Won't you sakmash about me?

Ayelet 363

New member
וואי, את ממש מתקדמת עם באפי

יפה.
(דרך אגב, אם יש לך הערות\חפירות\שטויות אשמח לשמוע).

mich223

New member
אמ. למה על החבילת גלישה?

על הוויפי זה לא עובד לי...

כי חבילת גלישה היא לרוב מוגבלת

ושירים שוקלים הרבה.
חבילת גלישה נמדדת לפי כמות המידע שעובר בה ולא לפי זמן, הורדת דברים שמנים די מחסלת אותה, והרי אצל רוב החברות זה לא אומר שלא תוכלי לגלוש אלא רק שתשלמי מלא על כל דבר מעבר, בלי לדעת את זה עד שיגיע עד החשבון.

AccioMoon

New member
if our love is tragedy why are you my remedy?

שאלת פתיחה: בעלות סמארטפונים - מה האפליקציה הכי שימושית/אהובה עליכן? ואלה שלא - מה השיא שלכן בסנייק? סתם, ספרו איזה מכשיר יש לכן והאם אתן מרוצות ממנו.אמממ האמת שאין לי הרבה אפליקציותבכללל... הכי שימושיות זה פשוט הג'ימייל או הפייסבוק. #ליימ. ויש לי אייפון ואני אוהבת אותו מאוד.
.

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
זמנים מרגשים כאלה. וגם היה חופש. אניבעד הצעת חוק לשבוע שיהיה: ראשון-שני-חופש-רביעי-חמישי-סופ"ש. וגם סושי טעים.
משהו רע שקרה השבוע:אהההה... לא משהו. איזה כיף.
משהו לצפות לו בשבוע הבא:אני פשוט אשמח אם חודש מאי יסתיים תודה
איש השבוע:הבנות!
ציטוט/ביטוי השבוע:זה של שחר.

פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:נראה לי שלא הוצאתי השבוע כסף. פיינלי!!
תכניות לסופ"ש:היום שחר-סיון-ספיר, מחר יומולדת לחברה.
סדרה:OUAT נגמר! וראיתי גם דיהרבה שיימלס. וHIMYM ומשחקי הכס.
סרט:איזה 2 דקות ממחוברים לחיים. אבל אולי אני אראההיום שיקגו.
ספר/פיק:סיימתי את בני אנאסי סוףכלסוף, התחלתי את 'אני, רובוט'.
שיר:אולי קלירטי.
סרטון:בטח משהו של דארן .
תמונה/גיף:

הודגש וקומבן באמצעות מדגישומטיק 2.0

y a m i girl

New member
אווו

מה חשבת על בנע אננסי? קראתי אותו לפני שנים וזכרתי שאהבתי אותו.. ולמה לא המשכת מחוברים לחיים? לא אהבת? הוא ממש טוב אבל!

AccioMoon

New member
חמוד ++.

קראתי טובים יותר שלו.
ולא שלא אהבתי סתם הייתי צריכה לפנות את הטלוויזיה
אני אמשיך מיתשהו

Ayelet 363

New member
מסכמת

שאלת פתיחה: בעלות סמארטפונים - מה האפליקציה הכי שימושית/אהובה עליכן? ואלה שלא - מה השיא שלכן בסנייק? סתם, ספרו איזה מכשיר יש לכן והאם אתן מרוצות ממנו. משתנה. אני גם לא ממש משתמשת בפלאפון מחוץ לשיחות, אינטרנט, מוזיקה... אלה לא ממש אפליקציות מקוריות. טוויטר?

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע: שמישהו אמר לי שהוא יתקשר אליי בנוגע לאיריון עבודה. מקווה שהפעם זה אכן יקרה.
משהו רע שקרה השבוע: הספקות שלי בנוגע ללימודים הגיעו לשיא חדש.

אני צריכה להיות היום בצום לקראת בדיקת דם מחר. אני גם חוששת מהבדיקה כי אני מפחדת באופן ממש קיצוני ומביך.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: בדיקות דם, יאי. ואולי ריאיון עבודה.
איש השבוע: ג'וס ווידון. הוא פתח טוויטר.

