** שרשור לילה היום ה-96 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

KAPSULA1

Well-known member
אם יפתחו את הקווים אחרי כל הדחה, אז לצערי זה יבוא על חשבונה של סתיו.
ברור, כל קולות של כל מודח יילכו אליה. אבל לא נראה לי שיעשו את זה. עשו את זה ברשת רק בעונה הראשונה . רצו ממש שישראל יזכה

tarimulu

Well-known member
בשביל העלאת הסיכוי שסתיו לא תנצח, יענקי צריך להיות מודח ברביעי כדי להשאיר את מעתוק כאופציה השפויה היחידה ושלא יפצלו ביניהם קולות בגמר

אם אברהם או שניר מודחים - הקולות של זה שהודח יעברו למחנה אנטי סתיו (בין אם יעברו מאברהם לשניר או הפוך, בין אם למישהו אחר. לסתיו הם לא יילכו)

גמר הכי קל לסתיו מבחינת סיכויי זכיה זה גמר עם יענקי, אברהם, שניר ומעתוק. הכי הרבה פיצולי קולות במצב כזה מה שישרת את סתיו.

גמר קשה לסתיו זה גמר בלי יענקי, ובלי אחד מתוך אברהם/שניר.

באופן אבסורדי אמור להיות לכאורה לתומכי סתיו אינטרס שאברהם ושניר יהיו בגמר

מורבידי 1

Well-known member
בשביל העלאת הסיכוי שסתיו לא תנצח, יענקי צריך להיות מודח ברביעי כדי להשאיר את מעתוק כאופציה השפויה היחידה ושלא יפצלו ביניהם קולות בגמר

אם אברהם או שניר מודחים - הקולות של זה שהודח יעברו למחנה אנטי סתיו (בין אם יעברו מאברהם לשניר או הפוך, בין אם למישהו אחר. לסתיו הם לא יילכו)

גמר הכי קל לסתיו מבחינת סיכויי זכיה זה גמר עם יענקי, אברהם, שניר ומעתוק. הכי הרבה פיצולי קולות במצב כזה מה שישרת את סתיו.

גמר קשה לסתיו זה גמר בלי יענקי, ובלי אחד מתוך אברהם/שניר.

באופן אבסורדי אמור להיות לכאורה לתומכי סתיו אינטרס שאברהם ושניר יהיו בגמר
אין לי מושג מה רשמת פה . אני עם כאבים ופרקוסטים הראש לא עובד . אבל מתפעל מהניתוח שלך |4U| ומבחינתי אתה היית מקבל בעייני פייבוריט העונה. תרימו לתרימולו !

מצב
הנושא נעול.
למעלה