שאיבה

חנה1

New member
שאיבה

ביום ג´ אנו הולכים לשאיבה בהרצליה (איזה פחד) איך מקטינים את הפחחחחחד ל-0 (אני ירמי מהפורום שהיה ב-MSN ) אשמח לקבל תגובות

עמית@

New member
אין דרך לחסל לגמרי את הפחד

אבל אני יכולה להגיד לך ששאיבה היא הדבר הפחות מפחיד בתהליך, כל ה"מסביב" קצת מאיים, ההרדמה, תחושת חוסר האונים.. אבל את נרדמת עוד לפני שאת חושבת על כך, ומתעוררת כאילו לא עברה שנייה. אחר כך יתחיל הפחד של השבועיים ציפייה, אבל השאיבה עצמה לא מפחידה. כשתתעוררי תשארי בהשגחה מס´ שעות, יגידו לך כמה שאבו וזהו, תלכי הביתה לנוח. שיעבור טוב עמית

ענבל **

New member
לא ניתן להפחית לגמרי את הפחד

הפחד הוא טבעי. אני הצלחתי לצמצם מעט את הפחד, לאחר שקראתי את תגובות החברות בפורום, על איך עברה עליהן השאיבה והבנתי שכולן דיווחו כי השאיבה היא בכלל לא נוראית,וחשבתי שאם כולן עברו את זה גם אני אצליח לעבור את זה בשלום, אין סיבה שלא, ואכן זה היה כך. בטוחה שגם את תעברי את השאיבה בשלום, ובהצלחה.

ירמי/חנה - אפשר להתרגש, אין מה לפחד

עברתי שתי שאיבות ובעיני זה החלק הקל ביותר בכל התהליך, אפילו היה לי נעים. ולי אישית לא היו שום כאבים אח"כ. שיהיה לכם
גדולה!

שחר חדש

New member
לא עברתי שאיבה, אבל

רציתי לאחל לך הצלחה בסיבוב הזה, כדי שלא תצטרכי לדאוג יותר. וגם - שיהיה קל. שחר

יפעתי&

New member
חנה, שאיבה זה לא מפחיד,

מרדימים אותך וזהו ,את לא מרגישה כלום ואחרי שמתעוררים שוכבים מס´ שעות וזהו הולכים הביתה. אין מה לפחד שרק יהיה בהצלחה רבה רבה...

אל פחד, שיהיה בהצלחהההה ../images/Emo24.gif

היי לך, פשוט חשבי על המטרה ואני מקווה שזה יעזור להרגעות. מעבר לזה אין מה לפחד זה הליך קל ולא כואב בכלל, עוד שבועיים תספרי לנו בשורות טובות. שלומלום

אין דרך לחסל את הפחד, רק להתעדכן

ממה שכותבות כאן הבנות על התהליך, ולהבין שהוא לא נורא בכלל. מקבלים "סמים" (זריקת טשטוש, אבל אני לא בטוחה שבכל המקרים נותנים) ע"ח המדינה ואח"כ הולכים לישון שינה ממש מתוקה. כשהמרדים בא להעיר אותי, ביקשתי ממנו להמשיך לישון, אבל זה לא בדיוק התאים לו...אחרי שהוא הלך, המשכתי לנמנם והיה לי ממש כיף. שיהיה לך בהצלחה, סיגל

למעלה