שלום

שלום

אני מרכיב פאזלים מדי פעם. הרכבתי גם כחמישה תלת מימדיים, אבל לאחרונה לא ראיתי בחנויות את אותם התלת מימדיים על רמה שהיו פעם. הרכבתי בזמנו את הביג בן 1493 והאייפל שהיה 703 נדמה לי, את הטאואר ברידג' 819 והאמפייר סטייט בילדינג, לא זוכר כמה חלקים. עם זאת, כאמור לא ראיתי את הפאזלים האלו בחנויות אלא פאזלים אחרים קלים יותר. מישהו יודע האם הם עדיין מיוצרים ומיובאים? לפני כמה שבתות עשיתי הישג נפלא, סיימתי פאזל של 200 חלקים של ראבנסבורגר בשעתיים וחצי. והאחרון הגדול שלי היה 2000 בשלושה ימים אבל הוא היה מאד קל. קוסם ודרקונית. נראה לי שזהו.

Puzzluna

New member
ברוך הבא נשר ../images/Emo141.gif

לא ראיתי לאחרונה תלת מימד בחנויות חוץ מהכדורים. עשיתי את הכדור המצורף והוא על הטלויזיה שלי מצרים העתיקה 540 חלקים קוטר: 22 ס"מ הייתי מאוד רוצה לנסות את התלת מימד שציינת, ראיתי דגמים מדהימים באינטרנט אבל רק בחו"ל.

הכדורים האלה לא מעניינים

זה יותר מעורר אסוציאציות של תלת מימד לילדים, אותו אסוציאציות מהפאזלים התלת מימד שנמצאים כרגע על המדפים אבל לא ניסיתי אותם ואולי אני טועה והם טובים כמו אלו שעשיתי. אין בכדורים את האתגר והיופי של התלת מימד האמיתיים. האייפל למשל היה עוד יותר קשה מהשאר, להצליח לחבר את הדברים האלה דרש גם טכניקה. אין לי תמונות אצלי כרגע של התלת מימדיים שפעם עוד עמדו, למרות שהיום כולם הרוסים. יש לי תמונות של חלקם שאני אראה אם אני מצליח להשיג ולסרוק. גם הגודל שלהם, האייפל והביג בן הגיעו בערך למטר גובה. על מדף זה מדהים. הפאזל של ה200 שעשיתי בשעתיים וחצי, עשיתי הפוך. וגאווה קטנה, אחותי שבעוד כמה חודשים תהיה בת 6, עשתה כמעט לבד את ה500 הראשון שלה לא מזמן. תמונות אולי יותר מאוחר, עכשיו אני סתם נרגש מהתלהבות, למרות שיכול להיות שאחרי זה כשאני ארגע אני לא אדע מה לעשות פה.

Puzzluna

New member
מחכים לתמונות.....

איזה פאזל 200 חלקים עשית? ותמסור כל הכבוד לאחותך, זה בהחלט מרשים לגיל שלה

למעלה