שלום שלום :)

שלום שלום :)

אני מחפשת באינטרנט את הפרק של גלי: the power of madonna ואני לא מוצאת אותו וחיפשתי מלא זמן. ורציתי לבקש מכם אם תוכלו לפרסם בהודעה הזאת קישור לאתר שאני אוכל לראות את הפרק הזה..כי לא מצאתי אפילו לא אחד. ולא איכפת לי עם תרגום או בלי. תודה ויום מקסים P:

riktal

New member
זה אתר לצפיה ברשת שנקרא-FREE TV

אל תשאלו אותי אם הוא חוקי או לא כי אין לי ממש מושג (מישהו אמריקאי שאל אותי את זה בעבר וולא ידעתי מה לענות לו ואני עדיין לא יודעת
) אבל יש בו המון סדרות לצפיה, כולל GLEE. הסדרות מסודרות לפי ה-ABC ו-GLEE (העונה הראשונה בלבד-מה שמחזק אצלי את התחושה שהם כן חוקיים, אבל מי יודע...
) נמצאים למטה מצד שמאל. http://www.free-tv-video-online.info/internet/

מה ז"א.. העונה הראשונה בלבד? יש רק עונה 1 ../images/Emo12.gif נראה לי שהוא לא חוקי.. גם האנטיוירוס שלי לא נותן לי להיכנס לHome חח

riktal

New member
לא, יש שתי עונות.

אני לא יודעת אם זה חוקי. לי יש נורטון ו-AD WATCH (שזאת תוכנת הגנה מאוד מעצבנת וקשה) אבל הם נתנו לי לראות בלי בעיות את הפרק שעשיתי עליו ניסוי, אז שוב - לא יודעת.

אנחנו מדברים על Glee? כי הם עדיין בעונה ראשונה ואתמול שודר פרק 18 בארה"ב. ../images/Emo12.gif ולי יש avast.. מהקישור שהבאת אני יכול להיכנס לפרק אבל כשאני לוחץ למעלה home זה לא נותן לי..

riktal

New member
שגעתם אותי לגמרי כבר ../images/Emo3.gif

הפרקים שאתם משרשרים עם ספויילרים הם של עונה 1?! לא רצה עכשיו עונה שניה?

sivan3004

New member
לא... זה עונה ראשונה

זה המשך של העונה הראשונה... הם הפסיקו את העונה הראשונה באמצע, עשו הפסקה לכמה חודשים, ועכשיו ממשיכה העונה הראשונה

riktal

New member
מכל הסיפור הזה אפשר להסיק שלושה דברים:

1. שלא להאמין שהם שייכים ל-FOX ולא ל-NBC (אשר ידועה בהתעללויות ובזלזול שלה בצופים
). 2. עוד לא ראיתי את הפנאי פלוס של השבוע (אנחנו מקבלים אותו ביום חמישי משום מה...
) אבל מבחינתי ליס אין תירוצים לא להמשיך את העונה בלי הפסקה!!! שמעתם את זה אנשי יס?!
. 3. שהאתר של פרוייקט טלויזיה חינם מעודכן (שוב - אני לא לוקחת אחריות על השימוש באתר הזה ואין לי מושג אם הוא חוקי או לא!
).

MTS17

New member
../images/Emo45.gifלגמריי אני זוכרת שסימנתי את התאריך ביומן

+

למעלה