** שרשור לילה 2 -המשך מסיבת פורים- היום ה83 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Kiera

Well-known member
למה אתם חושבים שהמשימה של גל ולינור הן דווקא לעשות רע לכמה דייירים? משימה לכל דבר וכנראה לתקן את הרושם שעוז יצר שנשארו בית עם המון גברים ושנשים לא חזקות. וגם להוסיף עוד רייטינג, כי כמו שלא אהבו אותן אנשים גם התאכזבו. (גם אם יהודה היה יוצא, חושבת שעדיין הוא חלק מהבית וזה היה דפוק)
הם לא אמרו שזו משימה לסגירת חשבונות, בשביל זה יהיה להם את החוזרים הביתה.
אף אחד לא חשב שזו המשימה.
שיערו שאולי ירצו לסגור חשבונות ביוזמתן.

haya sol

Well-known member
למה אתם חושבים שהמשימה של גל ולינור הן דווקא לעשות רע לכמה דייירים? משימה לכל דבר וכנראה לתקן את הרושם שעוז יצר שנשארו בית עם המון גברים ושנשים לא חזקות. וגם להוסיף עוד רייטינג, כי כמו שלא אהבו אותן אנשים גם התאכזבו. (גם אם יהודה היה יוצא, חושבת שעדיין הוא חלק מהבית וזה היה דפוק)

אף אחד לא חשב שזו המשימה.
שיערו שאולי ירצו לסגור חשבונות ביוזמתן.
לא חושבת שהן יעשו משהו שלא כיוונו או יכוונו אותן לעשות. בסך הכל פה הן במשימה לא כדיירות. (לא שחלק מהדיירים באמת לא מתוסרטים לפי החליל של עוז😏) אל תשכחי שעדיין האח הגדול ירצה קצת אקשן וכאן זה יהיה מתוסרט להן.

Kiera

Well-known member
אני דווקא לא חושבת שהן ינסו לעשות עניינים במסגרת משימה. אולי יתפלק משהו קטן.
לא חושבת שהן יעשו משהו שלא כיוונו או יכוונו לעשות..בסך הכל פה הן במשימה לא כדיירות. אל תשכחי שעדיין האח הגדול ירצה קצת אקשן וכאן זה יהיה מתוסרט להן.

svtar25

Well-known member
לא חושבת שהן יעשו משהו שלא כיוונו או יכוונו אותן לעשות. בסך הכל פה הן במשימה לא כדיירות. (לא שחלק מהדיירים באמת לא מתוסרטים לפי החליל של עוז😏) אל תשכחי שעדיין האח הגדול ירצה קצת אקשן וכאן זה יהיה מתוסרט להן.
הן כבר עשו עניין בלי להיכנס לבית. עצם העובדה שאנחנו מנחשים מה יקרה, כבר יוצר עניין. בלי גל ולינור ירדו מספר סרטונים שמעלים בישראל בידור ושמועה וכאלה. אני בכלל חושבת שהן יהפכו לחלק מצוות הפקה, אחיות הגדולות - רק שאפשר גם לראות אותן.

andersonian

Well-known member
למה אתם חושבים שהמשימה של גל ולינור הן דווקא לעשות רע לכמה דייירים? משימה לכל דבר וכנראה לתקן את הרושם שעוז יצר שהשאיר בית עם המון גברים ושנשים לא חזקות. וגם להוסיף עוד רייטינג, כי כמו שלא אהבו אותן אנשים גם התאכזבו. (גם אם יהודה היה יוצא, חושבת שעדיין הוא חלק מהבית וזה היה דפוק)
כמובן,את צודקת....אפשר לקראו כאן ממש תסריטים דימיונים על ימין ועל שמאל,כשבפועל שתיהן
יפעלו שם ע"פ דף המסרים של עוז
פשוט יעשו מה שיבקשו מהן לעשות או לא לעשות

GALxp

Well-known member
למה אתם חושבים שהמשימה של גל ולינור הן דווקא לעשות רע לכמה דייירים? משימה לכל דבר וכנראה לתקן את הרושם שעוז יצר שהשאיר בית עם המון גברים ושנשים לא חזקות. וגם להוסיף עוד רייטינג, כי כמו שלא אהבו אותן אנשים גם התאכזבו. (גם אם יהודה היה יוצא, חושבת שעדיין הוא חלק מהבית וזה היה דפוק)
אנחנו לא יודעים כלום. הספקולציות עפות באוויר.
אם הן ינהלו את הבית, זה נראה לי משהו יותר רציני מהכנת תקציב.
יש מצב שהן יחלקו את הבית לשניים (סטייל עשירים/עניים) וכתוצאה מכך ירכיבו את רשימת המועמדים להדחה.

tortt

Well-known member
אנחנו לא יודעים כלום. הספקולציות עפות באוויר.
אם הן ינהלו את הבית, זה נראה לי משהו יותר רציני מהכנת תקציב.
יש מצב שהן יחלקו את הבית לשניים (סטייל עשירים/עניים) וכתוצאה מכך ירכיבו את רשימת המועמדים להדחה.
הן יכנסו לבית או שיהיו בחדר המשימות?
שואלת בגלל הקורונה וזה..
הן יכולות להכנס?

tortt

Well-known member
לא נראה לי שהן יהיו במגע עם הדיירים, זה לא אחראי מצד ההפקה.
אם תום ורמי יידעו שהן בחדר משימות, הם יבעטו בדלת.
אם לא יהיה מפגש פיזי, הן לא יכולות לעשות באמת הרבה.
כנראה שאתה צודק וזה מסתכם בעיקר בתקציב והעמדה להדחה.

פחות מעניין אם כך.

nicknick

Well-known member
בדרך כלל המשימות האחרונות נועדו להאיר ולהרים לדיירים שמכוונים לחמישיה.
אני לא יודעת מה הן באות לעשות , הדבר היחיד שברור זה להרים לתום ורמי ושמעבר לזה הן באות לעשות מה שהאח אומר להן לעשות.
זה נורא תלוי מה התסריט.

שיבא 78

Well-known member
תחפושת הליצן של זהבה נקנתה בשוק הפישפשים?
אח גדול - לא מתאים לך לא להשקיע

מצב
הנושא נעול.
למעלה