שרת דואר על לינוקס

ttlsysop

New member
שרת דואר על לינוקס

שלומות ומזל טוב על הפורום החדש. קיים אצלי שרת מסוג ftgate שרץ על NT4 , עד כאן הכל עובד. הגירסה של FTGATE היא די ישנה, וחינמית. כך שלא רוצים להשקיע בשרת שעולה כסף . ** ה-FTGATE משמש ל-mailrelay וגם mailing lists . אז, עוברים ללינוקס. התקנתי redhat9 עם qmail , הכל עובד, אבל אין לי דרך ליצור קבוצות. כמו כן, התקנתי גירסת ניהול של המערכת דרך WEB (לא את webmin) אלא את qmailadmin . הכיצד אפשר ליצר רשימות תפוצה, ואני לא מעוניין שאנשים ישלחו מייל לאיזה שרת ויבקשו להתחבר, אלא אני או אדם אחר ישלוט על המערכת מ-WEB (כפי נאמר למעלה) וגם יסמן על ידי X במקום המתאים אם להוסיף את המשתמש הנ"ל לקבוצה או לא. לחלופין, אני אשמח לדעת אם יש מערכות דואר חינמיות לסביבת windows .... תודה מראש, חן.

Admini

New member
יש את Mail Enable

חינמית בגירסא הבסיסית ומאוד יציבה. תבדוק אותה ותחשוב
www.mailEnable.com

antidot

New member
הםםם....

בשיטוטי באינטרנט נתקלתי בפרוייקט המשלב את qmail ו-ldap. אם אתה עובד מול LDAP, כמות הכלים לאדמינסטרציה היא אינסופית. תציץ כאן: http://www.lifewithqmail.org/ldap/

ttlsysop

New member
שרת

ה-RELAY הזה לא מחובר לאף רשת, יש גישה אליו רק בפורטים 80/25/110 , הוא יושב ברשת הפנימית, אבל סגור. אני מכיר את האתר הזה, וחרשתי שבוע את האינטרנט אחר פתרון הולם, אבל אין - כמובן שעדיין לא מצאתי. תודה בכל אופן.

יש ויש...

נסה את מרקורי. קל מאד לתפעול, אמין מאד ובעל הרבה מאד יכולות. עכשיו גם יצאה גרסה חדשה (שלא ניסיתי) ונראה לי זה הפתרון עבורך... אגב - יש כמובן גם בגרסה ללינוקס

mthree

New member
שרת דואר על לינוקס

על לינוקס אתה יכול להשתמש בתוכנה שנקראת MailMan. היא מאפשרת לך לנהל אותה דרך ממשק WEB. עוד פרטים ב-http://www.list.org. משה שמש

פשוש

New member
MojoMail

היי, השתמשתי ב- Mojo מייל על לינוקס והוא כלי נהדר עם אפשרויות רבות. הניהול נעשה דרך ממשק ווב או ע"י קבצי קונפיגורציה טקסטואליים (ליום שבו כל המערכת מתקלקלת...) והיא חינמית לגמרי. ==עדכון== חיפשתי את הלינק ומצאתי כי בגלל בעיות משפטיות, השם שונה ל- Dada Mail אבל המערכת נשארה אותה המערכת, עם שינויים ועידכונים. שווה בדיקה.

lizard

New member
בשרת מייל "רגיל" בלינוקס אין קבוצות

דיון, שזה מה שאני מבין אתה רוצה לעשות. בשביל לעשות דבר שכזה אתה צריך להשתמש בתוכנות כמו MAILMAN, MAJORDOMO וכדומה.

ttlsysop

New member
זה

בסדר, קיבלתי אישור לקנות את ftgate בגירסה החדשה, ולהמשיך ולעבוד על חלונות.

למעלה