שפכו על לינדזי שק קמח!

LindZiv Cohan

New member
שפכו על לינדזי שק קמח!

פעילה בארגון PETA [ארגון המתנגד ללבישת פרוות חיות] שפכה קמח על לינדזי. לינדזי לוהאן וסמנתה רונסון הגיעו למסיבה בפריז שלשום בלילה. כשממש לפני שהשתים נכנסו פנימה, פעילה בארגון – המתנגדת ללבישת פרווה – שפכה שק קמח על לינדזי, בזמן שצעקה "Lindsay Lohan – fur hag!". לינדזי נראתה לובשת מעילי פרווה בימים האחרונים, דבר שהכעיס את הפעילים בארגון. ומישהו בארגון [לא הבנתי מי בדיוק] הגיב על האירוע: "אין שום דבר 'אופנתי' בעינוי ובמוות של חיות הנהרגות בשביל פרווה. לינדזי לוהאן אולי יכולה להתעלם מתמונות של חיות מדממות שעורם נפשט מהן כשהן עדיין בחיים בשביל פרווה, אבל אנחנו מקווים שקצת קמח יעזור לה להיות מודעת לאירועים ולנטוש את הפרווה לאחת ולתמיד." אני חושבת שהמטרה שלהם היא טובה - להביא למודעות האנשים לעינויים שהחיות עוברות בשביל הפרווה שלהן. אבל הדרך שלהם מזוויעה! לעודד אנשים לפגוע באנשים אחרים רק כי הם לא חושבים ומרגישים אותו דבר? מה קרה לחופש הביטוי? בשביל לגרום לאחרים להבין את הדעה שלהם, הם לא צריכים לתקוף אותם, אלא להסביר להם במילים יפות, בדרך הגונה, ואולי ככה הם יגיעו מהר יותר אל המטרה שלהם. אז מה אם הדעה של שני הצדדים מנוגדת, אבל אלימות היא לא מה שתפתור את הבעיה. תחשבו מה אנשים שפעילים בארגון הזה מסיקים מהמקרה הזה - זה בסדר לתקוף אנשים [ומקמח זה גם יגיע לרצח] שלא חושבים כמוך בשביל להעביר להם את הדעה שלך. מטומטים. אני לא חושבת שללבוש פרווה זה בסדר, כן? אבל לתקוף אנשים כי הם לובשים פרווה? זה בטח שלא בסדר. הנה קישור לסרטון [כולל שפיכת הקמח]- http://www.youtube.com/watch?v=1m73...-fur-activist-dumps-flour-on-lindsay-lindsay/

NoOop

New member
חח וואו

לאיזו רמה אנשים הגיעו? זה הארגונים הקיצוניים האלה, שמציעים במפגשים שלהם להר\וג כל אדם שמעלה על שפתו את הצירוץ "הרגית חיה". הם מטורפים, זה לא חדש. ושימו לב להתנהגות של האישה שברחה לאחר שהיא שפכה את שק הקמח. היא שפכה אותו, רצה, וכשלקחו אותה חזרה היא צעקה שטויות. ואז ישר אכמובן רצה משם. היא עושה בושה לעצמה, וגם לארגון שהיא כנראה מייצגת, שזאת בכלל בושה ענקית בפני עצמה. אני את האמת די צחקתי, כי לא רק שהיא השפילה את עצמה ממש, היא פשוט גם חשבה (הם חשבו, הארגון וזה) שאם ישפכו קמח על לינדזי לוהאן, העולם יפסיק ללבוש פרווה. אז זה לא יקרה. למרות שהם צודקים במאה אחוז, לא חייבים ללבוש מעיל מפרווה, אבל לזרוק קמח? אני שמעתי על חופש ביטוי נורמאלי. אם היא הייתה מציגה את הבעיה לפניה, לא רק שהיא הייתה יוצאת הרבה יותר טוב, היא גם הייתה מקבלת תשומת לב נכונה! אה אה, איך אני? :)

LindZiv Cohan

New member
../images/Emo45.gif

עם קצת דיבורים הכל היה יכול לעבוד להם יותר טוב... אני זבל אם עכשיו לינדזי מפסיקה ללבוש מעילי פרווה בגללם... היא בטח תעשה דווקא עכשיו

דנדנאלה

New member
=\

פשוט זוועה לאן שעולם הגיע....ולשפוכח קמח זה לא הכי נורא שהם עשו!!! חקרתי קצת בנושא וראיתי כתבה בעיתון שהארגון הזה הצית למשהיא את השער ביגלל שהם לא אהבו את העובדה שהיא מסתובבת אם מעיל מפרווה ליד הארגון שלהם או משהוא כזה....-_- זה באמת יגיע יום אחד לרצח....

LindZiv Cohan

New member
רציני?

החברים בארגון הזה מפגרים. ואם זה לא כולם ככה, [למרות שהארגון הזה ממש עודד אותם לזה] אז האישה הזאתי עשתה שם ממש רע לארגון. אני באמת לא חושבת שהיא מייצגת אותם, אבל וואלה לפי התגובה שלהם ככה זה נראה

למעלה