**שרשור ערב - היום ה83 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

Kiera

Well-known member
יש להם נשף מסיכות או משהו? על השקופית?

יהודה היה אמור להתחפש לשטן ובסוף לא? :ROFLMAO:
(אמר לדניאל שהוא לא צריך את הקילשון שלו והוא יכול להשתמש בו).
יש לו גלימה והבנות הציעו להוסיף סימן שאלה על בגדים שחורים. מה זה אומר?

קארין מבואסת מהתחפושת הלא מיוחדת שקיבלה. ג'וזי ניחם שהיא (קארין) סקסית ולא נורא.
אלמוג התבאסה מהשמלה/תחתונים עם פרנזים שקיבלה כי נורא חשופה ולא מסכימה

אופיר יהיה פרדי מרקורי הקירח.

Taltul63

Well-known member
מה הסיכוי שהפעם יעמידו להדחה בני משפחה?
ככה היה בעונב שעברה אם אני זוכרת נכון🤔

Kiera

Well-known member
מה הסיכוי שהפעם יעמידו להדחה בני משפחה?
ככה היה בעונב שעברה אם אני זוכרת נכון🤔
תזכירי לי איך זה עבד?
לצערי השנה נראה שהם לא מעוניינים להפיח רוח חיים בגופה הזו. גג קליפ הקסקסה בגמר המפוברק היה משהו ששאף לקצת אקשן.

Taltul63

Well-known member
תזכירי לי איך זה עבד?
לצערי השנה נראה שהם לא מעוניינים להפיח רוח חיים בגופה הזו. גג קליפ הקסקסה בגמר המפוברק היה משהו ששאף לקצת אקשן.
בני משפחה הגיעו..נכנסו לחדא האח והעמידו להדחה במקום הדיירים.
כן גם לדעתי אין מה לצפות יותר מדי.
עונה משעממת ואבודה.

svtar25

Well-known member
זה שהפורום עם רגל וחצי בקבר יותר מעציב מזה שהעונה מתה.
אנחנו בקבר? אנחנו כבר הרבה שנים בפורום הזה, ממשיכים לחיות אחרי יורם זק, אחרי המפיקה מעונה ראשונה של רשת, נמשיך לחיות אחרי פיתורים של רועי עוז. הפורום מפרה את עצמו, אנחנו לא צריכים דיירים בתוך הבית, הדמיון שלנו עולה על המציאות. דמויות מתחלפות אנחנו נשארים.
דרך אגב, באה לכם איזה זום עם גל לחברי פורום תפוז? כי היא עשתה לעמודי תומכים שלה...אולי אפשר לארגן גם לנו?

אנחנו בקבר? אנחנו כבר הרבה שנים בפורום הזה, ממשיכים לחיות אחרי יורם זק, אחרי המפיקה מעונה ראשונה של רשת, נמשיך לחיות אחרי פיתורים של רועי עוז. הפורום מפרה את עצמו, אנחנו לא צריכים דיירים בתוך הבית, הדמיון שלנו עולה על המציאות. דמויות מתחלפות אנחנו נשארים.
דרך אגב, באה לכם איזה זום עם גל לחברי פורום תפוז? כי היא עשתה לעמודי תומכים שלה...אולי אפשר לארגן גם לנו?
לא, תודה!
הספיקה לנו בבית האח.

שאלה:
איך ג'וזי די.גיי?
חסר חוש קצב. מזייף נורא. שום חוש מוסיקלי.
אפשרי?
גם אני לא הבנתי . לא רק די גי , דבר על כך שהוא יוצר תקליטים עם הסכם במאימי . בדיוק כמו שאנימאוהבת הנחת תפלין בגופיה עם כל ציעורי הגטף שלו . שרר מתרבים עם השנים .

ראש גזר 6789809896

Well-known member
גם אני לא הבנתי . לא רק די גי , דבר על כך שהוא יוצר תקליטים עם הסכם במאימי . בדיוק כמו שאנימאוהבת הנחת תפלין בגופיה עם כל ציעורי הגטף שלו . שרר מתרבים עם השנים .
הקעקועים שלו זה החלטה רק שלו אם הוא אוהב אותם זה מה שחשוב
להניח תפילין זה אמונה שלו וזכותו לעשות את זה
לזייף בשירה אין קשר למוזיקה שלו אחרת הוא לא היה מצליח ככה

נערך לאחרונה ב:
מצב
הנושא נעול.
למעלה