ציטוט/ביטוי השבוע: ציטוטים של ווידון.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: קניתי ביריד של יד שנייה קופת חיסכון בצורת הביג בן, עם פיטר פן ו-וונדי מצויירים עפים לידו. אבל אני חושבת שהאובבסיה שלי לאנגליה התשלטה עליי. ברגע בו ראיתי אותב ממש התאהבתי בב, ורגע אחרי שקניתי אותב שמתי לב ששילמתי 40 שקל ושאין לי מה לעשות עם קופת חיסכון.
תכניות לסופ"ש: לראות סדרות. לכתוב משהו שממש רציתי לכתוב כבר מזמן בנוגע לאניברסרי של שידור הפרק האחרון של באפי ומזמן דחיתי, והאניברסרי מחרתיים.
סדרה: דוקטור הו, אנג'ל.
ספר/פיק: ההמרה, המלט (אני כמעט מסיימת אותו סוף סוף
)
שיר: עדיין Defying Gravity.
סרטון: טריילרים. בעיקר של שילד.
תמונה/גיף: פסלי חול בהשראת דוקטור הו
http://acciosonicstarkids.tumblr.co...w-some-doctor-who-sand-sculptures-when-i-went

neurotica

New member
baby baby baby no use in trying to save me

(מזהירה שוב, סכמ"ש בנושא מאד ספציפי.
)

שאלת פתיחה: בעלות סמארטפונים - מה האפליקציה הכי שימושית/אהובה עליכן? ואלה שלא - מה השיא שלכן בסנייק? סתם, ספרו איזה מכשיר יש לכן והאם אתן מרוצות ממנו. PicsArt היא כנראה הדבר האהוב עלי בפלאפון כרגע. זו אפליקצית עריכת תמונות ואפשר לעשות בה קולאז'ים (מי אמר התמכרות?), אפקטים ודברים חמודים אחרים.

משהו שלמדתי השבוע: וואו מלא דברים - שבון ג'ובי נותנים אחלה הופעה גם כשהסולן מאבד את הקול באמצע, שמעריצים שלהם דפוקים בשכל, שברגע שאני רואה מישהו עם טישירט של הלהקה ברחוב הוא החבר הכי טוב שלי וכשזה קורה בתור להופעה הוא האויב הכי גדול שלי, שאין מה לעשות שבוע בסופיה, שבכלל לא מסובך לקלף פוסטרים, שאני מסוגלת לצרוח הרבה יותר חזק משחשבתי, ש-new yorker זו חנות בגדים נהדרת שחייבים לייבא לארץ, שבולגרית זה כמו רוסית רק מקולקל, שהופעה אחת של בון ג'ובי זה פשוט לא מספיק!!!
משהו טוב שקרה השבוע:
ה-הופעה! וואו.
משהו רע שקרה השבוע: שההופעה נגמרה מוקדם מהמתוכנן כי, כפי שהוזכר למעלה, הסולן איבד את הקול. זה עדיין היה ממש מוצלח וארך שעתיים, אבל זה היה אמור להיות 3. אבל הוא ממש התנצל וניסה לשיר עוד שיר אחד בכח וממש סבל וזה היה ממש עצוב.

משהו לצפות לו בשבוע הבא: בעעעעעעעעעע.
איש השבוע: הלהקה.
ציטוט/ביטוי השבוע: Because We Can

פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: הממ קניתי ממש הרבה אוכל טעים במהלך השבוע - KFC, סטארבאקס, מסעדות בולגריות טעימות למיניהן. וקניתי לי גם 3 טישירטים וג'ינס מתרחב ונהדר.

תכניות לסופ"ש: להתמוגג על ההופעה, להעלות תמונות ולפרוק את המזוודה (2 מתוך 3 עד כה)
סדרה: אמ פרק הסיום של וואנס היה מוצלח. וגם של HIMYM היה לא רע. לא גלי.

סרט: סרט הוראות הבטיחות של הטיסה. היתה שם כבשה.
ספר/פיק: סיימתי את The Night Circus ואני ממליצה בחום.
שיר: השיר שפתח את ההופעה - That`s What the Water Made Me (וידאו לא שלי, אני הייתי קרובה יותר
)
סרטון: ההופעה כולה. (כנ"ל)
תמונה/גיף: היי ג'ון (בלי זום, ד"א) |מתה|

shaharory

New member
ניו יורקר!!!

הייתי בגרמניה. גם יש להם שקיות מגניבות.

רק מחשיד קצת שהמתקני תקלייה שלהם נראים כמו צלב קרס.

shaharory

New member
לא, המתלים שעומדים בחנות ועליהם תלויים קולבים

עם בגדים. מהצד הם נראים בצורת איקס אבל אם מסתכלים מקרוב מלמעלה זה די נראה כמו צלב קרס :X

neurotica

New member
תוספת לרכישת השבוע

אני לא מאמינה ששכחתי - קניתי את כל הלקים שהיו בבולגריה.

Rawsome

New member
פלענכן.

שאלת פתיחה: בעלות סמארטפונים - מה האפליקציה הכי שימושית/אהובה עליכן? ואלה שלא - מה השיא שלכן בסנייק? סתם, ספרו איזה מכשיר יש לכן והאם אתן מרוצות ממנו.
טוב אז יש בפלאפון שלי כמה אפליקציות שאני ממש אוהבת - אחת זה השעון מעורר, אפשר לכוון אותו לרמת הדקה (!) ולשים איזה צלצול שרוצים מהמאגר, יש טינהנהנה טינהנהנה טינהנהנהנה, טררררררררר ועוד דברים מגניבים. ואני גם אוהבת את "רשימת אנשי הקשר", שאם רוצים לחפש מישהו ספציפי אפשר פשוט להתחיל לכתוב את השם וזה ישר מצמצם לאנשים הרלוונטים! אבל אני לא בטוחה שיש את זה בכל פלאפון. המכשיר שלי שחור כזה. אם אני מרוצה ממנו? מאוד! מי לא היה מרוצה ממנו? נכון, הייתי שמחה שיראו את האותיות על המקשים ושהמטען יטעין, אבל בקטנה, אי אפשר לקבל הכל בחיים.

משהו שלמדתי השבוע:
יש כזה דבר יותר מידי אוכל.

משהו טוב שקרה השבוע:
המון אוכל טעים וחברות זורמות
משהו רע שקרה השבוע:
אני אוברת'ינקינג ברמות אחרות.

משהו לצפות לו בשבוע הבא:
לסיים עם פריקיננננ מתמטיקה%*^%))&&&)!$%
איש השבוע:
סבוש וסבתוש
ציטוט/ביטוי השבוע:
ביום וחליצה.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
קניתי ארבעה לקים מדהימים
לכו לסופרפארם, יש מבצהיייייים. וקניתי גם תיק וארנק. (ותודה לאח החמוד שקנה לי תיק שלא אהבתי ליומולדת אבל מעודד אותי להחליף. ישראל צריכה עוד אנשים כמוך!)
תכניות לסופ"ש:
הייתי בבית. אכלתי. ישנתי. דיברתי עם חברה. בואו נפסיק להעמיד פנים שקורה משהו בסופשבוע של דוסים
סדרה:
לול
סרט:
סרט הו
ספר/פיק:
התחלתי שוב את פרקס אוף.
שיר:
you and I של אינגריד. מכורה
סרטון:
?
תמונה/גיף:
משהו טעים או יפה, או גם וגם.

5ifi

New member
חחח זרובבב

הטלפון שלך נשמע מדהיםםםם
ו- הסופש שלי היה אפילו פחות מרגש מזה, זה גורם לך להרגיש טוב עם עצמך?

בהצלחה במתמטטטטט'!

y a m i girl

New member
דיליי

שאלת פתיחה: בעלות סמארטפונים - מה האפליקציה הכי שימושית/אהובה עליכן? ואלה שלא - מה השיא שלכן בסנייק? סתם, ספרו איזה מכשיר יש לכן והאם אתן מרוצות ממנו. וואי הכי בנאלי.. וואטסאפ או 8tracks והאפליקציה של IMDB היא מצילת חיים.

משהו שלמדתי השבוע: אני משתגעת משבוע בבית.. והאירוויזיון השנה הוכיח לי שערפדים מנצנצים יש בעוד מקומות חוץ מטוויילייט ואפשר לעשות אותם טוב אפילו.
משהו טוב שקרה השבוע: שבועות היה טעים, רומניה עברו את חצי הגמר (עוד רגע הגמר אמן שינצחוו)
משהו רע שקרה השבוע: בולגריה ומקדוניה לא עברו, ישראל גם אבל היינו חרא... אני לא לומדת מספיק אופססס
משהו לצפות לו בשבוע הבא: טירוף לימודים... חברה חוזרת מחול...
איש השבוע: הנציג הרומני באירוויזיוןןן
ציטוט/ביטוי השבוע: הרבה יותר מידי שיחות וועידה מצחיקות לאירוויזיון
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: קניתי 2 שמלות וסושי והשמלות לא עלו לי שקללל (יחי הנקודות)
תכניות לסופ"ש: ללמוד, משפחה, גמר אירוויזיון
סדרה: באפי, חוק וסדר מדור מיוחד, HIMYM!
סרט: ראיתי שוב MAMA וזה עדיין סרט גדול
ספר/פיק: יותר מידי ספרים על נאצים ובולשיביקים
שיר: אירוויזיון!
סרטון: אז האחרי חפירות מרובות: http://www.youtube.com/watch?v=OV3xp5ZXSYA&feature=youtube_gdata_player
אבל גם זה: http://www.youtube.com/watch?v=oqYkERuoMN8&feature=share
תמונה/גיף:

למעלה