שאלות בקשר לשיטות הסרת שיער

• פותח הנושא ofd1
  • פורסם בתאריך

ofd1

New member
שאלות בקשר לשיטות הסרת שיער

תודה רבה על הפורום החדש.

הנני פונה בקשר למס' שאלות:

1. מהי שיטת הסרת שיער (בפרט הסרת שיער לצמיתות) שהכי פחות כרוכה בכאב? (בפרט למי שיש לו רקע של רגישות גבוהה יותר לכאב, רגישות (יחסית לאנשים רגילים) במע' העצבים וכו').

2. הומלץ לי מס' פעמים לרכוש מכשיר ביתי להסרת שיער (אם איני טועה מכשיר ME).

- האם יש סיכון בשימוש במכשירים אלו?
- מה היתרונות והחסרונות בשימוש במכשירים אלו?
- מה זה "אינפרא אדום" (קרינה) - אודה אם אפשר לקבל הסבר מפורט על שיטת הפעולה של זה בקשר להסרת שיער, על הסיכונים על היתרונות על החסרונות וכו' והאם זה כרוך בכאב?

- מה זו שיטת "קרן אור" (האם זו השיטה הנ"ל) - הסרת שיער על ידי שימוש בקרן אור (או משהו דומה, לא זכור לי הנוסח המדוייק)? אודה על הסבר מפורט על השיטה, והאם ניתן לבצעה באופן עצמאי בבית, האם כרוך בכאב, מה היתרונות, החסרונות , הסיכונים (ל"ע) אם יש, ומשך הטיפול הנדרש?

3. קראתי בעבר על שיטה עתיקה להסרת שיער לצמיתות - שימוש ב"שמן המור" (אם איני טועה הכוונה לשמן שהופק מזיתים שעדיין לא הגיעו להבשלה מלאה). - האם ידוע לכם מידע על כך? ואם כן, היכן ניתן להשיג מידע (וגם שמן זה) לשימוש?

אודה על תשובות

תודה רבה (ושוב, תודה על הפורום).

שיטות שונות

ערב טוב לך
כאמור אנו נימצאים בעידן הזהב שיש לנו הכל מהכל
מה שנותר לנו רק לבחור,,כל השיטות יכולות לתת לך מענה חלקי
או מוחלט השאלה מה אתה מחפש,, דילול ,הסרה מוחלטת?
וזה גם עניין מאד אישי על אחד הלייזר או האיםרה עובד עם
מס אחוזים גבוה יותר או פחות אחד אין תוצאה בכלל.
אם מדובר בשיער מאד כהה ועור בהיר אז סביר שלייזר ואינפרה
יתנו מענה חלקי לגבי כאב אם השיער כהה גם באינפרא
וגם בלייזר זה יכאב כי הקרן פוגעת בפיגמנט הכהה
לגבי שימוש ביתי אני לא ממליצה ראשית מכיוון שהמכשור הנל
לא עמד עדיין במבחן הזמן ושנית חייבים ללמוד על מנת לטפל
אפילו בעצמך על מנת לא לעשות נזק הרי שמדובר בטפול
האמור להחליף מטפל מקצועי

ofd1

New member
תודה ועוד מס' שאלות...

תודה רבה על התשובה.

1. לגבי כאב - שיער כהה, ועור בצבע חום בהיר (כלומר: לא חום כהה אבל גם לא לבן ולא בז') - האם רמות הכאב הן קלות או ברמה שקשה לסבול (בפרט למי שיש לו רגישות גבוהה יותר לכאב, עקב רקע רפואי מסויים)?
(בעבר יצא לי לעבור טיפולי אפילציה/מחט בפנים, ואפילו עם משחת אמלה היה לי קשה לסבול ולבסוף הפסקתי. גם טיפול בשעווה לפעמים כואב, וצריך לבחור את הזמן שבו הגוף יכול יותר לסבול (למרות שגם אז זה כואב). האם במצב כזה מומלצים טיפולי לייזר/קרני אור?).

2. האם ישנו סיכון של שינויים (למשל מוטציות ל"ע) בעור/תאי העור עקב השימוש בטיפול ליזר? טיפול בקרני אור?

תודה וחג שבועות שמח.

OFD1

היי שוב,
השיטה תותאם לפי גוון ועובי השערה. על כל פנים, אני עדיין ממליצה לך מנסיוני על אפילציה בעור הפנים. הטיפול הוא נקודתי, מהיר ולא מצריך גילוח לפני שעלול לעורר צמיחה.
הכאב תלוי גם במקצועיות המטפל ומכשורו.
לגבי תופעות הלוואי- חשיפה לשמש לאחר טיפול בלייזר עלולה לגרום לכוויות, עבודה בג'אולים גבוהים עלולה לגרום לכוויות/הצטלקויות.

למעלה