Gluthation

Freed1

New member
Gluthation

היי רז ותמי, האם אתם מטפלים בגלותטיון, והאם אתם רואים תוצאות טובות? טיפלנו ב TD משני סוגים, ללא תוצאות (חיוביות או שליליות), אך הבנתי שיש עדויות רבות להצלחות עם תכשירים שונים.

יש מוצר חדש

בשם ליפו-גלוט, שזה המוצר הראשון אני שומע עליו לתיסוף אוראלי של גלוטטיון. עוד לא התארגנתי להזמין אותו. מישהו ניסה ויודע?

Freed1

New member
תיסוף אורלי

יש גם מוצר בשם Reduced L-Gluthatione של קירקמן בצורת קפסולות. עוד לא ניסינו את המוצרים האורליים אבל שמעתי תגובות טובות

Freed1

New member
לינק לאתר של ליפו גלוט

הנה אתר אם אינפורמציה על ליפו גלוט (וגם אפשר להזמין) www.wellnesshealth.com

razgalili

New member
גלוטטיון היה בשבילנו תרופת פלא

ניסינו בעבר את הקרם של קירקמן בתוצאות רעות מאד. הקרם גרם לנסיגה. אנחנו עכשיו משתמשים בקרמים של בית מרקחת במיאמי, בתוצאות מופלאות. אני חושש שיהיה לכם מאד קשה להשיג את הקרם הנ"ל בגלל שהוא נהרס בקלות, חייב להגיע בקירור וכו'. הדרך היחידה שיכולה לעבוד זה להזמין ולהביא עם חבר שמגיע מחו"ל. שמענו שהליפוגלוט עבד בשביל מטופלים אחרים של ד"ר ברגר. שימו לב שבהתחלה כדי לראות תוצאות תיצטרכו מן הסתם לשים הרבה מאד חומר על הילד.

Freed1

New member
מה התוצאות המופלאות ומה המינונים?

רז, מה התוצאות המופלאות שהשגתם, ולמה צריך בהתחלה לשים הרבה? האם מתחילים ממינון גבוה ואחר כך יורדים? מה המינון הנכון ואיך הוא נקבע?

גלוטת'יון

בעבר כתבתי על זה הודעה די מפורטת. הסיבה שרז כתב שכדאי להתחיל ממינון גבוה היא שכך יש יותר סיכוי לראות תוצאות. בכל פעם שהעלינו ליותם את המינון, מצבו השתפר מכל בחינה: קשר עין, חברותיות, שפה, מצב רוח. כיום הוא מקבל 3000-7000 מג ביום, בקרם (שהוא אמנם פחות אפקטיבי מאינפוזיה), ובהתאם לצורך. אני חייבת להעיר שד"ר ברגר כמעט השתבץ כששמע כמה אנחנו נותנים. כללית, הגישה שלנו היום היא אגרסיבית יחסית. יותם כבר בן 5, ואנחנו לא רוצים לבזבז זמן על מינונים נמוכים. לכן אנחנו תמיד מבקשים מהרופא את המינון המקסימלי של כל תוסף על ההתחלה. - לא כל ילד מגיב היטב לגלוטת'יון. בכל מקרה התגובה היא די מהירה (אצלנו - בין 48 שעות ל-20 דקות כשהילד חי רוב הזמן בסביבה נקייה). - פרט לליפו-גלוט, אין טעם לקחת את זה דרך הפה - זה מתפרק בדרך ועלול להזין פטריות מעיים (מכיל גופרית, sulfur). - לגבי הקרם: יש להקפיד שהוא טרי (נרקח לפני חודש מקסימום), נשמר בקירור, ושהשפופרת אינה מכילה אוויר. אם לא, ייתכן שהוא התחמצן, ואז לא רק שאינו מועיל אלא הוא גורם נזק (מהתנסות אישית).

למעלה