** שרשור בוקר ☀️ היום ה84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
מה שרועי עוז עשה לו והעביר אותו זה פסיכי ניקי

אני חושבת שהבית הוא צרה צרורה לכל נפש באשר היא. זה מקום לא בריא להיות בו.
אחת הדרכים לשגע בנאדם זה לשים באי ודאות ולערער לו את האמון. אני שונאת מה שעשו לג'וזי
ועוד לבנאדם עם טריגרים ונפש כמוהו.

מאשימה את עוז
אני חושבת שמצד אחד ג'וזי למוד ריאליטי, הוא ידע לאן הוא נכנס, הוא חווה חוויות כאלה בעבר, הישרדות מתוארת כחוויה נפשית קשה אצלו, וכנראה שהוא מרגיש שיש לו מסוגלות לדברים האלה אם הוא הסכים להיכנס שוב לריאליטי.
צריך גם לזכור את זה, שהוא לא הלך סתם ככה ברחוב והפילו עליו דברים כאלה משום מקום.
הוא הכניס עצמו לבית הזה ממקום של ידיעה והיכרות עם בסיס הדברים.

ויחד עם זאת , מסכימה איתך, יש מקומות של הגזמה , שהתחילו להבין שהוא לוקח את החוויה הזאת קצת יותר קשה ממה שחשב, שהעמידו אותו במצבים שאמרתי לעצמי למה עושים לו את זה, למה לא רואים את מה שהוא עובר.

ariela1612

Well-known member
אני קוראת מה שכותבים על הקריז של ג'וזי,
רגיש הוא תמיד היה, לקחת דברים ללב תמיד לקח...
אבל לאחרונה באמת זה יותר , מרגיש שמשהו שם מתפרק, אין אחיזה בעצמו. כל משפט, כל מילה וכל בדיחה עלולה להוות גורם לעלבון, תחושה שעובדים עליו.

אנחנו תמיד צוחקים כל פעם שהדיירים אומרים שהם עוברים "תהליך", אבל בסך הכל הם באמת עוברים תמורות בבית הזה.
הם נכנסים בהלך רוח מסויים מלא בביטחון ובציפייה לאט לאט מגיע הנפילה, הבדידות, הדיכאון, הכעס ושאר רגשות שהבית הזה מעורר.

כל אחד מגיע בשלב מסויים שם לשיא שלו בבית, לרגע שהוא פורח ובטוח והכל פשוט נכון , חלק מגיעים מוקדם וחלק מגיעים מאוחר יותר בעונה.
ואחרי השיא , מגיעה שוב נפילה, כי אי אפשר לזרוח לנצח.

ואני חושבת שזה מה שקורה לג'וזי, בערך באמצע העונה הוא הגיע למקום הזה, שהוא אהוב ובולט ומשמעותי והפך לילד של הבית ואפילו הכניסו לו את נועה ויצרו משימה רק בשבילו ועכשיו ההיי הזה יורד לו.
ואני כן מוסיפה את עניין העיסוק האינטנסיבי באם, כי אני מתקשה להאמין שאין לזה שום נגיעה במצב הנפשי שלו,זה הסיפור הכאוב של חייו. זה תמיד איתו.

אני למשל רואה את זה אצל תום גם, באמצע העונה בעיני היו הימים הכי טובים שלו, היה מאושר ושמח ורוקד ואהוב וכל הבית אהב אותו ועכשיו הוא בנפילה מתמשכת של המצב רוח שלו.( מקווה שיקבל אנרגיה מגל).

ומנגד, קארין שבעיניי היא לייט בלומר, רוב העונה היא הייתה בקרקע, התלוננה , התמרמרה, התעסקה רק בלמה הם כן ואני לא.
ובשבועות האחרונים אני חווה אותה מתעוררת , עצמאית יותר, מדברת יותר, מודעת יותר לעצמה.
דווקא העובדה שסוף סוף יצאו עליה ונלחמו בה העירה את ההבנה שבניגוד למה שחשבה היא באמת לא צריכה גבר כדי להרגיש בטוחה,שיש לה כוחות להילחם גם לבד.

בסך הכל, הכל בגלים. עולים יורדים עולים יורדים.
אחרי השיא תבוא הנפילה ושוב עליה ושוב ירידה.אצל כל הדיירים
ועכשיו לקראת סיום יתחילו קצת לאסוף אותם, לסכם , אחרי שפירקו אותם רגשית.
יעשה להם קצת טוב.
כתבת יפה ניקניק
מעבר לזה גם הגמר הזה עירער לו את האמון בכולם +התפיסה של התאום הוא לא מאמין באף אחד נראה
זה היה ברור שזה יעשה אדים

nicknick

Well-known member
כתבת יפה ניקניק
מעבר לזה גם הגמר הזה עירער לו את האמון בכולם +התפיסה של התאום הוא לא מאמין באף אחד נראה
זה היה ברור שזה יעשה אדים
האמון זה הסיפור של ג'וזי.
החוויה של אין אמא שאפשר לסמוך עליה מוטמעת בו וקופצת למסך בהמון הזדמנויות.

ראינו את זה ביחסיו עם הדיירים העונה, המריבות שלו קשורות ברוב המקרים לבגידה,רמאות, שיחות מאחורי הגב.

