**שרשור לילה - היום ה82 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

GalK22

Well-known member
איזה דרמתי דרור 😂
בגלל איזה סרטון קצרצר ותיאום שאפילו לא הוביל לפיצוץ הוא פורש?

צופהבאחהגדול

Well-known member
איזה דרמתי דרור 😂
בגלל איזה סרטון קצרצר ותיאום שאפילו לא הוביל לפיצוץ הוא פורש?
הביא את הבן אדם לשפל משבוע ראשון רק מנסה להוריד אותו מתייג אותו כשחקן אסטרטג הכניס לכולם בראש שקרים לגביו ניסה להפיל בכל דרך שרק יכל לדמיין. לא חשב על איך הוא מרגיש ואם חשב זה עבר לו למחרת. העביר בן אדל גיהנום. ובשניה שקצת לכלוך נחשף לגבי מהותו האמיתי ברח כמו נחש שנתפס . הפרק היה משעמם עד התיאום ושמחה מאוד על ג'וזי.
גם תום נחשף גם אורן נחשפו כחיילים צייטניים ואסטרטגים. שכל העונה תייגו את ג'וזי כשבשושו בלחשושים ערמומיים ניסו להתקדם בשקט.

יסמין 💙

Well-known member

צופהבאחהגדול

Well-known member
אין מצב שבגלל זה הוא פרש
זה ממש בדיחה
הוא פרש כי עולים על השקרים בחות יכול לשקר חופששי ללכלך לטנף ולחייך לו ולהגיד שאוהב.
לא פה לא במקום מרושת מצלמות. כל מה שתגיד ותשקר יש מצלמו. שיראו ויבינו ונתפסת.
ותודה לאח שהראה לפחות את דרור כמו שראינו עד כה.

GalK22

Well-known member
הוא פרש כי עולים על השקרים בחות יכול לשקר חופששי ללכלך לטנף ולחייך לו ולהגיד שאוהב.
לא פה לא במקום מרושת מצלמות. כל מה שתגיד ותשקר יש מצלמו. שיראו ויבינו ונתפסת.
ותודה לאח שהראה לפחות את דרור כמו שראינו עד כה.
אבל כולם שם משקרים
הוא ראה גם עונות קודמות אני מניחה

CoolCat92

Well-known member
שמישהו יסביר לי איזה אינטרס יש לתום לא להצביע לג'וזי לראשות הבית? הם כבר תקופה ביחסים סבבה, הוא לא צריך לדאוג לרמי.. איזו התנהלות דוחה

CoolCat92

Well-known member
פוחדים שהוא יעמיד אותם הוא שלא רוצים שפעם אחד בבית גוזי יקבל משהו טוב
דרור יכולה להבין, ג'וזי יודע טוב מאוד שהוא לא מת עליו.. אבל תום?? הם התקרבו לאחרונה, עושים שטויות והיו ביחסים סבבה.. צבוע מצד תום לרצות להצביע לבחורה שהוא מחליף איתה שתי מילים ביום

ראש גזר 6789809896

Well-known member
דרור יכולה להבין, ג'וזי יודע טוב מאוד שהוא לא מת עליו.. אבל תום?? הם התקרבו לאחרונה, עושים שטויות והיו ביחסים סבבה.. צבוע מצד תום לרצות להצביע לבחורה שהוא מחליף איתה שתי מילים ביום
זה כי תום דואג לרמי אני יכול להבין אותו

מצב
הנושא נעול.
למעלה