תגידו, מה אתם אומרים על בוטלגים?

Slim Jim

New member
תגידו, מה אתם אומרים על בוטלגים?

איך נראה לכם כל הקטע של בוטלגים? בכללי. אני מעלה את זה כי אני רוצה לעשות בוטלג של הופעה אחת של הפליינג. סתם, אז אני רוצה לדעת מתי יש הופעה כבר

להקליט הופעות זה לדעתי גדול

הפליינג בהופעות מוציאים הרבה יותר מאשר באלבום לעומת זאת לא משנה איכות ההקלטה האנרגיה לא נשמרת בהקלטה אני הקלטתי קטעים מהופעות שהייתי אבל לא הופעות שלמות..

NoaHK

New member
איך מקליטים?

יש לי בראש תמונה כזאת של רשמקול קטן, כמו שפרקר לואיס היה משתמש בו.

אפשר..

אפשר לצלם, ואז להעביר לאמפי, אם איכות הצילום טובה אז גם ההקלטה טובה אפשר עם טייפ קטן אפשר באמפי3 קטן כזה ואז האיכות יוצאת גרועה להחריד

אורן שץ

New member
זה לא רחוק מהמציאות...

אלא אם יש לך פרוטקציה על הקונסולה - שזה משהו שאני לא חושב שהלהקה תהיה מרוצה ממנו...

Slim Jim

New member
אפילו הפליינג בייבי?

אם זה היה אביב גפן או שלמה ארצי אז זה נכון, אבל אנחנו מדברים פה על הפליינג בייבי.

m_iov

New member
יכול לעבוד

בהופעות עם הגברה קבועה, כשיש מחשב בקצה השרשת, מקליטים תמיד את כל ההופעות(למשל בבארבי..). כשהפליינג מנגנים עם מערך הגברה יחסית נייד ולא מקליטים אני חושב שאין סיבה שלא יסכימו לחבר מיני דיסק לאחת היציאות מהמיקסר. זה עדין בוטלג ולא הקלטה מסחרית. האיכות לא תהיה ברמה של הפצה מסחרית ועדין, מספקת ומעלה מבחינתנו.

Slim Jim

New member
אני מביא את הציוד להקלטה

ושחבר הפורום הכי מקומבן פה יעשה את מה שצריך כדי שזה יילך דרך הקונסולה. מה אתם אומרים?

Idan Katz

New member
ממ

אם כבר יש קומבינות לקונסולה, בהנחה שזה בהייניקן, אז לא נראה לי צריך מכשיר הקלטה כי יש שם מחשב שהוא מכשיר הקלטה טוב יותר כנראה ממה שתביא;]. יש אפילו סיכוי שאפשר להקליט את זה לכמה ערוצים, אבל על זה אני לא סגור וזה תלוי מה בידיוק הולך שם. צריך רק לשכנע מישהו להקליט ולהביא לנו חח

למעלה