עד מתי

FallOutGirl

New member
../images/Emo110.gifעד מתי../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

יאללה משחק. כל אחת כותבת בכותרת לתגובה להודעה הזו "עד מתי?!" ותוכן ההודעה כותבת משהו שנמאס לה ממנו חחחח לדוגמא: "עד מתי?!" "רווקה!" "עד מתי?!" "בנים מכוערים בקריה?" זה יכול להיות קשור לכל נושא שבעולם.. ביתספר, צבא, לימודים, דברים אישיים, חבר, צבא של החבר וכו'.

עד מתי??

גראדים! טוב שלא קמתי באמצע הלילה ב4 בבוקר מאזעקות, נמאס כבר מהמציאות הזאת ומהפחדים למה המצב לא היה יכול להיות אחרת?!

god girl too

New member
עד מתי? ../images/Emo187.gif

עד מתי אני יהיה במינוס ואצטרך להיות מודאגת בגלל זה?!

עד מתי?!?!

יש לי הרבה: עד מתי היציאות הגרועות האלה?! עד מתי קרבי!? רד לגו'ב בקריה! עד מתי מינוס בבנק?! חח פעם ראשונה שזה קורה לי! עד מתי משכורת זנות של 20.7 לשעה?! עד מתי שיער יבש קשה ומת?! שגרמתי לו להיות ככה אחרי צבע והחלקה עד מתי כרס ושומנים בכל מקום אפשרי בגוף?! דיאטת כאסח להורדת 10 קילו!! עד מתי לסדר תחדר באטרף לקראת פסח?! עד מתי באלגןןן? וואו באמת שלא כדאי להתחיל לתת לי להתלונן יש לי כל כך הרבה חח אני כזאת מפונקת

maayanimi

New member
יש לי!

ברוח הצבא- עד מתי קבע?!?! כן סיימתי את הסדיר, בחרתי מרצוני האישי לחתום עוד (חוסר תשומת לב רגעית כנראה) ועכשיו אני ממורמרת. חח. וכמובן- עד מתי החבר שלי יהיה קורסיסט נטחן?!?! דיייייי הוא כבר שנתיים בצה"ל!!!!!

kerenush1818

New member
אני :]

עד מתי סופ"שים קצרים!?!? עד מתי בגרויות!?!?! סתם זה לא עוד הרבה חחח רק עוד חודשיים P:

כל פעם שאני אומרת "עד מתי" הוא כועס עלי

אז... עד מתי צה"ל יקח לי את החבר1?@!?@?!?!? נו, אין מה לעשות, הכי בנאלי לפורום.. אבל הכי נכון...

FallOutGirl

New member
../images/Emo210.gif../images/Emo80.gifחחחחח אז אם כבר יש מישהו חתיך בקריה

..... הוא תפוס ;)

הוא משרת בקריה כבר 4 וחצי שנים

אנחנו ביחד "רק" שנה וחצי מתוכם. וב3 הקודמים היה עם האקסית שלו (כן כן לי ולה יש הפרש של חודש בערך)

sm252

New member
עד מתי

עד מתי ההורים יתלוננו שאני לא שוטפת אף פעם כלים. לא עשיתי את זה 18 שנה,וזה לא ישתנה גם עם קולות הרקע שלכם!

למעלה