תזכורת למחר

LeAnnDylan

Well-known member
תזכורת למחר

מחר ב-ABC ישודר לקט ה-CMA Fest השנתי. בו יוצגו ההופעות הבולטות של האמנים הגדולים מאירועי ה-CMA פסט מיוני האחרון.
כמו כל שנה נערך פסטיבל הקאנטרי הגדול בנאשוויל במשך שלושה ימים אליו מגיעים כל אמנים הקאנטרי העכשיויים. להופעות, למסיבת פאן-קלאבים ולמלא דברים שאנחנו לא שם כדי ליהנות מהם

אז כדי לאכול את הלב עוד קצת, מצלמים את הספיישל הזה ומשדרים רגעים נבחרים ממנו מחר ב-ABC. אם בא לכם להישאר ערים ויש לכם איך לצפות, זה ישודר בשעה 04:00 בשעון ישראל. אם אתם אנשים עם חיים ועבודה, אפשר להוריד אותו בטורנט הקרוב לביתכם יום למחרת ואז נפתח שרשור מסודר כדי להעביר חווית.

ואם כבר תזכורות חגיגיות אז מחר גם יוצאים האלבומים של ליאן ריימס (אלבום הרמיקסים) ושל סאני סוויני!!! יאיי!! (רעות אני מקווה שאת מכינה את עצמך להשמעה!!)

symptoms

New member
רביעי או חמישי

אני שלך. אם ממש תרצי, אולי אפשר יהיה לסדר משהו מחר בערב.
&nbsp
רעות

BaksterPistol

New member
כל הפיד שלי מלא בתזכורות

ונניח, זאת שהועלתה השניה ע"י בראד (לך תוציא אלבום ותפסיק לחרוש על פייסבוק)-

LeAnnDylan

Well-known member

הזה של קרי לא דומה. אם זה לא היה מגיע עם בראד לא הייתי מזהה שזה אמור להיות היא

BaksterPistol

New member
האתר לא זז

נכון שיש עוד רבע שעה אבל אם אני כבר ערה, לפחות שזה יפעל ):
&nbsp
בכ"מ, אף פעם לא ראיתי טורנט של רוב הטקסים, אז למקרה שזה לא יעבוד עד אז אצטרך שתשתפו אותי בטורנט הנ"ל.

LeAnnDylan

Well-known member
תמיד יש טורנטים של הטקסים הגדולים

בגלל זה אני מוותרת כבר המון זמן על להישאר ערה בשבילם (במיוחד אם אני צריכה לקום מוקדם למחרת
)
לפעמים לוקח להם כמה שעות לעלת ולפעמים יום או יומיים אבל בסופו של דבר הם עולם, במיוחד אם הם משודרים ברשתות כמו ABC או CBS.
נכון לעכשיו זה עדין לא עלה לטורנט אבל בטח במהלך היום זה יעלה

LeAnnDylan

Well-known member
שמענו אתמול

נראה לי מחר יעלה שרשור, אני מקווה. נראה מה יהיה מצבי אחרי העבודה. רוב הסיכויים הם שאתמוטט אבל אם לא, זה יקרה מחר!
וספוילר קטן להשמעה:
!!

למעלה