלי רוצה שאני אלך שנה הבאה לקורס מדריכים ורציתי לדעת מה עושים שם? אמרו לי שיש בנפרד להתעמלות מכשירים ויש להתעמלות קרקע.. זה נכון?? מה מומלץ לי לעשות?? מה צריך לדעת בכל קורס? אשמח אם תעזרו לי :)

קורס מדריכים

בקורס מדריכים מה שעושים זה ללמוד להדריך. כלומר, לומדים איך ללמד מיומנויות בסיס בחוגים ולומדים ידע תיאורטי על גוף האדם ותנועתו. יש קורס להתעמלות מכשירים (שכולל קפיצות, מקבילים, קורה וקרקע ) ויש קורס לאקרובטיקה (שכולל קרקע ותרגילי זוגות ושלשות). מידי פעם נפתח קורס מדריכים לג'נרל ג'ימנסטיקס. אני הייתי ממליצה על קורס התעמלות מכשירים, אבל זה נתון לשיקול דעתך. מה שצריך לדעת בכל קורס זה להיות קודם כל מתעמלת. מסתכלים האם את שולטת בהתעמלות הבסיסית. מאיה נתנה לך כאן קישורים לשני מקומות שמציעים קורסי מדריכים: מכון וינגייט ומכללת וינגייט. מכון וינגייט גם מקיים קורס מדריכים בקיץ (בנוסף לקורס הסמסטריאלי שנמצא בקישור של ההודעה ההיא). בנוסף מתקימים קורסי מדריכים גם במכללת גבעת וושינגטון, בסמינר הקיבוצים ונדמה לי שגם אולי ברעננה. בד"כ הקורסים מיועדים לבנות 14-15 ומעלה.

PRIHADAR

New member
מגיל 15 ומעלה בלבד. שינו את החוק

אני יודעת, פשוט כי יש לי חניכה מוכשרת בת 14 שרצינו לשלוח השנה, וחשבנו שהיא בגיל המתאים, אבל בדקנו והתברר ששינו את זה.

olush14

New member
תודה..

ועוד שאלה קטנה.. צריכים לדעת לעשות תרגילים מסויימים בכל אחד מהקורסים?? איזה במכשירים? איזה באקרובטיקה?? את יודעת אולי אם יפתח בקרוב לג'נרל ג'ימנסטיקס ומה צריך לדעת שם??? סליחה על החפירה אבל זה ממש חשוב!!! תודה מראש....

כן

לכל קורס יש דרישות אותן צריך להשתדל לבצע. את המידע המדוייק תוכלי למצוא במוסדות שבהם את מתעניינת לעשות אתה הקורס. יש עוד שנה שלמה עד שייפתח הקורס, כך שכרגע לא ניתן לדעת אילו קורסים ייפתחו בשנה הבאה.

survivor112

New member
קורס מדריכים

אני גם מתכוונת לעשות שנה הבאה,בווינגייט..אולי ניפגש (=

למעלה