תקשור נקי ללא עירוב העצמי\אגו\תת מודע וכו

asafasaf26

New member
תקשור נקי ללא עירוב העצמי\אגו\תת מודע וכו

לפני מספר שנים למדתי תיקשור אצל מישהי , סיימתי את הקורס אבל גם כשהייתי מתקשר הייתי מרגיש לא בטוח במסרים למרות שהיא אמרה שהמסרים שלי נקיים, אותה מתקשרת מאוד ידועה בעולם הזה ויש לה הרבה מטופלים ותלמידים. למרות זאת יצא שהיא תיקשרה לי פעמים בודדת עם תיקשורים לא נקיים(בטיפולים) האם מישהו מכיר מורה שקיבל טכניקה יחודית ושדרכה האדם יודע שהמסרים שהוא מקבל הם נקיים 100 אחוז?

DEL7

New member
יש

סבון למתקשרים שמיוצר בטכניקה יחודית, שאותה היצרן קיבל מארצות שמעבר לקשת בענן.

שיה13

New member
הסבר על תיקשורים

אחד הדברים החשובים שיש לעשות כדי לבדוק אם התקשור הוא נכון , הוא הצלבת נתונים. ראשית, חשוב ביותר שבמהלך התיקשור עצמו תהייה בתוך אמונה מלאה, שכן הספקות/פחדים/ לא יכולים לדור עם התיקשור באותו הזמן שהוא מתרחש. לאחר שקיבלת את התיקשור, מותר לבדוק ולהפעיל את הספק- ולבדוק, האם הנתונים שהתקבלו באמת נכונים עבורך. נניח שתיקשרת עבור אדם מסויים, ולאחר מכן באמת בדקת איתו את הנתונים- זה מה שנקרא "הצלבה". וכך גם לגבי תקשורים הנוגעים לך- חשוב לרשום אותם, כמובן, או להקליט, כדי שאחרי כן תוכל להתבונן בהם. אחר כך לבדוק ולאמת. דבר נוסף הוא, שמכיוון שבעולם המדריכים הרוחניים הזמן הוא אחיד- יתכן שתראה התרחשויות שלכאורה נראות עכשיו (אני לא יודעת באיזו צורה אתה מתקשר, יש המון דרכים וכל אחד מתקשר אחרת) אך הן עתידיות. ונוסף לכך- יתכן שתראה משהו שקשור לעתיד, אך בשל סיבה כלשהיא הוא לא יתגשם- ככה, זה, ליקום חוקים משלו:) גם אני למדתי ולומדת תיקשור אצל מורה נפלאה, שהסבירה לנו, צעד צעד, ובהתמדה נפלאה, על כל הקשיים העומדים בפני תקשור, עם עבודה מעשית מאוד יסודית. אם אתה מעוניין לשאול שאלות נוספות, או לקרוא תיקשורים נהדרים של יישויות אור מקסימות- אתה מוזמן להכנס לאתר שלה, שהוא נהדר ומאוד בהיר:http://www.edna-topper.com שיה

למעלה