שאלה

np2004

New member
שאלה

שאלה על polaris outlaw 525 אני יודע שזה טרקטורון הספורט האולטימטיבי, אבל השאלה היא האם ניתן לעשות איתו גם טיולים בינוניים ,אני לא מדבר מבחינת נוחות, כוח, או עבירות. אני מדבר בעיקר על נושא הדלק. האם יהיה ניתן לבצע טיולים בינוניים מבלי לפחד מזה שייגמר הדלק?

kachlon haim

New member
בערך..

כמו תמיד החיים הם פשרה . הדגם המדובר 525 הוא כלי לא פשוט בכלל , מדובר בכלי אקסטרים קיצוני עם מנוע KTM . דלק לא יהיה בעייה , מדובר במיכל דלק של 14.8 ליטר כך שלא תהיה בעיית תדלוקים . בנהיגה רגועה ( אלק ..) תוכל לגמוע מרחק של 200 ק"מ לפחות ..

kachlon haim

New member
כלי מדהים ..

מזל טוב שכחתי לומר , בהחלט כלי מדהים , רכבתי למבחן ,,, לא לזקנים .

np2004

New member
עוד שאלה

אני מאוד אוהב את הטרקטורון הזה, אבל לפי מה שהבנתי כבר, הטרקטורון עדיף לאנשים מנוסים, מי שעולה פעם ראשונה על טרקטורון צפויות לו סכנות עם הטרקטורון הזה, אני צודק? או שעם קצת זמן עם הטרקטורון ורגישות יהיה אפשר ללמוד?

kachlon haim

New member
תשובה.

ל 525 יש 2 דגמים, אחד עם 2 מתלים נפרדים שמתאים גם לטיולים וגם לספורט ( IRS ׂ) והדגם השני הוא עם ציר אחורי המותאם יותר לספורט אקסטרים . בנושא הדרכה , במידה ותרכוש כלי כזה ,אני אסדר לך שתוזמן להדרכה עם מתן ניר אלוף הארץ ב 4 השנים שיסביר לך וילמד אותך מס' דברים ברכיבה ( הנושא חשוב לבטיחות האישית )

np2004

New member
אוקי

אני יותר אהבתי את דגם ה irs. אני רוצה טרקטורון שיתאים לי גם לטירוף, מסלולים וזה, אבל גם לטיולים להנאה. לא נסעתי על הרבה טרקטורונים. אבל אני רוצה טרקטורון טוב, שיתאים לי גם לשנים הבאות ושיתאים לי בדיוק למה שאני רוצה. ולא לקנות על ההתחלה סתם טרקטורון רק כדי "לתרגל". כמה הoutlaw טוב מבחינת האמינות?

kachlon haim

New member
תשובה .

OUTLAW ' מוכיח את עצמו מבחינת אמינות , מדובר בפולריס שיש לו רקורד של אמינות , כמובן אם תשמור עליו הוא ישמור עלייך . מנסיון , ברגע שתתחיל בטירוף של מסלולים וכאלה יהיה לך קשה לחזור לנהיגה שפויה , אבל החיים קצרים תהנה מכל דקה.

np2004

New member
אז

תודה רבה, אבל אם זאת מהפעמים הראשונות שאני נוסע על טרקטורון (אף פעם לא נסעתי על טרקטורון בכוח כזה) אז זה יהיה לי מסוכן? או שעם תרגול אני ילמד לשלוט בכלי?

kachlon haim

New member
אל חשש ..

להסיע את הטרקטורון אתה תדע , לנהוג אולי פחות אבל עם האימונים יגיע הבטחון .. תתחיל בנסיעה רגועה וטוחה שלא תגרום לך שום נזק ולאט לאט תקבל יותר ויותר בטחון..

למעלה