שאלה מעניינת לכל אישה בפורום

stringer

New member
שאלה מעניינת לכל אישה בפורום

אם את היית גבר והיית יוצאת למועדון ריקודים ( למשל מועדון סלסה
) והיית רואה מישהי מאוד חמודה שמוצאת חן בעינייך. איך היית מתחילה איתה (אם היית גבר כמובן ) ?

Lir האחת

New member
ממ...

אם הייתי מרגישה שיש איזו סקרנות ורצון הדדיים, זה יכול להיות דרך מבטים למשל אז הייתי יוזמת קירבה, אולי דרך הריקוד? ואם לא, אז הכי פשוט...לגשת ולהתחיל לדבר, אם זה זורם, לבקש את הטלפון ומשם זה כבר יותר פשוט...
לי היה מקרה לפני שבוע. יצאתי לדאנס בר, והיה מישהו שהסתכל עליי כמה פעמים וגם אני עליו אבל לא היה לי ברור אם יש לו מישהי כי הוא היה עם חבורה של בנים ובנות באיזשהו שלב, שכבר הרגשתי שהוא רוצה לפנות אבל קצת נבוך, סימנתי לו עם היד להתקרב ומשם זה כבר היה פשוט, דיברנו והחלפנו טלפונים. אחרי כמה שימים הוא התקשר, ודיברנו על הערב הזה..ואיזה הזוי זה ששנינו רצינו ערב שלם לגשת אבל לא היינו בטוחים שהצד השני מעוניין
בקיצור זה רק מלמד שצריך לתפוס אומץ...מה כבר יכול לקרות?? שיהיה בהצלחה!

stringer

New member
תודה , lir

אחל'ה תגובה
מבטים זה דבר מאוד חשוב שצריך להבין ולדעת לשדר. לזרום זה די תלוי בלדעת ליצור שיחה מעניינת

ladykat

New member
מבטים

צריך מאוד לדעת איך לראות ולשדר אני אפ פעם לא צליחה להבין אם הבחור מסתכל עליי - או פוזל מרוב שהוא שיכור או וואטאבר ואז אני רואה אותו רוקד עם בחורה אחרת שהוא הכין מבעוד מועד. אם מישהו רוקד איתי - ז"א - נצמד אליי באמצע שאי כבר רוקדת - זה נורא מעצבן אותי - איכס איזה ניגע'אס ואז אני רוקדת לכיוון אחר - לבד סחטיין וכל הכבוד למי שמצליח ככה - בעזרת מבטים לקרוא בנאדם בחושך במועדון, בפאב ולדעת שהוא משדר שהוא מעניין

ladykat

New member
נראה לי שהייתי מזמינה אותה לשתייה

ואז מנסה לראות אם יש דיבור אבל כמובן שאני אישה - אז ההורמונים הנשיים שבי מדברים. אני לא יודעת.

אייפה יש מועדון ריקודי סלסה בצפון ?

אתה יודע אולי אם יש מועדון סלסה באזור כרמיאל-טבריה-ראש פינה ?

למעלה