Holding out for a Hero

tristan79

New member
Holding out for a Hero

קצת יותר מיממה לפני המשחק וההתרגשות גוברת. מצחיק איך דווקא בתקופה כל כך גלובלית, כשמקביל האולימפיאדה מפגישה ספורטאים ישראלים ובינלאומיים כתף אל כתף (או לפעמים ראש אל כתף... במה לעזאזל מאכילים את השחיינים האלו???), עדיין אפשר להתרגש ממשחק בסיבוב השני של המוקדמות לשלב הבתים בגביע השני בחשיבותו באירופה. לפני שנה, בדוחק לפני הכניסה למשחק ה"ביתי" בקריית אליעזר מול לירייה, אחד האוהדים שנמעכו עלי סיפר בגאווה איך הוא הוציא 1000 דולר על טיסה למשחק החוץ הראשון של הקבוצה באירופה – "זה חתיכת סכום, אבל אני מחכה לזה כבר חמישים שנה. אם מחלקים את הסכום זה יוצא 20 דולר לשנה... כלום כסף..." אז עברה שנה והנה אנחנו שוב באירופה – קודם משחק "בית" בבלומפילד ואח"כ נוסעים לבולגריה (לעומת לירייה דווקא יש יופי של דילים לסופיה, לפחות זה) וההתרגשות לא ממש פוחתת. שנה שעברה זו הייתה טבילת אצבעות במים, עכשיו כבר צריך להיכנס ולהירטב – את צ'רנו מורה וארנה חייבים לעבור ואז בחסדי ההגרלה אולי גם עוד שלב ולהגיע לבתים. מה שמוסיף ללחץ זו כמובן האופן הלא ממש משכנע שהקבוצה נראית הקיץ – גמגום במשחקי האימונים וההפסד לבני יהודה בגביע הטוטו השבוע ממשיכים על המגרש את אי הבהירות מסביבו. ההגעה של שם גדול כמתיאוס היא מבורכת, אבל מבחינת סגל השחקנים המצב לא כל כך מזהיר פנים – דגו כנראה עדיין לא בכושר משחק, לא בטוח שחיימוביץ' יוכל למלא את הנעליים הגדולות שהשאיר סטרול, מסודי שהיה אמור לספק את הברק בקישור שוחרר, לא היה שינוי (נחוץ, מאוד נחוץ) במצבת החלוצים הנתנייתית כשהשניים היותר ראויים בה (שכטר וטאזמאטה) פצועים. מה שמחזיר אותי לכותרת – יש לי תחושה שעל מנת לצאת מחר מבלומפילד לסופיה במצב טוב נתניה תצטרך גיבור לא צפוי. זה בדיוק מסוג המשחקים בהם שחקן שנמצא קצת מחוץ לתמונה יכול לנצל את ההזדמנות בשתי רגליים ולהפוך ללהיט של הקבוצה. זה יכולה להיות תרומה התקפית של בן דיין (למרות שזה לא ממש יפתיע את מי שמכיר את בן דיין ואת היכולת ההתקפית של חלוצי נתניה), הופעה מרשימה של מנשה או צגאי, או מי יודע? אולי דניאל ליפשיץ? אז כמו שאומר הפסקול של 'פוטלוס' (או 'שרק 2' אם אתם לא זקנים כמוני והתייחסויות לסרטי אייטיז חולפות מעליכם...) – He's gotta be strong, And he's gotta be fast, And he's gotta be fresh from the fight הקבוצה מגיעה קצת אפרורית ומותשת למשחק הזה – אני לא ראיתי משהו יציב בצורה בה הקבוצה שיחקה עד כה (לפחות לא בחלק הקדמי) שיכול לתת לנו את היתרון על וארנה, זה הזמן של גיבור לזרוח...

tristan79

New member
לא בטוח שאני קונה את סיפור

"בדקה ה90" הזה - נראה לי הרבה יותר הגיוני שזה סודר מראש ופשוט נשמר בשקט יחסי עד יומיים קודם על מנת לא לפגוע במכירת הכרטיסים המוקדמת. בכל מקרה, בלומפילד צריך להיות מלא ב 7,000 האוהדים שמורשים להכנס...

avivtag

New member
גם לפני שנה וגם עכשיו יש התרגשות

וזה לא משנה שיש אולימפידה ביחד כי זה משהו אחר לגמרי כאילו הספורטאים שהולכים לאולימפיאדה זה יפה והם מייצגים את המדינה והכל אבל זה משהו שנזכרים בו כל 4 שנים כמעט לאף אחד לא באמת אכפת מגודו או שייט ביוםיום נתניה זה משהו אחר זו קבוצה שרואים כל שבוע ומחפשים מה כתוב עליה כל יום אז ברור שההתרגשות גדולה גם כשזה רק סיבוב שני בגביע אופא במיוחד שאנחנו יודעים כמה חיכינו להגיע לאירופה

SjP

New member
מתרגשים

וסופרים את הדקות בקשר לאותו גיבור, יש לי הרגשה שזה יהיה ברוך דגו

למעלה