** שרשור צוהריים היום ה-92 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

בסדר555

Well-known member
סוד?
בכל שנותיי בבית ספר,
קבלתי ציון מאוד נמוך בתנך.
ופעם המורה הגדילה לעשות,
וכתבה את האותיות א פ ס, בתעודה.

שנים אחר כך, חלמתי שיש לי מבחן בתנך,
או שמזמינים את אבוש למנהלה.
בעיני
כמעט כל שיעורי התנך צריכים להיות מלווים בטיול למקומות שבהם האירועים התרחשו בארץ
לא כמו עכשיו טיול פעם בשנה

כמה היסטוריה יש בארץ הזאת שלא מנוצלת

אופה קטנטנה

Well-known member
כפרה, אתה רוצה להיות המורה שלי למורשת,
ולתנך?

בתמורה, אלמד אותך לרקוד,
להטריל, ולקלל.

meital38

Well-known member
ליובל אין הרבה כח לסתיו כל מה שסתיו מציעה לה היא מנסה לנפנף אותה בעדינות

ק ו ל י ת

Well-known member
הפורם הזה מדהים אותי כל פעם מחדש . יושבים להם אנשים בבית מזכוכית אני צופה בהם כפי שאני צופה בחיות בגן החיות. מסתכלת מקשיבה לא מבינה איך יש להם אומץ להכנס למקום הזה מרצונם החופשי לא מבינה איך הם יכולים לעזוב מקום עבודה או ילדים (חלקם) לתקופה כה ארוכה. ואז עוברת לפורום ומתפלאה עוד יותר .
כפי שאינני יכולה להסביר את השאלות שהעלתי לגבי הדיירים אינני מצליחה לענות לעצמי על השאלה..מדוע לעזזל אני צופה בהם.

Christina 1001

Well-known member
הפורם הזה מדהים אותי כל פעם מחדש . יושבים להם אנשים בבית מזכוכית אני צופה בהם כפי שאני צופה בחיות בגן החיות. מסתכלת מקשיבה לא מבינה איך יש להם אומץ להכנס למקום הזה מרצונם החופשי לא מבינה איך הם יכולים לעזוב מקום עבודה או ילדים (חלקם) לתקופה כה ארוכה. ואז עוברת לפורום ומתפלאה עוד יותר .
כפי שאינני יכולה להסביר את השאלות שהעלתי לגבי הדיירים אינני מצליחה לענות לעצמי על השאלה..מדוע לעזזל אני צופה בהם.
מה מפליא בפורום קולית?

ק ו ל י ת

Well-known member
מה מפליא בפורום קולית?
אנסה לענות 😃
מפליא שישנם עוד אנשים כמוני ..וכאלו שלדעתי כמובן..מוכשרים בטרוף בעלי תבונה מדהימה עם כושר התבטאות פנומאלית ,בכל הגילאים מעבירים את זמנם בניתוחי אישיות והתמקדות עד כדי הערצה של דמויות מסויימות. אדגיש שאין זאת ביקורת ! זה מפתיע אותי ואפילו מעניין.

Christina 1001

Well-known member
אנסה לענות 😃
מפליא שישנם עוד אנשים כמוני ..וכאלו שלדעתי כמובן..מוכשרים בטרוף בעלי תבונה מדהימה עם כושר התבטאות פנומאלית ,בכל הגילאים מעבירים את זמנם בניתוחי אישיות והתמקדות עד כדי הערצה של דמויות מסויימות. אדגיש שאין זאת ביקורת ! זה מפתיע אותי ואפילו מעניין.
אני מרביצה לעצמי כל בוקר, זה הרגל מגונה.
צריך להדביק אזהרה על השידור החי כמו על קופסאות סיגריות:
צפייה באח הגדול גורמת לשריפת תאי מוח.

מצב
הנושא נעול.
למעלה