לייב שואוז-1

snirf

Active member
תוכנית בכורה די חלשה, לא עפתי

אחרי שצופים בבריטית קשה להתרשם מהאמריקאית, למרות ש...בשנה שעברה צפיתי רק באמריקאית, ואני זוכר שגם לא התרשמתי מתוכנית הבכורה של הלייב-שואוז...אולי מרוב שהם ניסו לעשות בכורה "בומבסטית"-הביצוע היה חלש. מקווה שזה ישתפר בתוכנית הבאה...
טוב, המנחים די סבבה
רק צריך לראות אותם עכשיו בהדחות, בטון דרמתי יותר...
למה כשמציגים כל אקט-לא מכריזים את השם שלו? כמו בבריטית וכן בעונה הקודמת...חבל שויתרו על זה

בריטני היא פשוט מכה...
כ"כ מורידה את האיכות של הפאנל! כזאת מונוטונית וחד-גונית...כל פעם אותה ביקורת. מי לעזאזל חשב שזה רעיון טוב להושיב אותה שם?! רק בגלל השם שלה
כזאת טעות...ואני עוד חשבתי שסטיבן טיילר גרוע בתור שופט...

טוב, הביצועים-

דמי לובאטו
פייג'- חיפו על הקול עם הופעה גרדיונזית ומרשימה? היא בקושי שרה
זה היה מביש האמת...דמי לא סומכת עלייה שהיא יכולה לשיר?
סיסי-הייתה בכמה רמות טובה מזו שלעיל
הן מבחינת ההופעה והן מבחינה ווקאלית(היו פה ושם פיץ'-פרובלמס אבל זה בגלל הריקוד ששילבה). ולא אהבתי את הבלונד

ג'נל- ממתי היא רוקרית? פתאום דמי החליטה לעשות לה טרנספורמציה מNO WHERE? הו וול...הביצוע היה די טוב, קצת צווחני ודרמתי מדי
ווילי ג'ונס- לא התחברתי, I didn't get it...

מי שצריך לעוף לדעתי-ווילי/פייג'.

בריטני ספירס
ארין- בריטני לגמריי עשתה לו עוול. זה היה לגמריי over produced, היו יותר מדי אפקטים מסביב שהרעישו כך שבקושי שמעו אותו...
דיאמונד-אהבתי! הן ההופעה והן הביצוע היו טובים
ביאטריס-היא בקושי הצליחה להסתיר את זה שהיא לא מרוצה מבחירת השיר...למה בריטני "מפילה" עליהם שיר בלי להתייעץ איתם?
ממ היה פסדר
קרלי- ביצוע קולי טוב
גם כאן נראה שבריטני פשוט החליטה על שיר וסה-טו.

מי שצריך לעוף- ביאטריס.

LA REID
דיוויד קורי- ביצוע טוב
מכל הרביעייה של LA
וינו וטייט- ממ פסדר...
ג'ייסון- די מסכים עם סיימון, כמה חבל! העיבוד היה גרוע, והיה משהו נורא מעצבן בביצוע(בדגש על הפיזמון)

מי שצריך לעוף- וינו

סיימון קאוול
סיסטר C- שוב אותו שיר? הן חסרות הבעה...מבצעות את השיר נטו.
ליריק 145- נחמד
1432- WTF?! איזה שם גרוע...דחוף להחליף!! האמת? ציפיתי ליותר...מרגיש לי שהן יותר סוליסטיות מאשר להקה(אין מספיק הרמוניות/שירה משותפת)
אמבלם3- ביצוע טוב

מי שצריך לעוף- סיסטרC

עוד לא ראיתי את תוכנית התוצאות...אז לא לספר לי מי עף

omer719

New member
גם לטעמי,

סיסי הייתה טובה, אבל הרבה חושבים שלא. לדעתי היו הרבה בעיות בסאונד בהרבה ביצועים, והיא נתנה הופעה ממש טובה. זה לא היה מושלם ברור, אבל אנחנו יודעים שיש לה קול מעולה וזה רק ישתפר

בריטני נוראית, אבל לדעתי דווקא ארין היא לא עשתה לו עוול, הוא דיי עושה את זה לעצמו, הוא פשוט לא טוב. ברור לי מאוד למה בפעם הקודמת צירפו אותו לקבוצה ובזה זה נגמר...

למעלה