** שרשור בוקר ☀️ היום ה83 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
הפאסיב אגרסיב עבר ליהודה
הבינה כמה השפעה יש לה עליו כשהתעצבן אתמול ככה כשקמה לו, ויהודה מקנא, צמות מדניאל מסאג' מג'וזי
היא יודעת מה היא עושה
כבר רומזת לו שתחנך אותו, "מישהי צריכה לחנך אותך" יהודה "אי אפשר לחנך אותי" קארין "אפשר הכל, היו לי גרועים ממך" "אני כל יכול"
72.png 75.png 76.png 74.png

נערך לאחרונה ב:

GALxp

Well-known member
הפאסיב אגרסיב עבר ליהודה
הבינה כמה השפעה יש לה עליו כשהתעצבן אתמול ככה כשקמה לו, ויהודה מקנא, צמות מדניאל מסאג' מג'וזי
היא יודעת מה היא עושה
כבר רומזת לו שתחנך אותו, "מישהי צריכה לחנך אותך" יהודה "אי אפשר לחנך אותי" קארין "אפשר הכל, היו לי גרועים ממך"
צפה בקובץ המצורף 15348 צפה בקובץ המצורף 15347
טיזרית:sneaky:

valkyrie2021

Well-known member
טוב, חזרתי לקטע המרמור שאמרו פה של תום על ג'וזי בשעה 10:55.
ראשית אני רוצה לומר שתום הוא לא נחש, אבל וואלק לא הבנתי על מה כעס ומה הבעיה עם ג'וזי.
כשג'וזי בדיוק עבר שם תום אמר ממש בקול רם "כולם פה ליצנים" ואז ג'וזי שאל אם הוא בכוונה אמר את זה בקול רם כדי שג'וזי ישמע. ג'וזי חשב שזה מכוון אליו.
תום בתגובה :" לא ממש לא חיים שלי, רוצה להגיד לי משהו?"

ואז תום אמר משהו בסגנון של " אולי יש לך להגיד לי משהו, אתה אמרת לי לפני כמה ימים שאני לא קיים פה בשבילך".

סלחו לי אבל במה מדובר? למה תום לא קיים לג'וזי ומתי כל זה היה???

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
טוב, חזרתי לקטע המרמור שאמרו פה של תום על ג'וזי בשעה 10:55.
ראשית אני רוצה לומר שתום הוא לא נחש, אבל וואלק לא הבנתי על מה כעס ומה הבעיה עם ג'וזי.
כשג'וזי בדיוק עבר שם תום אמר ממש בקול רם "כולם פה ליצנים" ואז ג'וזי שאל אם הוא בכוונה אמר את זה בקול רם כדי שג'וזי ישמע. ג'וזי חשב שזה מכוון אליו.
תום בתגובה :" לא ממש לא חיים שלי, רוצה להגיד לי משהו?"

ואז תום אמר משהו בסגנון של " אולי יש לך להגיד לי משהו, אתה אמרת לי לפני כמה ימים שאני לא קיים פה בשבילך".

סלחו לי אבל במה מדובר? למה תום לא קיים לג'וזי ומתי כל זה היה???
את שואלת שאלות שתקבלי עליהם שוב ספקולציות כי אי אפשר לדעת.

כל אחד ימשוך את זה לכיוון אחר....
בגדול התשובה היא - אנחנו לא יודעים! אף אחד מאיתנו לא יודע.....

ariela1612

Well-known member
תום אמר שג'וזי אמר לו שמבחינתו הוא לא קיים יותר בבית.
אז זה פוגע.
אפשר להבין ולא מראים לנו את הכל.
כל שאי אפשר לשפוט.
ג'וזי אמר לתום שג'וזי לא קיים עבורו בבית לא שתום לא קיים עבורו! בגלל הראש בית שהוא לא בחר בו

valkyrie2021

Well-known member
המצב גרוע, צופיי הלייב הפכו למרכבי פאזלים. כמה דפוק זה שצריך להמתין לשידור כדי להבין את התמונה כולה

עוז אתה מתסכל אותי!
זה מצב הזוי שבו האח הגדול הוא לא באמת האח הגדול, הלייב הוא לא באמת לייב, וגם כבר כשמראים משהו אז כל רגע מצנזרים.
צינזורים צריכים להיות בזמן משימה ואם יש איזה ריב גדול שרוצים לשמור לתוכנית.
במקום זה קיבלנו עונה שלפחות 70 אחוז ממנה צפינו בבריכה, בנסט ריק ובדלת סגולה.
שילך קיבינימאט.

Rave n

Well-known member
זה מצב הזוי שבו האח הגדול הוא לא באמת האח הגדול, הלייב הוא לא באמת לייב, וגם כבר כשמראים משהו אז כל רגע מצנזרים.
צינזורים צריכים להיות בזמן משימה ואם יש איזה ריב גדול שרוצים לשמור לתוכנית.
במקום זה קיבלנו עונה שלפחות 70 אחוז ממנה צפינו בבריכה, בנסט ריק ובדלת סגולה.
שילך קיבינימאט.
והכי גרוע שאתה לא יכול להיות בטוח ב100% לגביי הפייבוריט שלך, תמיד עולה בי החשש שאולי הוא בעצם מגולח ראש במקום המלאך שחשבתי שהוא

כי עוז :p

Taltul63

Well-known member
לדעתי זה משהו שקשור בפרס של אורן ותום בעקבות המשימה.
תכף נגלה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה