**שרשור צהריים 2 - היום ה83 בבית - עדכונים**

מצב
הנושא נעול.

fleabag

Well-known member
חחח איזה חמוד זה משו חח עם קול צייצני אבל מתיקות
וואו מקסים

נטה אונה

Well-known member
סליחה שאני בדיליי, אני בדיוק עובדת על מנת הדגל שלי
מלפפון נוגה ברסק של חצי אפוי

13:23 רמי ותום מדברים על ג'וזי, הקסקוס הרגיל
ואז תום מספר לרמי משהו מבחוץ על ג'וזי, איזשהו ריב שהיה לג'וזי עם הסוכנת שלו לשעבר וידידה שלו

וואלה, מיותר תומיקו. משחק והכול, כולם עצבנים, כולם מחפשים סיבות להדיח על חיוך עקום
אבל להתחיל ללכלך על ג'וזי עם מידע מבחוץ?
נמוך כפרה
אתה מתדרדר מתום לג'רי

ראש גזר 6789809896

Well-known member
סליחה שאני בדיליי, אני בדיוק עובדת על מנת הדגל שלי
מלפפון נוגה ברסק של חצי אפוי

13:23 רמי ותום מדברים על ג'וזי, הקסקוס הרגיל
ואז תום מספר לרמי משהו מבחוץ על ג'וזי, איזשהו ריב שהיה לג'וזי עם הסוכנת שלו לשעבר וידידה שלו

וואלה, מיותר תומיקו. משחק והכול, כולם עצבנים, כולם מחפשים סיבות להדיח על חיוך עקום
אבל להתחיל ללכלך על ג'וזי עם מידע מבחוץ?
נמוך כפרה
אתה מתדרדר מתום לג'רי
ובוא גם גוזי יודע דברים על תום מבחוץ ולא יורד נמוך ומספר אותם

ראש גזר 6789809896

Well-known member
כולם שם יודעים הכול על כולם
יהודה עשה גוגל חצי שנה
זה מיותר, פשוט מיותר
גוגל זה לא כמו להכיר את בן אדם מבחוץ ולרדת נמוך ולספר את זה
אני חושב ששמעתי את סיפור הזה כבר יוצא מפה של תום עוד בשיחות שלו עם דרור בנסט בתחילת העונה

Rave n

Well-known member
גוגל זה לא כמו להכיר את בן אדם מבחוץ ולרדת נמוך ולספר את זה
אני חושב ששמעתי את סיפור הזה כבר יוצא מפה של תום עוד בשיחות שלו עם דרור בנסט בתחילת העונה
נכון, על זה שתום הלך עם הסוכנת/ידידה המשותפת לקנות בגדים ואז נתקלו בגוזי, ואז גוזי התקשר אליה ואמר משהו כמו למה את הולכת איתו לבגדים. תמיד מעבירים חח

ראש גזר 6789809896

Well-known member
נכון, על זה שתום הלך עם הסוכנת/ידידה המשותפת לקנות בגדים ואז נתקלו בגוזי, ואז גוזי התקשר אליה ואמר משהו כמו למה את הולכת איתו לבגדים. תמיד מעבירים חח
אין צורך בלספר את זה לרמי דברים שקרו בניהם מחוץ לבית
הרי גם גוזי בטוח יודע דברים על תום ולא מספר כי פשוט זה לא מתאים לרדת נמוך ולחשוף סיפורים מבחוץ

svtar25

Well-known member
ובוא גם גוזי יודע דברים על תום מבחוץ ולא יורד נמוך ומספר אותם
הרבה פעמים חשבתי על זה, שג'וזי יודע דברים על תום בחוץ, אבל לא השתמש בהם כנגדו, לא סיפר ל"אחותו הקטנה", גל, כלום על מנת לא לסכסכך ביניהם. אני הייתי מזכירה לתום שגל צופה בו מבחוץ, לא בטוחה האם היא אוהבת לשמוע רכילות על "אחיה הגדול".

ראש גזר 6789809896

Well-known member
הרבה פעמים חשבתי על זה, שג'וזי יודע דברים על תום בחוץ, אבל לא השתמש בהם כנגדו, לא סיפר ל"אחותו הקטנה", גל, כלום על מנת לא לסכסכך ביניהם. אני הייתי מזכירה לתום שגל צופה בו מבחוץ, לא בטוחה האם היא אוהבת לשמוע רכילות על "אחיה הגדול".
לא נראה לי שזה מה שישפיע עליה כרגע היא מאוהבת זה לא ממש ישנה כלום
לגבי תום הוא צריך לשמור את דברים האלה לעצמו ולא לרדת נמוך ולחשוף את זה

fleabag

Well-known member
אני בספק אם זה יכנס לשיקולים שלה
יש השלמת חסכים איתו יש גבול גם לדחיית סיפוקים כן? לבריאות שיהיה להם

אלזה4

Well-known member
אוי אוי אוי...גל לא אוהבת לשמוע....מי ישמע...
מה היא תעשה? אולי מכות בטוסיק החמוד של תומי

מצב
הנושא נעול.
למעלה