שאלה על מכללת פרקטיקיו

yegger

New member
שאלה על מכללת פרקטיקיו

אהלן

רציתי לשאול, מישהו לומד/למד בעבר בשיטת הלימוד של מכללת פרקטיקיו?
מדובר על סרטוני וידאו באינטרנט (כמו CBT NUGGETS) שמועברים בהם הרצאות בנושאים הרלוונטים, רק שההרצאות בעברית.
הלקוחות משכירים לפטופ עם חיבור מאובטח לשרת ואפשר לצפות בכל התכנים שלהם אונליין. עלות ההשכרה היא בערך כ 500 שקל לחודש.

אני בעיקר רוצה לדעת אם מישהו למד דרכם בעבר ויכול לתת איזו חוות דעת על רמת התוכן המקצועי (באתר עצמו אפשר להתרשם מהסרטונים במשך מספר מוגבל של דקות)

אני רוצה להעשיר את הידע שלי במספר תחומים (MCITP, וCCNA, לא חושב כרגע על לעשות הסמכות, רק על הידע) ועצם שיטת הלימוד שהתכנים נגישים בכל עת בלי לבוא פיזית למכללה כלשהי נוחה לי באופן אישי

אז רציתי לשאול אם מישהו כאן למד בעבר דרכם או שיצא לו לצפות בסרטונים שהם מציעים ויכול לתת חוות דעת באשר לרמת הידע והתכנים..

עכשיו עוד משהו קטן (ולא בקטע רע
) תניחו לרגע בצד את החשיבה הפרקטית שיש לכם, עזבו כרגע שיקולים כמו עלות מול תועלת (סך זה לא עולה הרבה כסף לעומת קורסים בג'ון ברייס ודומיהם) או שיקולים כמו מה אני מתכוון לעשות עם המידע שאלמד דרכם או האם זה יעזור לי בעתיד במציאת עבודה, (ברור לי שבביזנס הזה של ה IT יש יותר חשיבות לידע וניסיון מאשר להסמכות ותעודות)

אני בעיקר רוצה לדעת נטו על רמת הידע והתכנים שהמכללה הזאת מציעה...

תודה לעונים

F00D Is G00D

New member
מממ

בסוף כולם עובדים עם אותו MOC (מערכי שיעור)ויותר מזה - זה גם אותם המרצים שעושים פרילאנס. ככה שמה שחשוב לדעתי זה כמות השעות, מי המרצה ומה האביזרים העומדים לרשותו (מעבדה ווירטואלית או פיזית ? יש בכלל מעבדה ? וכ'ו)

חומר הלימוד לא רלוונטי וזמין באינטרנט בכל מקרה.
לא אוהב את הממלצות כי הם פשוט לא אוביקטיביות - והמלצות לרעה עלולות לסבך אנשים שלא לצורך...

yegger

New member
האמת שלתגובה שלך חיכיתי

משום מה חשבתי שדווקא אתה תכיר את האתר ואת התכנים הספציפיים, אבל לא.

בכל זאת עזרת לי.. כי אחרי הכל אתה צודק.

בקשר לציוד, מעבדה וירטואלית אפשר היום להקים בכל מחשב חזק. מעבדה פיזית זה קצת בעיה, אבל גם היא פתירה.
וכן, המלצות הן לפעמים לא אובייקטיביות אבל בכל זאת..

ולא יודע אם אנשים כאן יסכימו אבל אני אנסה בכל זאת..

אולי הגולשים כאן, שאני מאמין שלחלקם יש הרבה ניסיון בתחום ה IT, יכולים לעבור טיפה בזמן הפנוי שלהם על התכנים באתר ולתת אולי איזו חוות דעת כללית על איכות החומר שמעבירים שם?

sharonei1

New member
אני נעזר בסרטונים בחינם שלהם

מיידי פעם
לדעתי הרמה שלהם טובה מאוד
במיוחד אלו של הבחור הרוסי אני חושב שקוראים לו נתן

ddoottaann

New member
דעתי

אני למדתי שם MCITP המכללה כבר לא קיימת במתכונת רגילה אלא רק הסרטונים.

לדעתי הסרטים ברמה גבוהה וליונתן רבזין יש ניסיון של שנים בהמון חברות.

אולי תחשבו שאני משוחד או משהו אבל אין לי שום רווח אישי וזו דעתי בלבד.

אגב הקורס של CCNA ניתן בחינם והוא ממש מקיף אני למדתי הרבה.

Tonyz2

New member
דעתי

אני בעל הסמכת mcitp
ואני ממשיך ללמוד ולהתקדם מהבית
אני חושב שבאמת תלוי בכמה יש לך סבלנות ומשמעת עצמית ללמוד לבד מהבית
כי זה לא תמיד קל
אין ספק שללמוד בכתה יותר קל וטוב מהסיבה שכל דבר שבאותו רגע לא קלטת לא הבנת אפשר לשאול את המרצה.
תנסה לבד מהבית בהתחלה. אם הולך טוב תמשיך..

eli1278

New member
שאלה על מכללת פרקטיקיו

אהלן

מדובר על סרטוני וידאו באינטרנט (כמו CBT NUGGETS) שמועברים בהם הרצאות בנושאים הרלוונטים, רק שההרצאות בעברית.
הלקוחות משכירים לפטופ עם חיבור מאובטח לשרת ואפשר לצפות בכל התכנים שלהם אונליין. עלות ההשכרה היא בערך כ 500 שקל לחודש.

