** שרשור בוקר ☀️ היום ה84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Taltul63

Well-known member
ככל שהגמר מתקרב מתגלה פרצופו האמיתי של גוזי
ההוא מהישרדות
בחור מלא רוע,כן רוע
הוא כל כך בתוך המשחק שמתפוצץ לו המוח מלחשוב מה טוב לו לעשות עכשיו
ועם מי לריב
חי בסרט מי שחושב שמה שגורם לו להתעצבן בימים האחרונים
הוא אותנטי
זיוף אחד גדול.
לא.
ממש לא מלא רוע.
כולו טוב וראינו את זה במשך יותר מחודשיים.
גם לו כמו לכולם יש נפילות.
לאחרונה בולט יותר ונראה שעובר עליו משהו.
אבל רע הוא לא.
בלי קשר לדעתי הוא זה שינצח העונה ולגמרי מגיע לו.

uchiha_sasuke

Well-known member
לא.
ממש לא מלא רוע.
אבל רע הוא לא.
אני גם חושב שזה בינו לבין זהבה
אבל לדעתי הוא שחקן - אחד הטובים שם
לא מצליח להתחבר אליו או להתרגש ממנו
ובתור מי שסומן כזוכה ע"י עוז היקר באמת שניסיתי לראות בו מעבר ווואללה לא הצלחתי

אופה קטנטנה

Well-known member
אבל לדעתי הוא שחקן - אחד הטובים שם
לא מצליח להתחבר אליו או להתרגש ממנו
ובתור מי שסומן כזוכה ע"י עוז היקר באמת שניסיתי לראות בו מעבר ווואללה לא הצלחתי
לא יודעת, השחקן בעל אלף הפרצופים המתחלפים,
הוא לא אחר מאשר יהודלה ואנסמבל היישיות.

uchiha_sasuke

Well-known member

לא יודעת, השחקן בעל אלף הפרצופים המתחלפים,
הוא לא אחר מאשר יהודלה ואנסמבל היישיות.
אז זהו שבעיניי הוא מאוד אותנטי. לא מסכים עם הרבה דברים שלו אבל הוא חשוף עד כאב (מדי לפעמים) ואני מעריך את זה כצופה

אופה קטנטנה

Well-known member
אז זהו שבעיניי הוא מאוד אותנטי. לא מסכים עם הרבה דברים שלו אבל הוא חשוף עד כאב (מדי לפעמים) ואני מעריך את זה כצופה

אני מבינה. אבל, כאמור יהודה האחרון האותנטים שהיו באח הגדול לדורותיו בעיניי.
הוא כולו פייק מתחלף. פייק דלוח ועלבון לאנטלגנציה של הצופה.
לטעמי, הוא בעצמו כבר אינו יודע מי מבין יישיותיו היא הוא עצמו.

ariela1612

Well-known member

אני מבינה. אבל, כאמור יהודה האחרון האותנטים שהיו באח הגדול לדורותיו בעיניי.
הוא כולו פייק מתחלף. פייק דלוח ועלבון לאנטלגנציה של הצופה.
לטעמי, הוא בעצמו כבר אינו יודע מי מבין יישיותיו היא הוא עצמו.
יהודה לא התערער פעם אחת במשחק הזה, לא ראיתי אצלו נפילות בכלל (בניגוד לכל האחרים) להיפך הפך חד יותר, ידע בדיוק אילו מילים להוציא מהפה בלי ליפול.
הבנאדם שחקן מיומן

לך!

Well-known member
לא.
ממש לא מלא רוע.
אבל רע הוא לא.

לא.
ממש לא מלא רוע.
אבל רע הוא לא.
לא מגיע לו ולא בטיח
רק אם הפרס הוא על אסטרטג העונה
ומי שרוצה לראות מי זה גוזי האמיתי מוזמן לראות הישרדות
אבל לדעתי הוא יזכה
כי זה מה שרועי עוז רוצה שיקרה.

ariela1612

Well-known member
ככל שהגמר מתקרב מתגלה פרצופו האמיתי של גוזי
ההוא מהישרדות
בחור מלא רוע,כן רוע
הוא כל כך בתוך המשחק שמתפוצץ לו המוח מלחשוב מה טוב לו לעשות עכשיו
ועם מי לריב
חי בסרט מי שחושב שמה שגורם לו להתעצבן בימים האחרונים
הוא אותנטי
זיוף אחד גדול.
חחחח לשאני אזכיר לך את הדיבור של רמי לאורך כל העונה?? את המשפטים המזעזעים שלו לאורך כל העונה? את הזילזול שלו בכולם לאורך כל העונה? את הקללות שלו? את ההתנהגות המזעזעת שלו כלפי לינור??
אם נתחיל לפתוח את הפה על רמי זה לא יגמר, אבל הנה איזה יופי שהאח מחזיר לו את לינור לתקן את הרושם שרמי יצר, הלוואי ורמי היה משחק לפחות לא הייתי חושבת שהוא חרא אמיתי

