|רמק
לסרגניות שבינינו, אתמול

ora11

New member
סבאאורי תודה ומועדים לשמחה../images/Emo24.gif

ומתי רואים אותך ואת המשפחה הניפלאה שלך אצלינו? מתגעגעת

emmy5

New member
sckedud מקסימה,הרבה נחת ממנה

הוראות אני לא יודעת לתת , אבל היא כל כך מתוקה ,הרבה נחת ממנה ..

bimbo.

New member
עומר4, ברוכה הבאה../images/Emo140.gif

בטוחה שתהני אצלנו. הגמלאות היא רק
לראשם של אנשים שכל חייהם עבדו, וכיום הם פנויים לעיסוקים שהם אוהבים ויש להם יותר זמן לחברים.

ע ו מ ר 4

New member
תודה....תודה......./images/Emo13.gif

אם תביטי אל החתימה שלי...אז יש לי כתר משלי...תמידית. 30 וקצת שנים בחינוך.......ובן לבן לבן.....יש לי זמן לדברים שאוהבת..לחברים.....והכי חשוב.....לילדי שלי.

אפי 7

New member
הגימלאות היא רק פריבילגיה לקום

מאוחר בבוקר ולהתענג על שעות הלילה הטומנות בחובן שקט ושלווה. אפי

ora11

New member
אםי ../images/Emo45.gifומתי אני?

עוד שנתיים רישמית אבל אצלינו עובדים כמה שיכולים עד.... בחורף אעבוד פחות ואז אהנה מלקום מאוחר בבוקר ולקחת זמן לעצמי. ביום שני ה-31/10 מתחילה קורס המשך ביידיש בבית שלום עליכם שנמשך עד יוני. שבוע טוב ומועדים לשמחה.

ע ו מ ר 4

New member
וגם לך........מנורה....

תודה..... ואין כמו חיוך.....ואם אכן בא מן הלב....שווה המון. ערב נעים לכולם.....כי כעת ממש לא תורי במחשב........

אנימו

New member
עומר- שלחתי עידודים וחיזוקים מכל

העברים. טוב עשית שנכנסת! ראיתי גם שעשית זאת ברגל ימין!

אפי 7

New member
יוצאת עכשיו עם חברה ל-

"אגם קפה" - כמו שספרנו פה - כל מי שמזדמן לרעננה בפארק היפהפה ישנו בית קפה על שפת אגם מלאכותי - בו שטה סירה עם קבלריו או איך קוראים לזה - ממש כמו בונציה - זה מתאים לגברברים הרוצים להציע נישואין לחברותיהם - זה מתאים כהפתעה ליום הולדת - לא זול - אבל מקסים. בצד ישנו מקום בו נערכות תערוכות ציורים, פסלים שכל כמה זמן מתחלפות. כדאי אפי

דרדרית

New member
מקום מדהים. אפי תהני לך בכיף ואנחנו

יוצאים לצעוד עוד מעט ברחבי המושבה... לצערי הגב התחיל להרגיזני <כואב וגורם לתחושה לא נעימה..> לכן אריק קנה נעלי ספורט והתחלנו ללכת בערבים ברחובות המושבה או בשבילי הקיבוץ <תלוי איפה אנחנו נמצאים...> ת'אמת- נעים ללכת בשבילי הקיבוץ. יש משהו במקום הזה שגורם לי להרגיש נוח... מן ארץ ישראל של פעם, צריפים ישנים, עצים גבוהים שצמרתם מגיעה כמעט עד לירח שמשייט לו בשמים, האויר הנקי ובכלל- השקט הזה ממש שובה את הלב. בסוף עוד אתאהב ב.....קיבוץ. מי היה מאמין?????

למעלה