אני בעיקר רוצה לדעת אם מישהו למד דרכם בעבר ויכול לתת איזו חוות דעת על רמת התוכן המקצועי (באתר עצמו אפשר להתרשם מהסרטונים במשך מספר מוגבל של דקות)

אני רוצה להעשיר את הידע שלי במספר תחומים (MCITP, וCCNA, לא חושב כרגע על לעשות הסמכות, רק על הידע) ועצם שיטת הלימוד שהתכנים נגישים בכל עת בלי לבוא פיזית למכללה כלשהי נוחה לי באופן אישי

אז רציתי לשאול אם מישהו כאן למד בעבר דרכם או שיצא לו לצפות בסרטונים שהם מציעים ויכול לתת חוות דעת באשר לרמת הידע והתכנים..

) תניחו לרגע בצד את החשיבה הפרקטית שיש לכם, עזבו כרגע שיקולים כמו עלות מול תועלת (סך זה לא עולה הרבה כסף לעומת קורסים בג'ון ברייס ודומיהם) או שיקולים כמו מה אני מתכוון לעשות עם המידע שאלמד דרכם או האם זה יעזור לי בעתיד במציאת עבודה, (ברור לי שבביזנס הזה של ה IT יש יותר חשיבות לידע וניסיון מאשר להסמכות ותעודות)

תודה לעונים
- פרקטיקיו הייתה "בעבר" בהנהלה ישראלית, היה לפרקטיקיו מבצע שמשלמים 11,000 שח ומקבלים את הקורס לכל החיים, אני התלהבתי ובתמימותי קניתי את הקורס במחיר מלא, אחר כך החברה הפסיקה עם המבצע לכל החיים ועברה לתשלום חודשי, ואז ביום אחד בהיר החברה נמכרה לאיזה חברה בחו"ל ואני כלקוח לכל החיים נותקתי לגמרי מקבלת השירות לצפייה בסרטים , יצרתי איתם קשר והתברר שהתשלום הלך לפח, כי כיום הם לא המנהלים של החברה אלא משמשים רק כעובדים שלה, דרך אגב גם לגבי תביעות עתידיות במידה ויהיו לכם, אתם תצטרכו להתנהל מול איזה חברה בחו"ל, כי בשביל תביעות אין אבא ואמא כאן בישראל, לפי דעתי זה נשמע כטריק שהם עשו כדי להתפטר מכל המינויים שרכשו קורס לכל החיים במיטב כספם וכרגע הם מהווים עבורם נטל על שרתי החברה, וגם זה טריק שהם עשו כדי להתפטר מכל התביעות העתידיות כי אנשים יתייאשו לתבוע איזה חברה בחו"ל אבל זו רק דעתי והתחושה האישית שלי, בכל מקרה צריך להרים את הכפפה ולהריץ תביעה ייצוגית נגדם עבור כל מי שרכש מינוי לכל החיים כאשר החברה היתה בבעלותם בישראל.

eli1278

New member
שאלה על מכללת פרקטיקיו

אהלן

תודה לעונים
- פרקטיקיו הייתה "בעבר" בהנהלה ישראלית, היה לפרקטיקיו מבצע שמשלמים 11,000 שח ומקבלים את הקורס לכל החיים, אני התלהבתי ובתמימותי קניתי את הקורס במחיר מלא, אחר כך החברה הפסיקה עם המבצע לכל החיים ועברה לתשלום חודשי, ואז ביום אחד בהיר החברה נמכרה לאיזה חברה בחו"ל ואני כלקוח לכל החיים נותקתי לגמרי מקבלת השירות לצפייה בסרטים , יצרתי איתם קשר והתברר שהתשלום הלך לפח, כי כיום הם לא המנהלים של החברה אלא משמשים רק כעובדים שלה, דרך אגב גם לגבי תביעות עתידיות במידה ויהיו לכם, אתם תצטרכו להתנהל מול איזה חברה בחו"ל, כי בשביל תביעות אין אבא ואמא כאן בישראל, לפי דעתי זה נשמע כטריק שהם עשו כדי להתפטר מכל המינויים שרכשו קורס לכל החיים במיטב כספם וכרגע הם מהווים עבורם נטל על שרתי החברה, וגם זה טריק שהם עשו כדי להתפטר מכל התביעות העתידיות כי אנשים יתייאשו לתבוע איזה חברה בחו"ל אבל זו רק דעתי והתחושה האישית שלי, בכל מקרה צריך להרים את הכפפה ולהריץ תביעה ייצוגית נגדם עבור כל מי שרכש מינוי לכל החיים כאשר החברה היתה בבעלותם בישראל.

למעלה