שאלה

שאלה

כדי קצת להתחיל פה את העניינים: מהי סביבת המיחשוב הארגוני שלכם? הכוונה שלי - מיקרוסופט/ לינוקס /יוניקס / אחר... אצלי - מיקרוסופט כמעט הכל.

פוֹלי

New member
אז ככה...

כל השרתים יושבים על מערכות הפעלה של מייקרוסופט. יש mail relay שיושב על לינוקס. ושני שרתי sun לטובת סביבות production ו- test של ה- ERP. לשמחתי הלינוקס וה- sun לא באחריותי.

antidot

New member
הםםם

מייקרוסופט לינוקס HP-UX NonStop S-Series רב התחנות מייקרוסופט, למרות שיש גם יחסית לא מעט לינוקסים. את HP-UX אני אזרוק יום אחד לים ברגע של אי שפיות זמנית. NonStop מנהל את עצמו ולא דורש שום טיפול

roy27787

New member
אני לא בדיוק באירגון אבל..

בשלי יש גם לינוקס וגם מיקרוסופט,משולב.

Rיקושט

New member
----->

שרתים- כולם לינוקס חוץ מאחד שהוא AD למשרד. קליינטים- חוץ מ2 Linuxים כולם XP.

shed

New member
ואצלי...

שרתים: מיקרוסופט. mail relay - לינוקס. כמעט כל התחנות nt או xp. כמה לינוקסים לטובת פיתוח ובדיקה.

Recursive

New member
בחברה בה אני עובד

זה טיפה הפוך, יותר שרתים מתחנות עבודה. תחנות עבודה מיקרוסופט mail relay לינוקס monitoring מיקרוסופט חוות שרתים- בערך חצי חצי עם נטייה למיקוסופט שרת גיבוי - לינוקס

ezaton

New member
אצלי

בעבודה, בסביבת ה production, שרת חלונות אחד (SBS2000), נתב לינוקס (שמריץ גם VPN החוצה), ~30 לקוחות - חלונות 2000. בסביבת ה QA (שעקב תקצוב משולבת חלקית בסביבת הפיתוח) 11 מחשבי סאן, 5 IBM שמריצים גרסאות שונות של AIX, שלושה מחשבי לינוקס, עוד חמישה לינוקסים dual boot ביחד עם חלונות 2000, כמה חלונות 2000 גרסאות שרת (חלקן server, חלקן pro, חלקן AS), שני חלונות 2003, ושני חלונות XP. סה"כ (ללא יוניקסים) כעשרים תחנות נוספות. בבית - אנטי ואני חולקים שתי רשתות נפרדות, בשלי יש שלושה לינוקסים בתפקיד שרתים שונים, אחד חלונות 2000 בתפקיד לקוח, ושולחן עבודה לינוקסי שלי, כמו גם לפטופ על dual boot - לינוקס ו XP. אנטי יכול לדבר בשם עצמו

Rיקושט

New member
חישבת פעם כמה חשמל אתם צורכים

עם כל המחשבים האלו שיש לכם בבית? אני אחרי זמן קצר כיביתי את החווה שלי והשארתי רק את הrouter עובד. וזה מעורר אצלי שאלה, האם יש איזה power strip שמפיק מידע על החשמל שנצרך (בתצורת RS232 או IP), יכול להיות ממש נחמד. (אני יודע שיש כאלו כי מקבל חשבון על החשמל שהRACK שלי צורך בco location, אבל זה מן הסתם מערכת קצת רצינית מדי בשביל בית)

antidot

New member
אלף מאה ומשהו

ש"ח לחודשיים. לפחות זה מה שחשבון חשמל אחרון אומר

skyhawlk

New member
במחלקה שלנו...

שרת Win2k3 שמתפקד בתור AD שרת Win2K3 - שרת קבצים וVSS אקצ'יינג' מייל רילי תחנות קצה XP\2000\2003\NT\לינוקס\סאן\HP- פיתוח תוכנה. IBM AIX מסד נתונים DB2. קלאסטר NT מסד נתונים MS-SQL. בקיצור שמייח
. אין רגע דל.

igaldabari

New member
אצלנו זה ארוך

שרתי מיקרוסופט, כל מערכות ההפעלה שמכילים בין היתר: CITRIX, Firewall NG ועוד הרבה דברים מסוגים שונים. שרתי נובל. מחשבי AS/400. לינוקס. דומינו. גם על מיקרוסופט וגם על AS/400 . OS/2 (כן ואפילו כמה). ובטח עוד כמה ששכחתי. סה"כ כ- 100 שרתים. מספר אנשי סיסטם: 4 !!! אין עובדי חוץ! תחנות עבודה: כ- 400 מבוססי מיקרוסופט. אכן עבודה קשה.

למעלה