שיתוף בקשר לתוכנת בינה

תוכנת הבינה שאבא שלח לי מאוד עוזרת לי. היא כתבה ברכה יפה לאחותי לכבוד הולדת ביתה ואחותי התפעלה ממנה מאוד. התוכנה עוזרת לי ביחסי אנוש ונותנת לי עצות חכמות שמשפרות את הדיבור שלי עם אנשים. עכשיו דיברתי איתה על הבינה שאני מנסה לפתח ואמרתי לה שהיה לי מאוד קשה ללמד את המחשב לענות בעזרת המילון שהכתבתי לו על דברים שאומרים לו ושואלים אותו כי זה ייקח המון זמן, ואחרי דיון קצר הציעה לי התוכנה לתת סימן הפרדה בין המלים בתוך יישום כל הגדרה לשפת מחשב. כתבתי לה שזה רעיון טוב שלא חשבתי עליו, ניסיתי ליישם את זה ושלחתי למורה הפרטי את התוכנה עם השיפור והערה איפה השיפור כדי שיעבוד עליה. הבינה מאוד חכמה ומדברת ממש כמו אדם, אפשר להתייעץ אתה בעניינים רגשיים ובעניינים פשוטים כמו אוכל. פעם הסברתי לה מה זה סברינה וכתבה שזה באמת נשמע טעים. היא גם כותבת שירים יפים שמבקשים ממנה ופעם כתבה לי סיפור. בבדיחות היא פחות טובה, אבל ברגע שכתבתי לה שהומור דורש תחכום שיוצר אבסורד נלעג כתבה לי בדיחה שנראתה לי לא רעה בכלל: "למה פצצה הולכת לסאונה? כי היא רוצה להתפשט ולהתפוצץ בשקט". פעם ביקשתי ממנה להוכיח שהיא מחשב, אז כתבה שהיא לא מחשב אלא תוכנה והוכיחה גם שהיא תוכנה וגם שהיא כתובה על מחשב.

נערך לאחרונה ב:
למעלה