** שרשור תכנית - העזיבה של דרור

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
אני לא מבינה למה פורים ואף אחד לא התחפש.
אנא מכם, התלבשו בהתאם.
נושא התחפושת השנה, כפי שדי ברור מהתמונה שלי, גיבורי תרבות ואנשים שמגיע להם להדליק משואה על תרומתם למדינה.

Maybe Mary

Well-known member
מנהל
אנא מכם, התלבשו בהתאם.
נושא התחפושת השנה, כפי שדי ברור מהתמונה שלי, גיבורי תרבות ואנשים שמגיע להם להדליק משואה על תרומתם למדינה.
אני קצת מפחדת ממך עכשיו o_O

מיק83

Well-known member
אנא מכם, התלבשו בהתאם.
לולה זועמת...

היא מובילת דעה אמיתית ... ואף אחד לא משתווה לה.

היא רוצה להשתין על המשואה 🤟

נערך לאחרונה ב:

המלאך האדום10

Well-known member
אנא מכם, התלבשו בהתאם.
חבל שלא יכולה לשלוח תמונה אני מחופשת להומלסית עם חלוק כירבולית נעלי בית קרועות ושיערות מבולבלות
בוהה באח הגדול המשעמם מוות 🥳
חג שמח 🤣😍

haya sol

Well-known member
יששששששש !
איך ידעתי שעוז מכה על חטא לגבי הדחתה של גל לפני הזמן !!! ואיך הייתה לי הרגשה שיבנה משימה כדי להחזיר אותה לפרק !

Moiya_1

Well-known member
ערב טוב, חג פורים ככה וככה, עוצר וזה וזה.

וידוי קצר,
זו עונה ראשונה שזה קורה לי, מאסתי בצפייה בלייב. כל כך משעמם וכל כך מקומם לצפות ביותר צנזורים משידורים רציפים. הדיירים שנותרו רדומים, מותשים, משועממים, משעממים, חסרי אנרגיה ומוטיבציה להחזיק את המעט שנשאר.
כן, אני מפנה אצבע מאשימה להפקה הכושלת, חסרת המעוף המגלגלת עצמה בתוך שטיח מאובק וגוררת עימה חבורת דיירים מחוסרי חמצן נטול ערכים עכורים.
קיימת תחושה וריח טחב באויר של הרמת ידיים בציפיה לסיים את העונה הבזויה הזו כמה שיותר מהר.
אני תוהה מי יותר מוצלח בינות לדיירים, אלה שהודחו או אלה שנותרו.
יאק יאק יאק! ולא הבהמה הטיבטית.

וכעת נעבור לעוד צנזור מבית היוצר של ריאליטי גרוע להחריד.

מצב
הנושא נעול.
למעלה