שאלה!

©oliv©

New member
שאלה!../images/Emo141.gif

קרה לכם שלקחו לכם את הכלב להסגר או שנפרדתם מכלב שאהבתם?

Snooopy Girl

New member
לא../images/Emo13.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

ומקווה שזה אף פעם לא יקרה

©oliv©

New member
../images/Emo141.gifלי זה קרה...

הייתה לי כלבה קראו לה אוליב. והיא הייתה כלבת זאב והיא נשכה פעמיים אנשים אז שמו אותה בהסגר ואמא שלי לא רצתה אותה יותר בגלל שאז המשפחה הייתה טובעת אותה ואין לנו כל כך כסף בשביל זה.

crazy4tc

New member
לי זה קרה

היום! ההורים שלי לקחו את הכלב שלי שלג לתנו לחיות לחיות... בגלל שהוא עושה בלאגן וקופץ על אנשים... אם הוא היה קטן אז לאף אחד לא היה אכפת אבל בגלל שהוא כזה ענק אז כולם מפחדים ממנו... וזה לא שהוא תוקפני או משהו (אפילו ההורים שלי אומרים שהוא לא) הוא פשוט רוצה לשחק... והוא לא יודע כמה כוח יש לו... אבא שלי אמר שהוא יביא לנו כלב אחר יותר רגוע אבל לא הסכמתי... איך הם יכולים להחליף כלבים ככה?!

Snooopy Girl

New member
מה?!?../images/Emo12.gif../images/Emo41.gif../images/Emo107.gif

ממש מצטערת בשבילך.. גם הסיבה ממש לא הוגנת...אפשר לרסן את הכלב שלא יהיה כזה פעולתן, לאט לאט עם הזמן הוא ירסן את עצמו...ממש ממש חבל. אגב, לקחת אותו לעמותה זה גם לא דבר טוב...עדיף למצוא מישהו שיאמץ ישר מביתך לפי דעתי. מקווה שהמצב ישתפר

crazy4tc

New member
תודה אבל הוא כנראה לא ישתפר...

אין לנו זמן לחכות עד שיבואו לאמץ אותו אני עוד מעט יוצאת לטיול שנתי ואבא שלי טס ואמא שלי לא מוכנה להשאר איתו לבד בבית כי היא לא יכולה להשתלט עליו אם לא מאמצים כלב במשך הרבה זמן אז "תנו לחיות לחיות" הורגים אותו? (כן אני מודעת לניגוד בין השאלה לבין שם העמותה ובכל זאת אני שואלת...)

©oliv©

New member
אויי מסכנה!!!!!../images/Emo141.gif

איזה נורא זה!!! אני יכולה להבין אותך....הכלבה שלי הייתה איתי 9 חודשים ואז אמא שלי הייתה צריכה להרדים אותה בגלל שהיא נשכה.וזה היה ממש, ממש, ממש, עצוב לי. היא הייתה כלבת זאב. די מפחידה אבל מה זה מאמי.

Shai Felton

New member
מההה?../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif

אנ יבחיים אל הייתי נותנת לדבר כזה לקרות... אני מצטערת בשבילך

Shai Felton

New member
כן../images/Emo10.gif../images/Emo41.gif../images/Emo79.gif

כשמישהו (
) החליט שלדרוס את הכלבה שלי זה נחמד

ברור........

כשהייתיח בת שנתיים קיבלתי מתנה גור כלביןם קטן מעורב קראתי לו בני היינו אוכלים מאותו הבקבוק (הוא היה ממש גור!) וישנים באותה מיטה ותמיד שהייתי נוסעת בעגלה הוא היה איתי יום אחד מישהו מטומטם ואידיוט שלא אהב אותו מלכתכילה החליט לדרוס אותו ופשוט עלה עליו מול עיני (ילדה בת 7!) ודרס אותו מול הבית שלי באמצע הרחוב הטראומה שעברתי עכשיו אני זוכרת פשוט לא הצלחתי לדבר כל היום ואנשים לאח הבינו מה קרה אני בחיים לא אשכח את זה! ואותו!....... והמקרה השני זה שהיה לנו פעם איהז סיפור עם לוכד כלבים שהיה נכנס הבייתה וקורא לכלבים שלנו לוקח אז פעם הוא לקח את פינצ'י כי היא הולכת לכל מי שקורא לה וחיפשנו אותה מלא מזן אחרי שלושה ימים היא חזרה (אבא שלי הביא אותה מהמכלאה!) היא הייתה צרודה לגמרי (כנראה מנביחות או יללות!) ועיניים אדומות ונפוחות לגמרי! ריחמתי עליה כל כך התחלתי לבכות כמובן סה היה נוראי!...... אחרי כמה זמן ראיתי את האידיוט הזה שוב ברחוב שלי מנסה לקרוא לכלבים של שכנים שלי רשמתי את מספר האוטו ונתתי לאותם אנשים!.... יש מפ]גרים בעולם הזה שזה לא יאומן!

©oliv©

New member
אויי איזה מסכנות!!!../images/Emo141.gif

זה ממש נוראי!!!!!! לדרוס כלב.....מול עיניים של ילדים קטנים ועוד כלבים שהם אהבו! איזה חוצפה...אבי מרגישה ממש לא אומללה לגבי מה שקרה לכלבה שלי כשאתן מספרות לי מה קרה עם הכלבים שלכן! ואני נורא מצטערת בשבילך שי ובשבילך סתו על מה שקרה לכן.
אהה כן וגם בשביל אוליב הקטנה והיפה שלי זכרונה לברכה!!

היא קפצה על אנשים אז נתתם אותה?

איזה אכזרים! אני מרחמת על הכלבה שככה אתם ויתרתם עליה אני בחיים לא ירדים כלב שלי כשהוא בריא לחלוטין ורק יש לו בעית התנהגות זה כמו ילד קטן שלפעמים נושך ילדים אחרים מתוך משחק והתרגשות או עושה כל מיני בעיות. אבל לא ישר זורקים אותו לאיזה עמותה יש דרכים לטפל בזה!! גם מיקי נשך אנשים וטיפלנו בזה! ועכשיו הוא5 הכלב הכי חברותי שיש

למעלה