שלום, יש לי שאלה ואשמח אם תוכלו

שלום, יש לי שאלה ואשמח אם תוכלו

לעזור באופן דחוף. קרוב משפחה התאלמן באופן פתאומי, לפני שבועיים ללא שום אזהרה באמצע הלילה, ונותר עם שני ילדים בגילאי 12 ו - 10 ותינוק בן 4 חודשים. ההתאלמנות נגרמה עקב דום לב לאשה בגיל צעיר, והמדינה עוזרת בצורה מועטה ביותר. כרגע הוא נשאר לבדו, ללא שום ידע והבנה בטיפול בילדים ובתינוק בפרט, תפקוד בחיי היום-יום של הבית, ניקיון ובישול. הוא מחפש אשה שתוכל לתפקד כאם בית ותישן בביתו, האישה אמורה להיות בערך בשנות ה - 50 לחייה, חמה ותומכת. אני יודעת שהבקשה נראית גדולה והצורך הוא אמיתי ודחוף. הוא מפחד לפנות לאשה דרך העיתון וצריך למצוא פתרון דחוף, בשל העובדה שמעורב תינוק קטן. אנא, אם יש לכם רעיון, ארגון שאפשר לפנות אליו, או מכירים משהי שאפשר לפנות אליה. תודה

nypx

New member
היי אלה

אני בטוח שאת רוצה לעזור העניין אם זה מה שהוא רוצה וצריך,ומה עם הילדים? חוץ מזה שאפשר דרך ביטוח לאומי לקבל מישהו שעוזרת בבית תשאלו ברווחה יפנו אתכם ויעזרו לכם. חוץ מזה להכניס מישהי הבייתה לא נראה לי שהילדים הגדולים יסכימו לפחות כרגע ,תבדקו את הנושא יותר לעומק. על פניו מה שנראה לי זה שאת עושה את זה על דעת עצמך וזה לא הדבר הנכון לעשות. בכל מקרה בהצלחה ואם מישהו יכול לעזור עוד אז בבקשה

הנושא הועלה על ידו ואנו מנסים לעזור

כמו שציינתי כל העניין חדש וכואב, הצורך הוא בעיקר באישה קבועה לטיפול בתינוק בן 4 חודשים כולל טיפול בשעות הלילה, וכן שתמלא חלק מהתפקידים של אם המשפחה וביניהם - לבשל, לכבס, להשגיח, וגם עבודות ניקיון קלות. (לא עוזרת בית) המשפחה המורחבת אינה יכולה לעזור על בסיס קבוע, משום שכולם מטופלים בילדים קטנים, כרגע כל לילה נשאר משהו אחר לישון בבית בכדי לעזור לבעל. הבעיה והצורך אמיתיים ומיידיים, אשמח לתשובה עניינית אם יש, תודה.

Star_Dust

New member
מה לגבי עובדת זרה?

יש סוכנויות שעוסקות בהבאת עובדות זרות. במקרה כזה הוא יכול להגיש בקשה מיוחדת (נדמה לי למשרד הפנים) להעסקת עובדת זרה. אולי יאשרו לו? אני חושבת שאולי עובדת זרה תתקבל יותר בברכה מצד הילדים (מפני שאישה בת 50 שתגור עימם נראית כאילו מחפשים להם תחליף לאימא ואילו עובדת זרה צעירה לא יוצרת רושם כזה).

nypx

New member
ם זה לא ענייני אז

אני לא יודע מה ענייני תקראי את ההודעה עד הסוף או רק את ההתחלה תפנו למשרד הרווחה והם יעזרו יש להם עוזרות או שאתם יכולים לקחת מישהו והם משלמים

erika6

New member
חג פורים שמח לפורום

לא ידעתי שקיים פורום כזה. זה מבורח

offe

New member
למרות הכאב, הצער, וההתמודדות

יש לנו חג פורים חג גדול ליהודים, כל תחפושת, רעשןומסכה מצחיקים וגורמים לשכחה של רגעי משבר וזכרונות שהושמו לכמה רגעים בפינות. היושבים במרומים מאתנו מצפים שנמשיך בחיים נשמור על הילדים וכמובן גם נכדים. חג שמח offe

למעלה