שאלון למדעי החברה

ט i ל י

New member
שאלון למדעי החברה

אשמח אם תענו לי על השאלון בנושא עבודת נוער תודה רבה :)

עונה (חח אחת העבודות המעצבנות!!)

1. חשוב לי לעבוד בשעות אחר-הצהריים - 2 2. אני חושב שזה קשה לשלב עבודה ולימודים ביחד - 5 3. קשה להשקיע בלימודים כשעובדים אחר-הצהריים - 5 4. אני רוצה לעבוד אחר-הצהריים כדי להתנסות בחוויות חדשות דרך העבודה - 4 5. רצוי לעבוד כדי שיהיה כסף לבזבוזים - 5 6. מי שעובד יכול להסתדר בכוחות עצמו ללא עזרת הוריו - 2 7. מי שעובד אחר-הצהריים יכול להנות מיותר עצמאות - 4 8. אני חושב שעבודה בגיל ההתבגרות מסייעת לבחירת המקצוע בעתיד - 1 9. אני עובד בשעות אחר-הצהריים - 1 10. חשוב לי להגיע להישגים גבוהים בלימודים ולכן אני מעדיף לא לעבוד אחר-הצהריים - 5 11. מי שעובד אחר-הצהריים צובר יותר ניסיון לעתיד - 2 12. העבודה בתקופת הנעורים מפתחת את האופי שלי כאדם מבוגר - 3 13. אני מעדיף לעבוד בעבודה דומה לעבודות שרוב בני גילי עובדים בהן - 1 14. עדיף לעבוד ולהרוויח כסף מאשר ללמוד ולהשקיע למבחן - 1 15. ככל שמתנסים ביותר עבודות בגיל ההתבגרות, כך יהיה קל יותר לבחור מקצוע בעתיד - 2 16. אני מפחד שלא אצליח לשלב בין העבודה לבין הלימודים - 5 17. נראה לי טבעי לעבוד בזמן לימודים - 1 18. זה חשוב להתנסות בתחום המקצועי בתקופת הנעורים 19. אני אוהב לעבוד אחר-הצהריים כי זה גורם לי לתחושה של עצמאות כלכלית - 5 20. אין לי בעיה לעבוד עד שעה מאוחרת בערב שלפני מבחן - 1 21. אני מסוגל להתמודד עם עבודה בשעות אחר-הצהריים תוך לחץ בלימודים - 1 22. אני לא עובד במהלך שנת הלימודים אלא רק בחופשים - 3 23. אם אני אהיה חייב לבחור בין עבודה לבין לימודים, אבחר בלימודים - 5 24. עבודה לאחר שעות הלימודים יכולה לתרום לי באופן אישי - 3 25. אני מעריך יותר את בני גילי העובדים בשעות אחר-הצהריים מאשר את אלה שלא עובדים - 1 26. מלחיץ אותי לעבוד כשיש לי שיעורי בית ומבחנים - 5 בהצלחה :)

../images/Emo13.gif

1. חשוב לי לעבוד בשעות אחר-הצהריים - 4 2. אני חושב שזה קשה לשלב עבודה ולימודים ביחד - 3 3. קשה להשקיע בלימודים כשעובדים אחר-הצהריים - 4 4. אני רוצה לעבוד אחר-הצהריים כדי להתנסות בחוויות חדשות דרך העבודה - 5 5. רצוי לעבוד כדי שיהיה כסף לבזבוזים - 5 6. מי שעובד יכול להסתדר בכוחות עצמו ללא עזרת הוריו - 3 7. מי שעובד אחר-הצהריים יכול להנות מיותר עצמאות - 3 8. אני חושב שעבודה בגיל ההתבגרות מסייעת לבחירת המקצוע בעתיד - 1 9. אני עובד בשעות אחר-הצהריים - 1 10. חשוב לי להגיע להישגים גבוהים בלימודים ולכן אני מעדיף לא לעבוד אחר-הצהריים - 4 11. מי שעובד אחר-הצהריים צובר יותר ניסיון לעתיד - 2 12. העבודה בתקופת הנעורים מפתחת את האופי שלי כאדם מבוגר - 3 13. אני מעדיף לעבוד בעבודה דומה לעבודות שרוב בני גילי עובדים בהן - 2 14. עדיף לעבוד ולהרוויח כסף מאשר ללמוד ולהשקיע למבחן - 1 15. ככל שמתנסים ביותר עבודות בגיל ההתבגרות, כך יהיה קל יותר לבחור מקצוע בעתיד - 2 16. אני מפחד שלא אצליח לשלב בין העבודה לבין הלימודים - 4 17. נראה לי טבעי לעבוד בזמן לימודים - 2 18. זה חשוב להתנסות בתחום המקצועי בתקופת הנעורים - 4 19. אני אוהב לעבוד אחר-הצהריים כי זה גורם לי לתחושה של עצמאות כלכלית - 4 20. אין לי בעיה לעבוד עד שעה מאוחרת בערב שלפני מבחן - 1 21. אני מסוגל להתמודד עם עבודה בשעות אחר-הצהריים תוך לחץ בלימודים - 3 22. אני לא עובד במהלך שנת הלימודים אלא רק בחופשים - 2 23. אם אני אהיה חייב לבחור בין עבודה לבין לימודים, אבחר בלימודים - 5 24. עבודה לאחר שעות הלימודים יכולה לתרום לי באופן אישי - 3 25. אני מעריך יותר את בני גילי העובדים בשעות אחר-הצהריים מאשר את אלה שלא עובדים - 2 26. מלחיץ אותי לעבוד כשיש לי שיעורי בית ומבחנים - 5

למעלה