תתחדשו ושלום לכולם

1אורניתה

New member
תתחדשו ושלום לכולם

אני בתהליכי הקמה של עסק-כמובן שאין לי כסף לפרסום כרגע אני עובדת בקטן יותר על יצירת תדמית באמצעות יחצ"נות. קיבלתי כבר אייטמים בתכנית של אודטה ובתכנית של סיגל שחמון,פיקססתי לכל מדורי הצרכנות בעיתונים ידיעה פרט לרשת sbc אין לי מושג איך הם עובדים,בטלפונים שמתפרסמים בדפי זהב עונה מרכזנית ששמה אותי שעתיים ב-hold ואני לא מצליחה למצוא מספרי פקס של העיתונים העוסקים בתחום הבריאות הצרכנות והמשפחה של sbc מישהוא יכול לעזור??? תודה

oshpigel

New member
ב sbc עובדים לרוב מול מפיקות

תכתבי לי את הנושא ואשתדל לסייע - במסרים כמובן

l l i a t

New member
יש להם אתר,

אבל מניסיון אישי שלי - לא נעים לעבוד איתם.

oshpigel

New member
לא מסכים

גם ב sbc יש מפיקות (בעיקר מפיקות לדעתי ) ועורכות מאוד מאוד נחמדות, סבלניות ושכיף לעבוד איתן. לא ננקוב בשמות אבל מול רובן ממש כיף לעבוד

l l i a t

New member
אתה לא יכול שלא להסכים

עם ההתנסות שלי איתם, גם אם אתה ממש רוצה. כמו כן אני מכירה מישהו שעבד שם בתפקיד ניהולי כלשהו וברח מאוד מהר. הוא טען שמתנהגים לעובדים כמו לנמלים וזו האוירה שם. גם אני הרגשתי סוג של ניצול, בלשון המעטה. אשמח לפרט במסרים למי שמעוניין.

פ ו ל ק ע

New member
נאלצת להצטרף להזהרות

גם לי היתה התנסות לא נעימה איתם וכמה חברות שלי נאלצו לתבוע אותם כדי לקבל כספים שהגיעו על פי חוק.

1אורניתה

New member
תודה לכולם

באמת האתר שלהם לא נותן כלום, לגבי מהות העסק,מדובר בסדנאות,קורסים,קבוצות תמיכה יעוץ בנושא דיאטה לנשים בהריון ולאחר לידה.קהל מאוד מוגדר ומפולח יש רעיונות למישהוא???

ron ad

New member
נתון חשוב נוסף, היכן העסק פועל

שלום, חשוב לציין האם מדובר בפריסה ארצית או אזורית, זה מאוד חשוב ביחסי ציבור. ובכלל חברים, אם אתם רוצים תשובה אנא פרטו כמה שיותר כדי שנוכל לעזור, אחרת אנו שואלים שאלות לקבלת פרטים, אתם עונים, וסתם מתעקבת התשובה. רון

1אורניתה

New member
העסק נמצא בת"א

אבל גם באיזור השרון אנחנו מוכנות לעשות חוגי בית או במכוני כושר או כל מוסד אחר, אני אישית לא הופעתי הדיאטנית השותפה שלי הופיעה,באייטם שנושאו תזונת נשים בהריון ומניעת השמנה בעקבות הריון.

1אורניתה

New member
רון ??? משיהוא יכול לעזור??

מק
מק
מק
מק

ron ad

New member
תשובה

שלום, הבנתי שהיו לך כמה הצלחות בטלוויזיה, בכל מקרה זה לא כל כך פשוט בעיתונות. בכלל עדיף לקבוע אסטרטגיה ולפעול על פיה. בכל מקרה עצם הפניה שלך לכל המקומות יכולה לגרום לכך ש"תישרפו" בשוק. ולכן חשוב לדעת לעשות זאת בצורה מקצועית ונכונה. הרי לשלוח קומניקט כל אחד יכול, תוצאות - מקצוענים. זה בגדול, אם יש לך שאלה קונקרטית (מכל ההודעות כבר התבלבלתי) את מוזמנת לשאול? רון

ron ad

New member
מעניין לדעת, באילו איטימים הופעת?

אולי בעצם אנו מכירים אותך מהטלוויזיה? רון

למעלה