שלום ילדים

guybz

New member
שלום ילדים

קודם כל אני מברך אותכם על פתיחת הפורום. כבר מהתחלה אני רואה שזה הולך להיות פורום יחודי בכך שחלק ניכר מהמשתתפים הם ילדים ונוער הסובלים מהתסמונת. לא ראיתי עדיין פורום כזה שבו רוב החוויות הן מגוף ראשון ולא מסיפורי הורים מודאגים . מי שמכיר את פורום טוראט המפורסם והותיק ביותר ב MGH או את פורומי ADHD בתפוז ונענע יודע למה אני מתכוון שמי גיא ואני אב לילד בן 13 "בוגר טוראט". הענין היחודי שעשוי לענין אותכם הוא שהוצאנו אותו ממצב קשה מאד ותרופות בעלות השפעות לוואי איומות למצב של חוסר סימפטומים מוחלט וחיים רגילים לחלוטין באמצעות תזונה ותוספי תזונה בלבד. הסיפור מאד ארוך ואם יענין מישהו אוכל לספר בהזדמנות אחרת. בשלב זה אני מצרף כאן לינק למאמר שכתבתי על נושא הבריאות בהיבטי התזונה. המאמר מציג גישה מאד "רדיקלית" כלפי השאלה מה היא תזונה נכונה ובריאה ומי שקורא שיתכונן לשחיטת פרות סיטונית. אם זאת המאמר מבוסס מדעית ומהווה סיכום של כל התורות והמחקרים התזונתיים- פיזיולוגים החדשים ביותר. את המאמר כתבתי בין השאר מתוך רצון להביא חומר מודרני הקיים באנגלית בלבד לידיעת חברים וקרובים בישראל אשר אין להם יכולת חיפוש וקריאה באנגלית. אני מעריך שכולכם (כמו כל אדם באשר בוא) תוכלו לשפר את מצבכם במידה כזו או אחרת בעזרת התזונה שאני מדבר עליה.יתכן שחלקכם יוכל אף להיפטר מרוב או כל הסימפטומים של ההפרעה ממנה אתם סובלים (טורט, OCD, ADHD דכאון ) המאמר לא כתוב באופן יחודי עבור טורטניקים אבל כאמור ברקע שלו עומדת הבעיה של בני אשר דרכה הגעתי לחקר הנושא ב 5 השנים באחרונות. אנשים רבים עם מגוון בעיות מטורט ל ADHD לOCD דכאון אלרגיות מחלות לב מיגרנות ודלקות כרוניות ומחלות אוטואימוניות נעזרו בדיאטה הזו במהלך השנתיים האחרונות. עם זאת יש גם כאלו שזה לא עזר להם בכלל כך שקחו הכל עם גרגר של מלח בהצלחה לכולם, זה פורום שבטוח אמשיך לקרוא כי הכי מענין לקרוא את החוויות שלכם מגוף ראשון ולא רק את סיפורי ההורים וכמובן שאשמח אם אוכל להיות לכם לעזר גיא

גיא שלום, שלחתי לך מסר

מקוה שאתה קורא אותו ממש בדקות האלו. תודה על הלינק אני אקרא . אני מקווה שזה בעברית כי אנגלית חוץ מקללות גסות אני לא ממש יודעת . תודה רבה ושיהיה לך רק טוב. בדרך האושר הנחלה והשקט הנפשי של כולנוג-אמן!

חגית35

New member
היי גיא נפלא שהצטרפת!!!

מי כמוני יודע מה רבה מידת הידע האדירה שלך לתחום ומי שדרכו הגעתי גם אני לחקר התחומים הללו בשנתיים האחרונות, הקשורים לתזונת אומגה ובכלל לכל התחום... ואכן הכרנו שם בפורום המפורסם ב-MGH כשגיליתי אותו באקראי ומאז אני שם גם... בדיוק הכנסתי לינק לאתר של בוני גרימלדי בתשובה למישהו אחר. אז אחלא שאתה כאן! אני ממליצה בכל פה לקרוא בעיון רב את המאמר של גיא , אין הרבה חומר בעברית בנדון כפי שגיא ציין, הוא כבד, אז לחצו קליק ימין בעכבר, ושמרו אותו ותקראו בשעות הפנאי. זה לא לרפרוף. אני שוקלת מתישהוא להתחיל להכניס את הבן שלי לעניין הפורום אבל הוא עוד לא גולש ממש... ברור לי כשהוא יגיע לזה , זמני על המחשב יקטן באופן דרסטי...

למעלה