אופה קטנטנה

Well-known member
חחחח לשאני אזכיר לך את הדיבור של רמי לאורך כל העונה?? את המשפטים המזעזעים שלו לאורך כל העונה? את הזילזול שלו בכולם לאורך כל העונה? את הקללות שלו? את ההתנהגות המזעזעת שלו כלפי לינור??
אם נתחיל לפתוח את הפה על רמי זה לא יגמר, אבל הנה איזה יופי שהאח מחזיר לו את לינור לתקן את הרושם שרמי יצר, הלוואי ורמי היה משחק לפחות לא הייתי חושבת שהוא חרא אמיתי
לא צריך ליפול לכל מלכודת.

ariela1612

Well-known member

לא צריך ליפול לכל מלכודת.
לפעמים צריך להשים מראה לאנשים

סטיריקון9

Well-known member
אצל רמי מה שרואים זה מה שמקבלים, מה לעשות בז'אנר הסטנדאפיסטים יש טייפים שונים גם כאלה שמקללים ומדברים בוטה. בארץ אולי פחות... זאת ההוויה שלו ההומור הציני, הירידות באמצעותם הוא מביע את דעתו גם כשהוא אינו על במה. אפשר לא לסבול אבל זה האיש, את מי שהוא לא אוהב ופוגע בו הוא משחרר את המשפטים שלו. הציידים אוספים מהר את השלל ומייצרים אימות או שיחה קולקטיבית. אבל אצל יהודה וג'וזי זה פיור משחק ונטיה מובהקת לחמם. אחרי שראיתי שכתש את אירה בהשרדות לא צריכה הוכחות, גם אם מדבר איתה היום. הוא הורס ואח"כ מנסה לשקם כשמבין שזה יכול להזיק לו בתעשיה. יהודה מבחינתי לא ראוי אפילו לדיון.

נערך לאחרונה ב:

לך!

Well-known member

אין צורך להזכיר
רמי לא מועמד לזכיה..
וכן,לרמי יש פה מטונף אבל לרוב זה לא מופנה אל אחרים

meital38

Well-known member
עם כל זה שגל ולינור נכנסות ואמרו שיפגשו עם הדיירים לא נראה לי שזה הגיוני בגלל הקורונה. אפילו שגל חלתה וחינורמעשתה חיסון ראשון..... לדעתי הן יהיו רק בסוויטה ולא יהיה אפשרי מגע. אולי הן יסתובבו בבית אבל לא יוכלו לחבק או לגעת באף אחד מהדיירים

yoni564712

Well-known member
עם כל זה שגל ולינור נכנסות ואמרו שיפגשו עם הדיירים לא נראה לי שזה הגיוני בגלל הקורונה. אפילו שגל חלתה וחינורמעשתה חיסון ראשון..... לדעתי הן יהיו רק בסוויטה ולא יהיה אפשרי מגע. אולי הן יסתובבו בבית אבל לא יוכלו לחבק או לגעת באף אחד מהדיירים
בסדר, גם אמרו ש"הן לא מתכוונות לעזוב כל כך מהר" ובטח הן יהיו שם רק יום אחד.
אומרים הרבה דברים.
גם את המשימה הזו עוז ידע איך להרוס.

nicknick

Well-known member
אני מתמוגג מהלוק של דניאל.
איזה בחור יפה, פלוס משדר רוך ועדינות.
מחבבת אותו. נכון שהוא לא תפס איזה משבצת מיוחדת או בולטת ודי שקט, אבל הוא אדם נעים ונחמד וכל תוספת של גבר שלא מתנהג באגרסיביות ובתוקפנות בבית הזה מבורכת.

GM1988

Well-known member
מחבבת אותו. נכון שהוא לא תפס איזה משבצת מיוחדת או בולטת ודי שקט, אבל הוא אדם נעים ונחמד וכל תוספת של גבר שלא מתנהג באגרסיביות ובתוקפנות בבית הזה מבורכת.
בדיוק. הוא לא מעניין במיוחד, יש פה ושם שיחה נחמדה איתו, בעיקר ההתעסקויות החוזרות באיך הוא יוצא בתכנית, אבל יש בו משהו חמוד כזה ורך ושונה מאיך שהוא נתפס בלוק החיצוני.

מצב
הנושא נעול.
למעלה