** שרשור צהריים 2 היום ה84 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
מחר זה קורה!
מחר גל ולינור חוזרות לבית למשימה (למי שעדיין התקשה להבין,שמחה לעזור)

כלל הדיירים מועמדים להדחה.

|*| מסוק למרי

המשך יום נפלא |4U|

dotan282872

Well-known member
ג'וזי בימים האחרונים לא מאוזן, סף עצבים נמוך מאוד. מעניין מי יעלה בגורל לריב גדול.
סבר להניח שרמי למרות שגם תום אופציה סבירה.

פייר לה קרדן

Well-known member
ג'וזי בימים האחרונים לא מאוזן, סף עצבים נמוך מאוד. מעניין מי יעלה בגורל לריב גדול.
סבר להניח שרמי למרות שגם תום אופציה סבירה.
הדיאטה שלו הרגה אותו,שינתה לו את כל מאזן ההורמונים. זה או הדיאטה או שהוא מרגיש רדום בלי נעה ויהודה ומנסה להכנס לפרקים בכח העצבים.

נטה אונה

Well-known member
הדיאטה שלו הרגה אותו,שינתה לו את כל מאזן ההורמונים. זה או הדיאטה או שהוא מרגיש רדום בלי נעה ויהודה ומנסה להכנס לפרקים בכח העצבים.
בכוח לפרקים זה קשה
הוא כבר מככב שם 10 פרקם ברצף
ואלמוג מרדימה את יהודה כל הדרך למקום השלישי

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
סבר להניח שרמי למרות שגם תום אופציה סבירה
ביום שהוא לקח חולצה מיהודה כתבתי שאני מפחדת שהא יידבק בגרדת שלו |אילם|

ועכשיו ברצינות-
ג'וזי מאוד טעון בימים האחרונים (וכל מי שחושב להגיד שזה בגלל התיאומים,תחסכו ממני...זה בולשיט!)
אני חושבת שהאח צריך לקחת אותו לשיחה או לשלוח אותו ל"כומר".
הוא מאוד נפיץ...
חבל
הוא מאבד את עצמו 3 שבועות לסיום....

ראש גזר 6789809896

Well-known member

ועכשיו ברצינות-
ג'וזי מאוד טעון בימים האחרונים (וכל מי שחושב להגיד שזה בגלל התיאומים,תחסכו ממני...זה בולשיט!)
הוא מאוד נפיץ...
חבל
אולי האח יתן לגל במסגרת המשימה לדבר איתו ולהרגיע אותו כי הוא מאבד את זה וחבל בשבילו

svtar25

Well-known member

ועכשיו ברצינות-
הוא מאוד נפיץ...
חבל
לדעתי ג'וזי חווה המון דברים מטלטלים , אנחנו יודעים שג'וזי הוא גוש של רגש. נקווה שאחותו הקטנה תביא לשלום בית בין ג'וזי לתום ואורן. תנסה לאזן את ג'וזי טיפה. למרות שלא היו קרובים מדי בבית, בין גל לג'וזי הייתה תקשורת במבטים. תום ואורן מרשים לעצמם לצאת על ג'וזי כי גל לא בבית. גל תנסה לגשר ביניהם .

פייר לה קרדן

Well-known member
יושב השפן עם גרגמל ,והשפן רוטן שיש דיירים שכבר נמאס לו לראות בפעם המי יודע כמה, אחרי 10 דקות מחייך ומשוחח עימם.

גרגמל בפעם המי יודע כמה מנבל פיו ומוציא דיבה על דייר אחד ספציפי, בתור אחד שגרגמל מייחס לו אוויר הוא נושף הרבה לאחרונה.

אופה קטנטנה

Well-known member
יושב השפן עם גרגמל ,והשפן רוטן שיש דיירים שכבר נמאס לו לראות בפעם המי יודע כמה, אחרי 10 דקות מחייך ומשוחח עימם.

גרגמל בפעם המי יודע כמה מנבל פיו ומוציא דיבה על דייר אחד ספציפי, בתור אחד שגרגמל מייחס לו אוויר הוא נושף הרבה לאחרונה.
אני וסימבה בחצר, סימבה, אני אומר.

בסדר555

Well-known member
14:35 איזה חבר רע יהודה כזה חוסר פירגון מצידו לפתוח את הדלת של החצר בכוח אחרי שהאח נעל אותם, רק בשביל שג'וזי יראה את המסוק

מצב
הנושא נעול.
למעלה