שלום+עזרה+אחלה פורום

ATAXIA1

New member
שלום+עזרה+אחלה פורום

אהלן, נחמד לראות שיש עוד הרבה עם שריטה כמו שלי, ובלי בלבולי שכל מיותרים אני ניגש לשאלה: איפה אני יכול להשיג (לא, אין באוטאקו, אין בקומיקאזה ואין בCNV) את הAF של MARV, MIHO וNancy (מהסרט סין סיטי) ? חשוב להדגיש שאני מחפש את הAF הצבעוניות, שיש עדיפות לסגורים באריזה ואני לא מתכוון לEBAY ושאר המקומות בהם המשלוח שוחט אותי.. :) הדמויות הנ"ל חסרות לי בכדי להשלים את שתי הסריות שיצאו, הלפ מי! :) *MARV רגיל. לא BLOODY MARV ולא DEATHROW MARV תודה מראש, והנה קצת בובות מהאוסף שלי, תמיר

ATAXIA1

New member
נמכר היום באוטאקו

כל דמות 99 ש"ח, ז"א 400 ש"ח בערך, אבל קיים גם בסט.. במחירים של חו"ל זה בסביבות 40 דולר לפני משלוח, היה בארץ פעם במחיר מצויין של 240

קודם כל ברוך הבא!

אני מקווה שאתה מתכנן להשאר ולהוות יחד איתנו את קהילת האספנים בישראל... לגבי שאלתך, האופציה היחידה המוכרת לי שלא נשללה ע"י היא לקנות מאספנים שקנו כמה...

ATAXIA1

New member
קצת באיחור אבל

איפה אני מוצא את האספנים האלה אם לא בפורום??? אנשים בבקשה תעזרו לי, אני חייב את הדמויות האלה באופן דחוף!! אני מזכיר: אני מחפש את MIHO, אם יש מצב לBLOODY MIHO זה בכלל יהיה מעולה (לפי מה שאני יודע יש רק 1500...) אני מחפש את MARV (צבעוני, גרסה רגילה- לא BLOODY ולא DEATHROW) ואני מחפש את NANCY (צבעוני, לא משנה איזה- שיער אחורה/קדימה) PLEASE PLEASE PLEASE הלפ מי!

למעלה