ואין ספק שהגמר הפיקטיבי לא עזר לו להאמין.
זה לקחת את העניין הכי בוער בו ולשחק איתו.

ariela1612

Well-known member
מה קרה בנאדם הולך עשות קניות לשבת בום ריב! לא יכלו לחכות שאני אחזור??
תודה לחברת החונטה שלי @fleabag שדאגה לי לסרגל (למרות שעכשיו זה הסתדר לי) מלכה :love:
ואני אגיד לכם מה עובר על ג'וזי פחמימות זה מה שעובר עליו :cool: מי נגמל מפחמימות בבית האח הגדול תגיד אתה נורמלי???
מעבר לזה יושב לו העניין של התיאום אין לי ספק עד שהוא לא יפתור את זה מול תום ואורן זה לא יעבור לו
בנוסף לדעתי מאכילים אותו בחדר האח שיחות על אמא שלו ומשחקים לו במוח (עד לאן תגיע עוז!!)
עייפות החומר הכל ביחד, ג'וזי לא צריך להכנס לפרק הוא הפרק! כולם שם אנמים.
למרות שלדעתי עד הערב אורן וג'וזי ישלימו, סתם ריב עצבים של בוקר, מקווה שג'וזי ירגע ומהר ככה הוא מאפס למאה
יאללה שיהיה לכם שבת שלום |4U|

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא מתאים לג'וזי להתעצבן על סיגריות
הוא דווקא אחד שלא מתחשבן ולא קמצן
זה לא הסיגריות
מי שצפה בקטע ראה שזה התחיל בטוב עם אורן
פתאום ג'וזי עלה ל600
הסיגריות הם סתם משהו שהיה נוח להשתמש בהן בכדי להתפרץ.

עובר עליו משהו לא טוב.נקודה.

ואני רק אוסיף שאני לחלוטין לא מסכימה שזה בגלל הגמר או שהוא מעלה הילוך בגלל זה,כי הוא יוצא על הפנים
זה פשוט משהו שעובר עליו והוא יורה לכל עבר,זהו.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מקווה שהאח רואה את זה ולא מתכנן לו הפתעות קשות.
ההתעסקות בעבר לשם רייטינג לא תמיד מועילה.
הפחד שלי הוא בדיוק זה
שרועי עוז רואה את זה וכן ישתמש בזה נגדו

כבר ראינו אותו עושה את זה לכמה וכמה דיירים ובפרט לג'וזי שחווה כמה וכמה התקפי חרדה.

היא לא מועילה לג'וזי,לאוהביו....לעוז ולצופים שאוהבים את הדם ואת החרא היא מועילה בהחלט
מכונת רייטינג משומנת היטב.

מיק83

Well-known member
הפחד שלי הוא בדיוק זה

כבר ראינו אותו עושה את זה לכמה וכמה דיירים ובפרט לג'וזי שחווה כמה וכמה התקפי חרדה.

היא לא מועילה לג'וזי,לאוהביו....לעוז ולצופים שאוהבים את הדם ואת החרא היא מועילה בהחלט
לא יודעת אם הוא חושב שזה ״כנגדו״... לא יודעת

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
לא יודעת אם הוא חושב שזה ״כנגדו״... לא יודעת
אני יודעת שאנפץ לך בועה אבל...
את חושבת שהנפש של הדיירים מעניינת את עוז?

מעניין אותו משהו אחד בלבד
ר י י ט י נ ג !

ושיבוא על חשבון מי ומה...זה לא מה שמול עיניו או גורם לו לדאגה.

ariela1612

Well-known member
הפחד שלי הוא בדיוק זה

מסכימה שעובר משהו לא טוב על ג'וזי, ג'וזי לא מושלם הוא דמות עגולה, וכן גם הוא מתעצבן כמו כולנו
מסכימה גם שאין קשר לגמר, אם הוא היה רוצה היה לו כל כך הרבה דברים להתפוצץ עליהם במהלך העונה והוא לא עשה את זה.
שטויות זה הבנאדם לטוב ולרע וכרגע מבחינתי יש לו יותר יתרונות מחסרונות הוא עשה לי את התוכנית והעביר אותי את כל התהליך שלו מא' ועד ת'
מקווה שהוא ירגע וינשום עמוק
בקיצור פאפי למיליון :love:

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מסכימה שעובר משהו לא טוב על ג'וזי, ג'וזי לא מושלם הוא דמות עגולה, וכן גם הוא מתעצבן כמו כולנו
מסכימה גם שאין קשר לגמר, אם הוא היה רוצה היה לו כל כך הרבה דברים להתפוצץ עליהם במהלך העונה והוא לא עשה את זה.
שטויות זה הבנאדם לטוב ולרע וכרגע מבחינתי יש לו יותר יתרונות מחסרונות הוא עשה לי את התוכנית והעביר אותי את כל התהליך שלו מא' ועד ת'
מקווה שהוא ירגע וינשום עמוק
בקיצור פאפי למיליון :love:
בובה שלי אני איתך
זה שאני מעבירה עליו ביקורת לא אומרת שאני לא אוהבת אותו,אני כן
אני לא הופכת את הפייבוריטים שלי למושלמים,הם לא....יצאתי לא פעם על רמי תום גל ועכשיו על ג'וזי.

אל תשכנעי את המשוכנעים אהובה |לב אדום|

ariela1612

Well-known member
בובה שלי אני איתך
זה שאני מעבירה עליו ביקורת לא אומרת שאני לא אוהבת אותו,אני כן
אני לא הופכת את הפייבוריטים שלי למושלמים,הם לא....יצאתי לא פעם על רמי תום גל ועכשיו על ג'וזי.

אל תשכנעי את המשוכנעים אהובה |לב אדום|
אני יודעת אהבה שלי וזו גם הביקורת שלי על ג'וזי ואני שוב אומרת לא אהבתי את המשפט שאמר לתום (יכולה להבין מאיפה זה הגיע) אבל לא מקבלת, הוא חייב ללמוד לריב ברוגע :ROFLMAO: כלומר לא לעלות למאה, בקיצור מקווה שהם ידברו (אורן מעניין אותי כקליפת השום, חשוב לי שידבר עם תום בעיקר בגלל גל)

מצב
הנושא נעול.
למעלה