** שרשור צהריים היום ה82 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Aye123

Well-known member
מישהו יודע מתי גל הורידה לקארין עוקב? 😂
מעניין אם התעדכנה לגביה מהלייב/מהפרקים או מדרור/דיוויד התחילה לעקוב אחרי דיוויד חח

dorya

Well-known member
מעניין אם התעדכנה לגביה מהלייב/מהפרקים או מדרור/דיוויד התחילה לעקוב אחרי דיוויד חח
בשעה האחרונה לפי מה שאומרים בקבוצות, תייגו אותה היום בשיחה של יהודה וקארין והיא צפתה ..

יסמין 💙

Well-known member
בגדול שקארין מחפשת אקשן
גל מושפעת מלינור.. פתאום הן חברות.. בעיניי זה אקט מכוער ולא בוגר מגל.. אני באמת חושבת שקארין אוהבת אותה אבל פתאום שתום רב עם קארין אז היא הורידה עוקב... את כבר לא בבית אז תנשמי..היא ציפתה להיות בין השניים האחרונים על הספה ופתאום חודש וחצי לפני הגמר יוצאת אז הכל ברור.. אני בטוחה שיש קנאה מצד הבנות שקארין הצעירה היחידה מבין הותיקות שנשארה שם

yoni564712

Well-known member
גל מושפעת מלינור.. פתאום הן חברות.. בעיניי זה אקט מכוער ולא בוגר מגל.. אני באמת חושבת שקארין אוהבת אותה אבל פתאום שתום רב עם קארין אז היא הורידה עוקב... את כבר לא בבית אז תנשמי..היא ציפתה להיות בין השניים האחרונים על הספה ופתאום חודש וחצי לפני הגמר יוצאת אז הכל ברור.. אני בטוחה שיש קנאה מצד הבנות שקארין הצעירה היחידה מבין הותיקות שנשארה שם
או שפשוט,
זורק רעיון,
היא ראתה את כל הפעמים שהיא דיברה עליה?

רק על זה שהיא אמרה "אני לא מבינה למה היא קיבלה מסוק" כשגל קיבלה מסוק, היא היתה אמורה להוריד לה עוקב.

dorya

Well-known member
או שפשוט,
זורק רעיון,
היא ראתה את כל הפעמים שהיא דיברה עליה?

רק על זה שהיא אמרה "אני לא מבינה למה היא קיבלה מסוק" כשגל קיבלה מסוק, היא היתה אמורה להוריד לה עוקב.
שששש... קארין תמיד בצד הנפגע

TalBrit

Well-known member
אני לא חושבת שזה בגלל משהו שקארין אמרה אלא יותר שגל כרגע באמוק על יהודה והיא רואה את קארין מאפשרת לו ללכלך עליה. חבל.

מיק83

Well-known member
נשמע ממכם שגוז משועמם וגוז תמיד ייצג את הצופה.
מעניין 🤨

בסדר555

Well-known member
גל יוצאת עלובה וילדותית כמו שהייתה בבית האח

קארין לא אמרה עליה שום דבר רע

היא מעולם לא הייתה באמת חברה של קארין גם בבית האח וגם לדעתי קארין לא הייתה חברה שלה
כמו רוב החברויות בבית, גם פה זה אינטרס, פתאום לשחק אותה נעלבת ולהוריד עוקב זה הזוי

אין לה קמפיינים לעשות?

גם החברות עם ג'וזי, מאז שיצאה לא אמרה עליו כלום

אופה קטנטנה

Well-known member

היא מעולם לא הייתה באמת חברה של קארין גם בבית האח וגם לדעתי קארין לא הייתה חברה שלה
כמו רוב החברויות בבית, גם פה זה אינטרס

חחחחחח
חשוממממממה!

yoni564712

Well-known member

כמו רוב החברויות בבית, גם פה זה אינטרס

כשגל קיבלה מסוק, היא אמרה (לא זוכר למי) שהיא לא מבינה למה אוהבים אותה...

מצב
הנושא נעול.
למעלה