תוצאות קולג'ים

• פותח הנושא Cfox
  • פורסם בתאריך

Cfox

New member
תוצאות קולג'ים

מישהו יודע איך ואיפה אני יכול לברר תוצאות של תחרויות של קולג'ים בארה"ב? בדרך כלל לוקח יום-יומיים אחרי התחרות עד שהאתר של הקולג' שמעניין אותי (קלמנסון, דרום-קרולינה) מתעדכן, ובאתרי ספורט שונים לא מצאתי יותר מדי התייחסות לתחום המסויים (ריצות). אשמח לעזרתכם.

תוצאות קולג'ים

ידידי, ראשית קח בחשבון שיש הפרש של 7-10 שעות בין ישראל לארה"ב, כך שתחרות המתקיימת בשבת אחה"צ - ערב מתקיימת לפי שעוננו בשעות הבוקר המוקדמות של יום א' , ובהרבה מקרים מדווחת באתר הקולג' במהלך יום א' שלנו. שנית, ניתן לעקוב אחרי התוצאות ע"י איתור אתר התחרות בwww.google.co.il כך למשל אתלטי Clemson התחרו אמש ב-Virginia Tech (ואת זה למדתי מהאתר של קלמסון טרם התחרות) וכך בכניסה ל- www.hokiesport.com שהוא אתר הבית של וירג'יניה טק יכולתי הבוקר לראות שאיתי מגידי סיים חמישי במייל בזמן 4:15.43 . בשבוע הבא כמדומני תחרות ה Conference , ה- ACC בUNC.(האוניברסיטה של צפון-קרולינה בצ'פל היל). יש שם מסלול חדש שנבנה במהלך 2.5 השנים האחרונות, כלומר אני לא הספקתי לחוות אותו בזמן שהותי בDurham,NC לפני כ-3 שנים.

Cfox

New member
תודה רבה לך

כאמרתי שיש הפרש זמן גדול, זה אחרי שלקחתי את הפרש השעות בין ישראל לארה"ב. את האתר של קלמסון אני מכיר, אבל לוקח להם בד"כ זמן יחסית רב לעדכן אותו. תודה רבה על התוצאה של איתי מגידי, זה בדיוק מה שחיפשתי, ועל האתר של וירג'יניה. עוד דבר- אתה יודע במה איתי מגידי אמור להתחרות באליפות בשבוע הבא?

Cfox

New member
אתה בטוח לגבי כתובת האתר?

אני לא מצליח לקבל אותו

ham200

New member
טיפ

אם את/ה רוצה למצוא תוצאות קולג'ים ממש אחרי שהתחרויות מתקיימות פשוט צריך ללכת לאתר של האוניברסיטה שמעוניינים למצוא את התוצאות שלה בערך ביום ראשון בבוקר בישראל וללכת ל:schedule/results ,שם אמורות להיות תוצאות לפי תחרויות, אם אין פשוט הולכים לאתר של האוניברסיטה בה התקיימה התחרות,שם יש יותר סיכויים למצוא תוצאות עדכניות.

למעלה