שאלה לכל המלצרים והמלצריות

shir salsa

New member
שאלה לכל המלצרים והמלצריות

האם אתם מגיעים בכל משמרת לסכום שצריך ויותר, או שאתם צריכים השלמות? ואתם מקבלים השלמות יומיות או חודשיות? ואם תציינו אם זו מסעדה יוקרתית או בית קפה-מסעדה, זה יעזור.

get well

New member
../images/Emo45.gifאחלה שירשור אני מתחילה...../images/Emo127.gif

אני בלי עין הרע...מרוויחה יותר משכר מינימום ולכן לא צריכה שישלימו לי בינתיים הסכום הכי נמוך שהרווחתי לשעה היה 30 ש"ח...(מקווה שזה ישאר ככה..). את הכסף אני מקבלת בסוף המשמרת במזומן כמובן! והמקום זה יותר כמו פאב...אבל יש גם אוכל... מי אחריי

גברת ע

New member
אני

לא ממש עבדתי במסעדה עבדתי יותר באירועים כל יום יכול היה להיות במקום אחר עבדתי בשרתון ת"א, בקרלטון, גן אורנים, אירועים פרטיים, אירועים של קייטרינגים אחרים, אירועים ענקיים של 11000 איש וכו' הייתי מרוויחה משכורת לפי שעה (היו פעמים של אירועים של 10 שעות ואפילו יותר) הייתי מרוויחה על אירוע מהרגע שהייתי מגיעה לשם ועד הרגע שהלכתי, כולל הקמה ופירוק האירוע, כמו כן נסיעות הייתי מקבלת וכמובן טיפים כללים שיתחלקו בין כולם וטיפים שרק אני הייתי מקבלת, הייתי יכולה משולחן להגיע למאה ש"ח טיפ

avidadon

New member
100 שח טיפ לשולחן?

אני רק מחשב כמה זה כפול XX שולחנות וזה כבר יותר מהמשכורת החודשית של מיקי חיימוביץ..

גברת ע

New member
../images/Emo13.gif

לא תמיד הייתי מקבלת כאלו טיפים לא היה כמעט אירוע שלא הוצאתי ממנו טיפ אבל לא תמיד קיבלתי 100 ש"ח הארוע שהכי אהבתי היה ארוע בכפר סבא בגן הפקאן חצי מהעיר שלי אם לא יותר היו שם ואנשים שהכרתי וקרובי משפחה שלי ויצאתי שם עם יותר מ80 ש"ח טיפ מישהו שישב ליד מישהי שהכירה אותי ממתנ"ס שהתנדבתי הו ועוד 50 ש"ח בערך משולחן אחר שהיה לי

גברת ע

New member
הם פשוט לא יכלו

לעמוד מול הקסם שלי והאישיות כובשת והמקסימה שלי
(כמה שאני צנועה)

avidadon

New member
טוב.............

בדרך כלל שמזדמנת לידי אישיות כובשת ומקסימה אני לא ממש נותן לה טיפ
.. אבל שיהיה...

גברת ע

New member
../images/Emo3.gif

אל תעשה טובות אם יצא לי לעבוד שוב בתור מלצרית ואני אתקל בך אז ממש ממש בטעות באמת שבטעות המגש עם הגיפה והאוכל והשתיה שנשארו ממש ממש אבל ממש בטעות יפלו עליך

avidadon

New member
את ממש לא צריכה,

אני אקדים אותך בכך שאשים לך רגל, כן כן, זו אחת מהדרכים המוזרות שלי להתחיל עם נשמות כובשות. כך או כך, אצא משם עם כיסוי מלא על הנזק + פיצוי שמן.

גברת ע

New member
בעיה קטה לך יש

אם אתה שם לי רגל אז זאת אשמתך ואז אניתובעת אותך על שש מליון לשט אנגלי ואז אתה נאלץ לפשוט רגל ולשלם לי כל החיים שלך

avidadon

New member
אל תתעסקי איתי

לשים רגל לבחורה זוהי דרך לגיטימית ביותר להתחיל איתה. יש לי את סוללת עורכי הדין המשובחת ביותר בארץ.

למעלה