**שרשור צהריים 2 - היום ה83 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

שאלה27

Active member
ליאור: "אני לא מחנך ולא רוצה לחנך"

רמת אמינות - רמי ללינור: "אם את עולה במדרגות, אני עולה אחרייך"
דרך אגב זה החלק שהכי כואב לי על לינור כי כל הזמן שהוא היה עצבני הוא היה אומר לה משפטים כמו רע לי פה אני נשאר פה רק בגללך את הדבר היחיד שמחזיק אותי בבית הזה אבל איך שהיא הלכה הוא שכח שרע לו והיא הסיבה היחידה שהוא נשאר

מזליקה10

Well-known member
ליאור די לטרחן. די!!
כמה שהאיש הזה מתחסד
איף!
לך תעשה מדיטציה ותשחרר אותנו מהטרחנות שלך.

וג'וזי, תנגב. המוסר הכפול נוזל לך מהזווית של הפה. תלמד לשחרר כבר ואתה לא כזה pure כמו שאתה רוצה להאמין שאתה.

מיק83

Well-known member
ליאור די לטרחן. די!!
כמה שהאיש הזה מתחסד
איף!

וג'וזי, תנגב. המוסר הכפול נוזל לך מהזווית של הפה. תלמד לשחרר כבר ואתה לא כזה pure כמו שאתה רוצה להאמין שאתה.
גוזי כבר שיחרר.

ליאור בא להתנצל?!? להגיד שהוא צודק..

ariela1612

Well-known member
ג'וזי אמר שהוא שחרר זה לא אומר שהוא שחרר. בינתיים בכל רגע נתון שלחצתי על הלייב לאחור, שמעתי אותו חופר על זה.

לא. ג'וזי לא חסיד אומות העולם.
רק עכשיו דניאל הרגיע אותו ועכשיו ליאור עוד פעם הזכיר לו את זה, מה שכן הוא עדיין כועס עליהם על התיאומים מעבר לגריעינים שאת זה הוא שיחרר
התיאומים הוא לא

מזליקה10

Well-known member
רק עכשיו דניאל הרגיע אותו ועכשיו ליאור עוד פעם הזכיר לו את זה, מה שכן הוא עדיין כועס עליהם על התיאומים מעבר לגריעינים שאת זה הוא שיחרר
התיאומים הוא לא
גם בזה הוא בעל מוסר כפול ומכופל. כשנוח לו הוא התעלם מתיאומים שפשוט התלבשו לו טוב עם הרצונות שלו.

דתי לפי דעתי בענייני בית האח הגדול.

ג'וזי חביב אבל רחוק מלהיות טהור.

ariela1612

Well-known member
גם בזה הוא בעל מוסר כפול ומכופל. כשנוח לו הוא התעלם מתיאומים שפשוט התלבשו לו טוב עם הרצונות שלו.

טהור הוא בטוח לא, לא מאמינה שיש מישהו שהוא מאה אחוז טהור, גם לו יש פאקים והרבה (כמו בחירת חברים :p), הוא נדלק נורא מהר, אבל מצד שני הוא נכבה מהר, הוא יכול להוציא מילים חדות וקשות, אבל גם לבוא ולהתנצל. בקיצור טהור הוא בטוח לא, אבל גם כולנו לא

נערך לאחרונה ב:

נטה אונה

Well-known member

ואיך זה שונה מהדיירים האחרים?
אין שם אחד שלא מחושב, אינטרסנט וחי את המשחק
אפילו זהבהליי התחילה את התיאום על אלמוג אתמול בפרק
זה שמקועקע לו PURE לא עושה אותו אפיפיור

מוסר כפול זה למשל רמי מגן על קארין מאיילון התוקפני
כשהוא עושה מלינור בדיחה תוך כדי
רמי זה אני מוסרי אני מגן על חלשים
ומטנף מאחורי הגב בשפת ביוב

אני מבינה שלכולם נוח שג'וזי יישב בפינה ויהיה יפה וישתוק
אבל זה לא יקרה
ואת מבחן המוסר באח מיציתי עם אסיף בעונה הקודמת

מזליקה10

Well-known member
הנה עוד פעילות עצמאית שהדיירים אירגנו לעצמם ותישאר על רצפת חדר העריכה. כמו המחווה לניצולי שואה, כמו החינה.

מיק83

Well-known member
ג'וזי אמר שהוא שחרר זה לא אומר שהוא שחרר. בינתיים בכל רגע נתון שלחצתי על הלייב לאחור, שמעתי אותו חופר על זה.

לא. ג'וזי לא חסיד אומות העולם.
אני מדברת על זה שעכשיו הוא משוחרר...

אם אחזור לאחור אראה שוב את השלשולים של ורד מהפה ... אז?

סטיריקון9

Well-known member
ליאור די לטרחן. די!!
כמה שהאיש הזה מתחסד
איף!

אין לו ביקורת עצמית במיל על מעשיו והוא רחוק מלהיות איש שלום. ללקק ולנשק את כולם זה לוול של תקשורת ראשונית. כל העונה הוא קם כל פעם על צד אחר. הוא לא חבר של אף אחד

לך!

Well-known member
ליאור די לטרחן. די!!
כמה שהאיש הזה מתחסד
איף!

כמו שהוא רוצה שיחשבו שהוא
איפפפפפ
איזה בלתי.

מצב
הנושא נעול.
למעלה