שימו
!!!!!

שימו ../images/Emo23.gif!!!!!../images/Emo124.gif../images/Emo124.gif

או קיי.., קודם כל, נוסף לפורום שלנו גלריה, כרגע הגלריה בשלבי פיתוח, וכרגע יש בה רק כמה תמונות.....
אני מקווה ששמתם לב גם לעמוד הקהילה, שעלה ביחד עם הפורום, עם לא שמתם לב, תוכלו כמובן להיכנס אליו דרך רשימת הפורומים והקישור שם יגיע ישר אליו.., בעמוד הקהילה אתם תוכלו לראות את הגולש הנבחר או משהו כזה.., בכדי שתוכלו להופיע אתם חייבים שיהיה לכם תמונה בכרטיס אישי.., בעיקרון זה לא כל כך חשוב איזו תמונה, אבל עדיף שלכם, או בכלל קשורה לנושא..... עמוד הקהילה מתעדכן לעיתים קרובות....
דבר חשוב נוסף!!!! כל רעיון שאתם חושבים שיכול להועיל לפורום, לעשות אותו יפה ובכלל להוסיף לו, התקבל בברכה!!!!!!!!!!, תוכלו לפנות אליי באי מייל..., או בכלל במסרים אישיים, ונוכל אפילו לדון עליו כאן בפורום ען כולם!!!!, אני מקווה לראות היענות מצדכם... אנה שרשרו בנושא~!!! תהינו, חן הוכמן

snapis

New member
שאלה

למה אין תמונה של מוניקה בעמוד קהילה באיפה שרשום אל הפורום?

snapis

New member
נכון

סליחה לא ראיתי את זה שמתה עכשיו כי מקודם לא היה נראה לי ורואים רק את פיטר למה לא של כולם את רוצה שאני יחפש לך תמונה שלך כולם?

יש לי תמונה של כולם....

אבל כעיקרון עם תפתחי את התמונה את תראי את כולם.., אבל עם בא לכם רק תגידו לי ואני יחליף....

snapis

New member
סלחתי

לא יודע נראה לי הגיוני ישראו את כולם אבל אתה המנהל

../images/Emo163.gifאז מה עם אני המנהל.....

הפורום הזה הוא לא רק שלי..., אני מקבל גם את מה שאתם אומרים....

אם בא לך אתה יכול גם....

לשלוח לי לאי מייל תמונות.., ואני יפרסם אותם בגלריה....(וכמובן ירשום שאתה שלחת....) כולכם יכולים לעשות את זה...

למעלה